Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

RATKA Motocykle?!


aDick

Rekomendowane odpowiedzi

WitamRatka to moim zdaniem (choĂŚ nie powinienem tak pisaĂŚ, bo kolejki i tak sÂą juÂż zbyt dÂługie :-)) jeden z lepszych serwisĂłw w okolicy. I SÂławek i Patryk sÂą kompetentni i uprzejmi, a przy okazji potrafiÂą wybraĂŚ kompromis pomiĂŞdzy DOBRE i NIE NAJDROÂŻSZE, Âże nie wspomne o tym Âże pod szyldem RATKA-Racing serwisujÂą motocykle braci SzkopkĂłw.Zdecydowanie FRIENDLYPozdrĂłwkaMiras [ Dodano: 2005-04-20, 16:52 ]ZnalazÂłem jeszcze adres do Ratki, zapraszamhttp://www.ratka.com.pl/motocykle.htmlMiras

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miras ! pierwszy raz w zyciu sie z Toba zgodze jezeli ktos ma jeszcze ÂŚwiat Motocykli z grudnia 2004 to na okladce zobaczy PawÂła Szkopka, a na jego motorze naklejke "Ratka Racing" - to juz chyba o czyms swiadczy !Profesjonalisci cala gemba ! Az przyjemnie z chlopami pogadac.Nie bede ich dalej chwalil bo jeszcze siem zepsuja pozdrawiam, Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Friendly ,najwaÂżniejsze jest to Âże obojĂŞtnie na czym przyjedziesz jesteÂś powaÂżany,a nie tak jak w innych serwisach,pomiĂŞtam jak jeszcze jzdziÂłem gilerkÂą,tuningowaÂłem jÂą u nich,cylinder malossi itp.cene mi obniÂżyli,o 200zÂł ,jeszcze miaÂłem u nich 30zÂł dÂługu jakiÂś czas,i wogule luz,wtedy robili jeszcze sprzĂŞty w takiej piwniczce,teraz juÂż majÂą swĂłj salon,i jak byÂłem tam wymieniĂŚ olej w GS ce to widze Âże nic siĂŞ nie zmieniÂło i atmoswera jest ta sama,jeszcze raz friendly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Friendly jak nie wiem co Dzis mnie kompletnie rozwalili. Kupilem kiedys u nich kask Nolana i mi pare dni temu odpadlo to takie koleczko co przykrywa mocowanie szybki...(sie zlamalo normalnie). Przejezdzalem wiec mysle wpadne i spytam czy cos z tym mozna zrobic bo tak lyso bez tego koleczka Nawet go nie wzialem ze soba ( o paragonie nie mowiac) bo ino spytac chcialem; a chlop polookal na mnie; popatrzyl po stole, a ze tam takie koleczko lezalo to zalozyl mi do kasku i juz! Dzieki, powodzenia... NIe chcieli paragonu, nie pytali czy moze sam zlamalem bo cos kombinowalem... po prostu wymienili i gotowe Niby pierdola, ale o czyms swiadczyWielki plus ode mnie chlopaki - tak 3mac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, ciesze sie ze wszyscy jak narazie odbieraja chlopakow tak samo pozytywnie jak ja, bo naprawde profi serwis, a co najwazniejsze - nie stoja w miejscu, stale sie rozwijaja, i wiedza doskonale co znaczy pojecie DBANIE O KLIENTA !! a to niestety wciaz (pomimo rosnacej konkurencji) zadka sprawa....Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Very friendly Pojecha³em tam wczoraj po nowe klocki hamulcowe (do mojej nowej maszynki) i przy okazji poogl¹daÌ kaski, marudzi³em przy tych kaskach chyba ze 40 minut, goœÌ nawet przez chwilê nie okaza³ zniecierpliwienia. A dzisiaj nie pada wiec podjecha³em jeszcze raz na moto, ¿eby wypróbowaÌ kask podczas jazdy próbnej (dali spróbowaÌ bez ¿adnego problemu).No i zamówi³em sobie Sharka S500 - ma byÌ w poniedzia³ek (bo ten co go próbowa³em nie odpowiada³ mi kolorystycznie)Aha, i jeszcze da³o siê ponegocjowaÌ cenê

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Miras !  pierwszy raz w zyciu sie z Toba zgodze  :doh:  jezeli ktos ma jeszcze ÂŚwiat Motocykli z grudnia 2004 to na okladce zobaczy PawÂła Szkopka, a na jego motorze naklejke "Ratka Racing" - to juz chyba o czyms swiadczy !Profesjonalisci cala gemba ! Az przyjemnie z chlopami pogadac.Nie bede ich dalej chwalil bo jeszcze siem zepsuja pozdrawiam,  Maciek "Bomba"
Nie tylko w tym Âświecie motocykli jest Szkopek!!! MĂłj brat (Zimer) Ma u siebie peÂłno Fast Bike'Ăłw w ktĂłrych jest Szkopek z naklejkÂą Ratka racing na swoim gixerze!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z wami w 100% jako iÂż jest to moje 1 moto i nie mam zielonego pojecia nikt sie zemnie nie smiaÂł (tak jak w serwisie yamahy) wszystko zostaÂło mi wytÂłumaczone jak 8 latkowi:) co mam rozwalone co potrzebuje nowe itd. i oczywiscie najlepszy jest staÂły kontakt telefoniczny... coÂś wiadomo to zaraz dzoniÂą z nowinkami...Co do samego sklepu to jest git! faktycznie mozna tam przy czĂŞÂściach marudziĂŚ godzinami i jakoÂś nikomu to nie przeszkadza.. a jak tylko sie o coÂś spytasz to odrazu lecÂą tony katalogĂłw w poszukiwaniu tego co ci interesuje I odpowiedz "no bedzie na jutro":)Pozdrawiam chÂłopakĂłw.Ps: wiĂŞcej takich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno do czego mozna sie przynajmniej teraz doczepic to niewyrabianie sie w terminie.Ja jak dawaÂłem sprzeta do roboty ugadalem sie ze SÂławkiem ze moto bedzie do odbioru za 3dni,a odebralem go dopieropo10dniach :x Sam tÂłumaczyl sie tym ze maja max duzo roboty teraz.Aha a jak przyjechalem juz po odbior Xjty to okazalo sie ze jeszcze zapomnieli zmienic opone z tyÂłu Ale zato policzyl mnie taniej Mimo wszystko polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Co do serwisu ratka popieram wszystkie wypowiedzi !! œmiga³em do nich jak jeszcze byli w pywinicy i sami dziobali przy moto by³a tam zawsze super atomsfera i jest nadal chocia¿ ch³opaki ju¿ siê nie co dorobili !!zawsze pomagali mi jak mogli !! w ka¿dej sytuacji nawet przy kupnie moto za zupe³n¹ darmochê sprawdzali ca³y moto nie patrz¹c na czas, ani wys³ek jaki w to w³o¿yli móg³bym jeszcze du¿o pisaÌ o s³awku, patryku,tomku i reszcie ekipy ale po co widzê ¿ê wszyscy maj¹ takie samo zdanie !!!raz nie dokrêcili mi zacisków no ale wybaczam im to poniewa¿ goni³em ich jak sukê przez pole ¿eby mi ten moto wydali bo zbliza³ siê zlot !!! s³ysz³em ju¿ kilka niegatywnych opini o nich ale nie mogê tego potwierdziÌ w ¿aden sposób nie wiem czy poprostu ktoœ chce im specjalnie popsuÌ reputacjê z niewiadomo dlaczego!! - pozatym nie zadowlisz wszyskich to zadanie agencji towarzsykich !!!choÌ moja opinia nie jest obiektywna z pewnych powodów ale i tak Polecam ka¿demu ten serwis !!!!! profesjonalizm i podejœcie do cz³owieka !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe pe³en pozytyw siedizeliœmy z "ma³ytgb" u mnie w gara¿yku i psuliœmy jego sprzêta a jak ju¿ uda³o nam sie go tak zepsuÌ ze ca³y czas by³y maxymalne obroty silnika a ma³ytgb ma daleko do domu wiec telefon do ratki i t³uamcze ,co i jak psuliœmy po kolei wszystko zosta³o wyt³umaczone idealnie ma³y dojecha³ do domu ca³y i szczeœliwy hehe powatarzam ¿ê to w niedziele sie wszystko dzia³o POZDRO i VERY FRIENDLY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.