Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4138


saint

Rekomendowane odpowiedzi

>MiaÂłem cholerne szczĂŞÂście! Ostatnio JechaÂłem do Lublina, a Âże siĂŞ>spieszyÂłem, to daÂłem ognia w moim Volvo. JadĂŞ ok. 160 i patrzĂŞ, a z>naprzeciwka, zza ciĂŞÂżarĂłwki wyÂłania siĂŞ debil w "maluszku" i prĂłbuje jÂą>wyprzedziĂŚ. Kretyn cholerny. ZjechaÂłem na pobocze przy szybkoÂści 160 km/h.>ZahaczyÂłem trochĂŞ o rĂłw i wpadÂłem w poÂślizg. Gdyby nie Track Control i ABS,>to wpierniczyÂłbym siĂŞ przy tej prĂŞdkoÂści w drzewo albo w "maluszka", a wtedy>nie wiem czy bym uszedÂł z Âżyciem.>ZdarzajÂą mi siĂŞ niebezpieczne sytuacje, ale coÂś takiego mi siĂŞ jeszcze nie>przydarzyÂło.>Zd¹¿yÂłem jeszcze kÂątem oka zauwaÂżyĂŚ przeraÂżonÂą minĂŞ bezmĂłzgowca w tym>cholernym "maluchu". MoÂże podzielicie siĂŞ podobnymi przygodami z trasy?>ZachĂŞcam. Pozdrawiam.>Cudem uratowany>>> > > >> >>> > ************>JadĂŞ sobie moim "kaszlem", tak z 90 km/h. Jedzie jakaÂś ciĂŞÂżarĂłwka. No to ja>patrzĂŞ na lewy pas - jest OK, jakieÂś 500m wolnego od nadjeÂżdÂżajÂącego Volvo,>wiĂŞc wyprzedzam. Idzie mi caÂłkiem nieÂźle (mam juÂż ok. 100 km/h), ale widzĂŞ,>Âże chyba Âźle oceniÂłem prĂŞdkoœÌ tego debila w Volvo, bo on, idiota, zapieprza>na pewno 160 km/h. SkÂąd siĂŞ>miaÂłem spodziewaĂŚ, Âże na zwykÂłej drodze szerokoÂści 7,5 m, bez utwardzonych>poboczy i z drzewami za rowem, przy normalnym ruchu, jakiÂś bezmĂłzgowiec>bĂŞdzie urzÂądzaÂł sobie popisy jak na torze FormuÂły 1? OczywiÂście na cokolwiek>byÂło juÂż za póŸno - przytuliÂłem siĂŞ do trucka, a ten idiota w Volvo jechaÂł>tak szybko, Âże nawet nie zmieÂściÂł siĂŞ w "czarnym" i zwiedziÂł pobocze.>NaprawdĂŞ ÂżaÂłujĂŞ, Âże siĂŞ tym razem nie zabiÂł, bo kiedy indziej to moÂże teÂż>zabiĂŚ niewinnych ÂświadkĂłw.>Pozdro. Kapelusz>>> > > >> >>> > ************>>JadĂŞ sobie mojÂą ciĂŞÂżarĂłwkÂą, z przodu wiedzĂŞ kawaÂł pustej drogi.>Z tyÂłu facet w kucki mnie wyprzedza, myÂślĂŞ sobie - dam mu fory, bo>pozycjÂą jest>strudzony. A tu jak nie wyskoczyÂł jakiÂś palant z przeciwka...>Pozdrawiam>>> > > >> >>> > ************>>StojĂŞ za krzakiem gÂłogu z radarem w rĂŞku, a tu wjeÂżdÂża roztelepana>ciĂŞÂżarĂłwka. "Maluch" zaczyna jÂą wyprzedzaĂŚ na ciÂągÂłej, a z drugiej strony>wyskakuje Volvo z prĂŞdkoÂściÂą ÂświatÂła. Niestety, zanim znalazÂłem odpowiedni>paragraf, ktĂłry pojazd naleÂży zatrzymaĂŚ w pierwszej>kolejnoÂści, wszystkie 3 zniknĂŞÂły z pola widzenia - przez co Skarb>PaĂąstwa straciÂł kilkaset zÂłotych...>Posterunkowy Kania>>> > > >> >>> > ************>LecĂŞ sobie samolotem nad trasÂą Warszawa - Lublin, patrzĂŞ w dó³, a tam>policjant za krzakami szarpie siĂŞ z radarem, kierowca ciĂŞÂżarĂłwki prĂłbuje>puÂściĂŚ "maluszka", a z przeciwka mknie, duÂżo przekraczajÂąc prĂŞdkoœÌ, Volvo.>Bartek>> > > >> >>> > ************>>JadĂŞ swoim motorkiem 280 km/h, z przodu czÂłapie jakiÂś gostek w Volvo, z>przeciwka ciĂŞÂżarĂłwka - chyba stoi. No to dajĂŞ w ogieĂą, nagle wyÂłania siĂŞ>"maluch", mĂłwiĂŞ sobie - koniec ze mnÂą... puszczam kierownicĂŞ... a tu nagle>gostek w Volvo - rĂłwny goœÌ - ustĂŞpuje mi z drogi i zjeÂżdÂża na pobocze, na>trawkĂŞ... WiĂŞc ja w manetkĂŞ, caÂłe szczĂŞÂście miaÂłem ASR! UratowaÂł mi Âżycie,z>drugiej strony jednak - dlaczego jeÂździcie takwolno? Przez takich>wolnojazdĂłw póŸniej sÂą wypadki! A ja i tak wam nie dam swojej nerki!>Edek>> > > >> >>> > ************>>ÂŁykam sobie po pracy winko w rowie, patrzĂŞ, a tu z jednej strony jakaÂś>ciĂŞÂżarĂłwka, ktĂłra prĂłbuje wyprzedziĂŚ jakiÂś "kaszel", z drugiej strony jakiÂś>gostek w Volvo podlatuje bliÂżej, a Âże siĂŞ nie zmieÂściÂł na drodze, wiĂŞc>wjeÂżdÂża na rĂłw... (NA MĂJ RĂW) i po girach mi przejeÂżdÂża, p....>jeden, jakgo k... dorwĂŞ, to nogi z dupy powyrywam - niech no tylko poczeka,>aÂż z gipsu wylezĂŞ!>Rolnik Stasiu>>> > > >> >>> > ************>>LecĂŞ sobie UFO na podÂświetlnej, patrzĂŞ w dó³, a tam jeden gostek na>prehistorycznym sprzĂŞcie bez UFO-esu daje 160 km/h. WpadÂłby do rowu, ale>pomogÂłem mu swoim polem magnetycznym i jakoÂś wyciÂągn¹³em go z opresji.>PóŸniej ten drugi, co go mykaÂł, ledwo przeszedÂł, a chÂłopu w rowie teÂż siĂŞ>udaÂło... Ludzie!!! Nie moÂżemy wszystkim ciÂągle pomagaĂŚ! Czy Wy wiecie, ile>takich zacofanych planet mamy pod opiekÂą?>Ufoludek>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.