Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4427


ziobu

Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycje temtu dla firm motocyklowych. Sezon sie zbliza beda nowe sprzety do testowania wiec moze kazda firma napisze kilka rzeczy na temat jazd testowych na swoich motocyklach. Przydaloby sie to miec, zeby niedzwonic, jachac juz ze wszystkimi papierami, wiedziec gdzie co jest, itp.Proponuje, zeby kazda firma napisala kilka informacji na ten temat na przyklad:- JAKIE MOTOCYKLE?- NA JAKI CZAS?- W JAKICH GODZINACH,?- JAKIE KOSZTY?- WYMAGANE DOKUMENTY?- OGOLNE WARUNKI JAZD TESTOWYCH (odpowiedzialnosc odszkodowawcza, itp.),- MOZE JAKIES OGRANICZENIA?Pozostaje mi prosic Pchele, o przypiecie gdzies tego tematu, a firmy do podzielenia sie informacjami na czym bedzie mozna posmigac w nadchodzacym sezonie Bez spamowania!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak testowaÂłem mojego DR-Z to byÂł do testĂłw GSXR100K5 ,chciaÂłem sie przejechaĂŚ teÂż na nim ale akurat ktoÂś go zeszlifowaÂł ,potem juÂż niebyÂło jazd prĂłbnych:( ,ale te testy to dobry chwyt ,bo jak sie ktoÂś przejedzie ,to juÂż sobie wyobraÂża Âże to jest jego moto i zrobi wszystko Âżeby je mieĂŚ,a z nie szarÂżowaniem na moto podczas testu to jest tak Âże pierwsze 300 m. jedziesz spokojnie, mĂłwisz sobie a nie mĂłj sprzet nie dziduje ,potem juÂż myslisz sobie a tam huj z tym i tak jak byÂło ze mnÂą na 3 swiatÂłach juÂż wyprzedzaÂłem puszki na gumie,a Bielsko byÂło zakorkowane niezle ,zresztÂą wtedy juÂż wiedziaÂłem Âże on i tak bĂŞdzie mĂłj w tym sezonie moÂże jak bĂŞdzie moÂżliwoÂśc to chciaÂłbym sie przejechaĂŚ na GSR 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.