Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZamkniĂŞty odcinek drogi S1


Danielos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 416
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Krzysiu Taczalski vel dr mentos to jedno wielkie nie porozumienie GoœÌ napewno potrafi sporo ale ma rozdwojenie jaŸni i nie jestem pewien co dojego dobrego zdrowia psychicznego :? Na pocz¹tku myœla³em, ¿e na mentosa siê wszyscy uwzieli ale póŸniej doszed³em do wniosku,¿e ten ch³opaczyna z Zakrzówka ma jednak nie po kolei pod czaszk¹ :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHEHEHE Triumph tez podobno tam niezle latal
lataB lataB i w pizdu wyldowal
moÂże zabraÂłbyÂś grilika i wĂŞgiel?
nie ma problemu gdzie znajde taka wersje wyjazdowa;)
bart jak poka¿esz ¿ó³tego triumpha na kole , to ja sie biorê za naukê
no teraz to mi zapodaBes po ambicji. jak zrobie to sie biore za nauke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie !!!! Mialem o tym powiedziec na miejscu, ale teraz widze, ze bez sensu bedzie jak ktos grill'a przywiezie. W sumie mieszkam ze 2 kilometry od S1 - w ogrodzie mam duzego grill'a, jest altanka, mozna siedziec, pic, itd. 50 osob mi sie nie zmiesci, ale mysle, ze tyle nie bedzie ....Wiec mozna bedzie podjechac do mnie i upiec jakas padline Przyjmuje liste chetnych!!!!! Zapisy na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny kapelusz
No teraz to ja sie czerwienie...
Musisz byc bardziej zorientowany w zyciu forum
Ty...no staram sie.Na wypad po Czestochowie mnie troche braklo i ciut wczorajszy bylem
MoÂże jeszcze w jakis weekend uda sie S1?
BedĂŞ... :wink: A wogole to moze jeszcze paru chlopakow wyciagne a jak wypali to zrobimy wam pokaz jazdy na ... POCKETBIKU... Ide o zaklad ze bedzie lepszy show niz chlopaki robia na plastikach 8) I jeszcze chcialem zaprotestowac: Ja anuszke chcialbym tylko poznac a tu juz sie swatki znalazly... Panowie,panowie :wink: [ Dodano: 08-11-05, 19:17 ]
Przyjmuje liste chetnych!!!!! Zapisy na forum
BĂŞdĂŞ... 8) [ Dodano: 08-11-05, 19:21 ]
mam urodziny w czwartek i jak narazie to sie zapowiada, ze beda jednymi z najgorszych w moim zyciu... Nie chce pisac juz nic...
Tez jestem z Listopada :wink: ,ale ja juz po imprezie.Nie lam sie dziewczyno...bedzie impreza na S1 popatrzysz na motorki i od razu bedzie Leppiej... 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie zapoznamy z kolegÂą Virtualem hehehe  Ze mna tez sie zapoznasz ???? Smile
hehehe no jasne ile razy trzeba bedzie Virtual69, ehh staram sie nie lamac Panowie jak to panowie dla Was poznac to odrazu nie wiem co dajcie na luz Blazej_MTX, kiedys bedzie dobrze. Tylko kiedy? A na temat mientusa byl chyba ososbny temat... kazdy wie jaki jest a Ci co byli w Bielawie mogli sie posmiac z tego czegos na zywo hehehehe. Dzieki Bogu mialam to szczescie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.