Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4217


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz kupic nowy motcykl ? kup go w $ mozesz zaoszczedzic do 10k !sprawdzcie sobie ceny na oficjalnej stronie suzuki... i w cenniku podanym przez Gixera... i co ? jelsi dalej nic to sprawdzcie sobie kurs dolara ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz kupic nowy motcykl ? kup go w $ mozesz zaoszczedzic do 10k !sprawdzcie sobie ceny na oficjalnej stronie suzuki... i w cenniku podanym przez Gixera... i co ? jelsi dalej nic to sprawdzcie sobie kurs dolara ...
I nie masz gwarancji,do tego dolicz sobie clo,transport,problemy z niektorymi czesciami do wersji amerykanskich,brak homologacji ktora skads musisz wyczarowac,oplate za karte pojazdu itd.Takze po podliczeniu wszystkiego nie wyglada to wcale tak korzystnie a zachodu i zalatwien od cholery Poza tym jak kupisz nowy w salonie to automatycznie dostajesz rabat na czesci,akcesoria itd.Do tego przy odsprzedazy szybciej i korzystniej sprzedasz sprzeta kupionego w Polsce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie masz gwarancji,do tego dolicz sobie clo,transport,problemy z niektorymi czesciami do wersji amerykanskich,brak homologacji ktora skads musisz wyczarowac,oplate za karte pojazdu itd.Takze po podliczeniu wszystkiego nie wyglada to wcale tak korzystnie a zachodu i zalatwien od cholery  Poza tym jak kupisz nowy w salonie to automatycznie dostajesz rabat na czesci,akcesoria itd.Do tego przy odsprzedazy szybciej i korzystniej sprzedasz sprzeta kupionego w Polsce
Zgadzam sie sam juz to przereabialem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko nowe zagraniczne maszyny sÂą b. drogie jak na Polskie realja    Kto z Was kupuje tylko nowe moto   
ja sie przymierzam do suzuki GSX-R600 nowka ale oczywiscie w polskim salonie A co do cen motocykli to uwazam ze jak na jednoslady to sa drogie ale w koncu za technologie i za jakosc trza zaplacic i tak jak tu ktos powiedzial one nie sa po prostu na nasze zarobiki. Ja akurat mam to szczescie ze mnie stac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nico nowe maszyny nie s¹ drogie. Po prostu Nas na nie nie staÌ, to pewna ró¿nica
Racja, jednak wspomniaÂłem o Polskich realiach Oblicz ile czeba skÂładaĂŚ zarabiajÂąc np. 2.000PLN Kolega majster@ pisze Âże on ma szczĂŞÂście, mam nadzieje Âże rodzice mu moto nie kupujÂą.Mi rodzice kupili pierwsze moto, a miaÂłem ich piĂŞĂŚ i nadal po 13l. majÂą bolesny wyrzut sumienia w sÂłabszych dniach To co my przeÂżywamy i... nikomu nie Âżycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, jednak wspomniaÂłem o Polskich realiach    Oblicz ile czeba skÂładaĂŚ zarabiajÂąc np. 2.000PLN 
Dlatego tez pisaÂłem, Âże motocykle nie sa drogie, tylko my zdecydowanie za maÂło zarabiamy JeÂżeli komuÂś motocykl kupuja rodzice, to nie mam nic przeciwko. Nie kaÂżdy moÂże sam zapewniĂŚ sobie sam start w motocyklowa drogĂŞ JeÂżeli ktos tyra na motocykl sam, to wie ile to kosztuje oprĂłcz pieniĂŞdzy trudu. Wtedy taki czÂłowiek, potrafi naprawdĂŞ uszanowaĂŚ to, na co pracowaÂł dÂługo i ciĂŞzko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi rodzice kupili pierwsze moto, a miaÂłem ich piĂŞĂŚ i nadal po 13l. majÂą bolesny wyrzut sumienia w sÂłabszych dniach      To co my przeÂżywamy i... nikomu nie Âżycze 
To nie jest wina Twoich rodziców. Wypadki motocyklowe, to nie jedyne nieszczêœcia jakie ludzi spotykaj¹. Niektórzy gin¹ lub staj¹ siê kalekami wspinaj¹c sie na jakis oœmiotysiêcznik, inni z kolei ³amia krêgos³upy skacz¹c do basenu z wod¹.Mo¿na tak wymieniaÌ w nieskonczonoœÌ. Po prostu pewnych sytuacji nie da siê przewidzieÌ i trzeba siê z nimi liczyÌ.Mówi siê, ze kazdy jest kowalem swojego losu, ale nie w ka¿dej ¿e tak powiem materii siê to sprawdza i nie zawsze mozna to odnieœÌ do pewnych wydarzeù, choÌby takich zwanymi wypadkami.Gdybyœ wiedzia³, czy mial w nocy proroczy sen, ze tego dnia staniesz siê kalek¹, to pewnie bys z domu nie wychodzi³, ale sta³o sie inaczej.To przykre i bolesne, nawet dla osób trzecich, ale tego nie mozna by³o przewidzieÌ, a zw³aszcza Twoi rodzice nie mogli tego przewidzieÌ.Nawet nie jestem w stanie sobie wyobraziÌ, co przezywaj¹ twoi rodzice i co przezywasz Ty, dlatego tez wydaje mi siê, ze nie powinienem nic wiêcej pisac w tym temacie, bo to sa rzeczy dla mnie nie do wyobra¿enia.Wiesz o nich najlepiej Ty i Tobie podobni, ale jestes dla mnie wielki i podziwiam Twoja przeogromna chêc zycia.Wielki szacunek dla Ciebie Januszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko ostatnie sÂłowa, zaskoczyÂłeÂś mnie Wicher tymi sÂłowami, napisaÂłeÂś coÂś co daÂło mi sporo do zrozumienia, miaÂłem wczeÂśniej odczucie Âże mnie nie lubisz Te kwestje byÂły przerabiane tyÂśiÂące razy, jednak te sÂłabsze dni, np. kiedy chcÂą mi pomuc, ulÂżyĂŚ a sÂą bezradni - wtedy Tato wypomina Mamie i na odwrĂłt, zresztÂą wiesz.Do tego jestem piepszonym jedynakiem i wemnie widzieli wszystko, jednak zawiodÂłem ich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.