Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZamkniĂŞty odcinek drogi S1


Danielos

Rekomendowane odpowiedzi

niedobrze bo to jest dosydobra miejscĂłwka..ale bdzmy dobrej my[li..
W CzĂŞstochowie mamy dosc sympatyczne miejsce...mysle ze zorganizujemy cos u nas w sezonie...
    raz sie z woza spada 
Chyba z moto sie spada Ja mam pewna wprawe,moge udzielac korepetycji...Nie przejmuj sie.Jest czasem zle zebysmy wiedzieli kiedy jest lepiej.Ale fuckt fucktem ze taj jesien jakas pechowa...Przejezdzalem wczoraj kolo S1 i az mi sie lezka nostalgii w oku zakrecila...ale sniegu to tam tyyyle lezalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 416
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja powiem jedno w nastĂŞpnym sezonie wszyscy za kazdym razem po smigani na S1 jada do PUB-u w Âłagiszy " Pod rynna " Forumowicze obcykali ten PUB wczoraj ja nie umiaÂłem wrocic do domu CaÂły bar jest w stylu retro, jest kominek i wogole jest zajefajnie dobra muza
Stary slysze o tym PUBIE od Ciebie chyba na tym forum 5 raz:|Pierwszy raz w bardze byles czy co?A popzatym jak ktos jest na motocyklu to chyba nie usmiecha sie mu jazda do baru :| a przynajmniej nie mi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary slysze o tym PUBIE od Ciebie chyba na tym forum 5 raz:|Pierwszy raz w bardze byles czy co?A popzatym jak ktos jest na motocyklu to chyba nie usmiecha sie mu jazda do baru :| a przynajmniej nie mi!
Baaaaaaaaaaardzo madrze powiedziane !!!!Maku nie decyduj za wszystkich !!! Gdzie bym cie nie widzial to wszedzie tylko temat Sarnowa nawijasz a teraz chcesz ludzi na jakies bary naciagac !!! Wyluzuj !!!A tak na marginesie to cie jeszcze na S1 nigdy nie wiedzialem a bywalem tam czesto jak sie cos dzialo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaaaaaaaaaardzo madrze powiedziane !!!!Maku nie decyduj za wszystkich !!! Gdzie bym cie nie widzial to wszedzie tylko temat Sarnowa nawijasz a teraz chcesz ludzi na jakies bary naciagac !!! Wyluzuj !!!A tak na marginesie to cie jeszcze na S1 nigdy nie wiedzialem a bywalem tam czesto jak sie cos dzialo.
Motobandit, powiedz ze mnie widziales! Powiedz Pozdrawiam! i do zobaczenia jutro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechalismy sobie w piatek na imprezke kolo s1i mielismy taka straszna ochcte zatrzymac sie tam chociaz na fajke ale byla taka wichura,ze fajki by sie nie wypalilo a nawet bylo duze prawdopodobienstwo,ze by nas stamtad zwialo ale bardzo zalujemy bo widok byl przepiekny :biel sniegu nie zmacona okropnymi sladami tych potwornych maszyn (hehehe chyba zostane poetka )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UUUUUUU...............Maku............a mialem o Tobie lepsze zdanie..............Myslelem, ze lubisz to co robisz????? Wypowiadajac sie tak robisz najwieksza przykrosc tym dzieciom.............
Ziobu, dyrekcja mogÂłaby zmienic podejscie do imprez przez nas organizowanych a z pewnoscia byloby lepiej z podejsciem Maku do sprawy... ehh wiosnaaa, gdzie jest wiosna ? ciekawe czy drogowcy nas wyrzuca jak snieg stopnieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.