Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3826


suzi250

Rekomendowane odpowiedzi

gratulacje, nsr fajna ze 125, uchodzi tylko mito zeby tylko sie nie znudzila za szybko, no ale tez slyszalem, ze jak sie o nsr ladnie zadba, to potrafi szybko poleciec, nie wiem czy nawet nie szybciej, niz napisales hah, dr i nsr, ta, to jak paczka baterii i papierosow... przeciez to i to to paczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje, nsr fajna ze 125, uchodzi tylko mito zeby tylko sie nie znudzila za szybko, no ale tez slyszalem, ze jak sie o nsr ladnie zadba, to potrafi szybko poleciec, nie wiem czy nawet nie szybciej, niz napisales hah, dr i nsr, ta, to jak paczka baterii i papierosow... przeciez to i to to paczka
dzisiaj niÂą ÂśmigaÂłem i jednak nie ma to co RM-ka 55koni ;p ale i tak pizde ostrÂą miaÂła obroty zajebiscie ÂłapaÂła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No suzi250 ogromne gratulacje. ÂŻycze szerokiej i tym razem rĂłwnej drogi. Ciekawe czy ci podpasi ten typ moto bo ty testowales juz chyba wszystko od terenu przez skuter az po szlifierke. Po fotach widze ze to chyba najbardziej wypasiony sprzet jaki miales. Teraz tylko czekac na wiosne i jazda. Do zobaczenia na trasie. Pozdro :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj niÂą ÂśmigaÂłem i jednak nie ma to co RM-ka 55koni ;p ale i tak pizde ostrÂą miaÂła obroty zajebiscie ÂłapaÂła
hah no zobaczmy czy mi spasi ale ja jestem wybredny i musia³bym mieÌ chyba 2 moto bo raz mnie ci¹gnie w teren a raz na trase ;p tym to raczej tylko poszpanowaÌ przed równieœnikami mo¿na a jak to jeŸdzi to sie przekonam na wiosne za jak bêdzie sucho pale gume nim do konca i zak³adam z cebry 160 szerokoœÌ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to sie mówi: na oko to ch³op w szpitalu umar³, nie wiem jaki masz obecnie rozmiar ale teoretycznie mo¿na zak³adaÌ +/- 10. To wszystko jest jakoœ wyliczone, póŸniej NSRka niebêdzie Ci wogle skrêcaÌ nie mówie ju¿ o "spadku mocy" poprzez wiêksze opory toczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to sie mówi: na oko to ch³op w szpitalu umar³, nie wiem jaki masz obecnie rozmiar ale teoretycznie mo¿na zak³adaÌ +/- 10. To wszystko jest jakoœ wyliczone, póŸniej NSRka niebêdzie Ci wogle skrêcaÌ nie mówie ju¿ o "spadku mocy" poprzez wiêksze opory toczne
no to mnie pocieszyÂłeÂś na ÂświĂŞta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam kolego temat rejestracji przerabiaÂłem nie raz z tego co sie orientuje tylko niemieckie dokumenty posiadajÂą oddzielnie druk wymeldowania a rezsta krajĂłw Âświata robi to na dowodzie rejestracyjnym lub karcie pojazdu.TakÂże jeÂżeli masz sprzĂŞta spoza Vaterlandu to nie potrzebujesz osobnego druku.TÂłumacazenie dowodu,przeglÂądzik 0, urzad skarbowy i dajesz do urzĂŞdu zarejestrowaĂŚ scigaÂłke. Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, mons. PatrzÂąc na lukier, to sprzet wyglÂąda godnie A co do porĂłwnywania osiÂągĂłw NSR i DR Tomcia, to musze powiedzieĂŚ, Âże te dwa wydechy, ktĂłre Tomcio bĂŞdzie miaÂł w nadchodzÂącym sezonie za dupÂą wyglÂądajÂą na tyle godnie, Âże moÂżna siĂŞ zastanawiac czy F2 da radĂŞ A tak serio, to jestem bardzo ciekawy tych wydechĂłw, yay!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech.... jak narazie nici ze sprawdzenia osiÂągĂłw pogoda nie dopisuje :[ ale jak tylko beda czarne drogi to zobacze co ta suszarka potrafi ;p
hehe to spoko ale nie wiem cyz go bede rejestrowaÂł bo mi raczej kasy nie starczy kupie na allegro rejestracje za 25zÂł wymyÂśle sobie jakieÂś numery i bĂŞde lataÂł pozdro i dziĂŞkĂłwa GEPARDEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.