Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4330


Leo

Rekomendowane odpowiedzi

W oficjalnym fanklubie Chucka Norrisa jest 5 cz³onków. Wszystkie nale¿¹ do Chucka NorrisaChcuk Norris znalaz³ punkt g mê¿czyzny.Chuck Norris potrafi wstaÌ i zobaczyÌ jak siedziG³ównym towarem eksportowym Chucka Norrisa jest ból.Chuck Norris nie godo po naszemu. Mimo wszystko zdoby³ uznanie na Œl¹sku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chuck Norris byÂł juz na Marsie To dlatego nie ma tam oznak zycia Pielegniarka odbierajaca porĂłd Chucka Norrisa widzac go krzykneÂła: OmĂłj Boze, to Chuck Norris. Potem uprawiali seks. ByÂła to trzeciapanienka jaka Chuck zaliczyÂł do tamtej poryChuck uzywa do gry w rosyjska ruletke w peÂłni naÂładowanego rewolweru. Zawsze wygrywa Film Rambo: Pierwsza Krew byl oparty na wydarzeniach z obozu harcerskiego na ktorym byl w dziecinstwie Chuck Norris Chuck Norris zjadÂł raz ryze papieru i wysraÂł kilkaset figurek origami Oraz mistrza Miyagi z Karatekida

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chuck Norris jest tak twardy, ¿e wytrzyma³by z twoj¹ by³¹. A tak powaznie to ja tam Chucka zawsze lubialem fajna terenowka sie wozil jako 'Straznik Teksasu'
O ile mnie pamiĂŞĂŚ nie zawodzi to Dodge Ram 2500 Jak pracowaÂłem w serwisie Chryslera, to miaÂłem okazje powozic sie takim rydwanem Panienki zwracÂły uwage na ta brykĂŞ, z resztÂą Chuck o tym wie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=84358268a czemu Chuck Norsis jest s³awny????????kto zadaje takie pytania to chyba jest ma³o spostrzegawczy,wystarczy poczytaÌ:Bóg chcia³ stworzyÌ œwiat w 10dni,Chuck da³ Mu 6.to wszystko wyjaœnia,jak ktoœ tak kopie z pó³obrociku albo tak lask ina niego lec¹ to jak mo¿e nie byÌ s³awny?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to potrafiÂą wykorzystaĂŚ sytuacje Âłzy Chucka
wÂłosy Chucka ciekawe co jeszcze wymyÂślÂą Manka masz racje. nic tak nie poprawia humoru jak Chuck Norris Potrafisz zgasiĂŚ ÂświeczkĂŞ palcami? Chuck Norris potrafi brwiami.Chuck Norris jest tak hardcorowy Âże moÂże skakaĂŚ na buggie z krawĂŞÂżnika.Chuck Norris wynalazÂł bezprzewodowÂą sÂłuchawkĂŞ od prysznica.Macgyver moÂże zrobiĂŚ z zapaÂłek most... Chuck Norris moÂże zrobiĂŚ Macgyver'a.SiaÂła baba mak, nie wiedziaÂła jak. A dziad wiedziaÂł, nie powiedziaÂł, wtedy przyszedÂł Chuck!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.