Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4152


twix

Rekomendowane odpowiedzi

no w³aœnie,ciekawe czy gdzieœ wyporzyczaj¹ quady ,ale tak ¿eby mo¿na by³o nimi posmigaÌ gdzie sie chce a nie tylko na wyznaczonym torze ,wiem ¿e w dolomitach na Suchej Górze mo¿na posmigaÌ ,ale quady s¹ doœÌ marne ,jakieœ aeon cobra 180 czy coœ takiego. Jak by³em nad morzem to mo¿na by³o posmigaÌ po wydmach na yamahah 250 ,ubaw zajebisty z tym ¿e zbyt tanie to nieby³o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w³aœnie,ciekawe czy gdzieœ wyporzyczaj¹ quady ,ale tak ¿eby mo¿na by³o nimi posmigaÌ gdzie sie chce a nie tylko na wyznaczonym torze ,wiem ¿e w dolomitach na Suchej Górze mo¿na posmigaÌ ,ale quady s¹ doœÌ marne ,jakieœ aeon cobra 180 czy coœ takiego. Jak by³em nad morzem to mo¿na by³o posmigaÌ po wydmach na yamahah 250 ,ubaw zajebisty z tym ¿e zbyt tanie to nieby³o
W Porabce (kolo Miedzybrodzia,Ket) jest wypozyczalnia quadow tak ze mozna je sobie zabrac i smigac gdzie sie chce Maja tam Kymco MXU 300 http://www.motor-land.com.pl/files/oferta_kymco-mxu300.htmlhttp://www.motor-land.com.pl/images/mxu300/fot-5.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Âłoo Twix zmienil ci sie cus avantar:)czyzby na quady cie wzieÂło??..nie powiem zima swietna sprawa posmigaÂłabym se chyba podbeskidzie:) choc nie powiem w rybniku tez fjane lasy do tego nie wiem tylko cyz lesnicyz nie goni Gixer ile taka przyjemnosc u was kosztuje??..
Manka no wiesz sniegu po pasy i moje malenstwo spi(motĂłr).a ja nadal potrzebuje adrenaliny wiec Quad jest najlepszym rozwiÂązaniem :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manka no wiesz sniegu po pasy i moje malenstwo spi(motĂłr).a ja nadal potrzebuje adrenaliny wiec Quad jest najlepszym rozwiÂązaniem :-)  
Przyznaj siĂŞ, Âże w ÂśrodĂŞ na SkaÂłce miaÂłeÂś ubaw jak dziecko (z resztÂą jak my wszyscy ) jak ÂśmigaÂłeÂś na quadzie (zdjĂŞcia w temacie chorzowskim) a nie zwalaj na adrenalinĂŞ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaj siĂŞ, Âże w ÂśrodĂŞ na SkaÂłce miaÂłeÂś ubaw jak dziecko (z resztÂą jak my wszyscy ) jak ÂśmigaÂłeÂś na quadzie (zdjĂŞcia w temacie chorzowskim) a nie zwalaj na adrenalinĂŞ.
???HMMMMMubaw jak dziecko??? hehe ... zdradze Ci ze sie zarazilem...wiec bede kontynuowaÂł jazde na quadzie ...sprzet juz jest a wiec teraz tylko szukam konkretnych miejscĂłwek do jazdy..ps.nie zwalaj na adrenaline??? a na co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  ... zdradze Ci ze sie zarazilem...wiec bede kontynuowaÂł jazde na quadzie  ...sprzet juz jest a wiec teraz tylko szukam konkretnych miejscĂłwek do jazdy..ps.nie zwalaj na adrenaline??? a na co   
Wiem, wiem. Ja tez sie zaraziÂłem Co to znaczy, Âże sprzĂŞt jest? KupiÂłeÂś? Wiesz gdzie wypoÂżyczyĂŚ? No to dziel sie tu zaraz wiedzÂą bo inni teÂż chorujÂą i potrzebujÂą lekarstwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem. Ja tez sie zaraziÂłem Co to znaczy, Âże sprzĂŞt jest? KupiÂłeÂś? Wiesz gdzie wypoÂżyczyĂŚ? No to dziel sie tu zaraz wiedzÂą bo inni teÂż chorujÂą i potrzebujÂą lekarstwa
ano jest .jesli chodzi o wypozyczenie to goÂśc z parku chorzowskiego wypozycza...powiem tak cena takiego Quada to minimum 400zÂł na dobe....niejest to tanio ..ale porownujac cene z innymi to jest najtanszy w okolicy...PS.WIECEJ O SZCZEGĂÂŁACH BEDZIE W PONIEDZIALEK ZARZUCE TROCHE FOTEK I PRAWDOPODOBNIE JAKIES FILMIKI...(w temacie motochorzĂłw)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W parku kultury maja tez na miejscu calkiem ciekawy tor do pojezdzenia, tak akurat na przejazdzka w "niedziela po obiedzie" i cena tez przystepna. Jak sie nie myla to jest to na terenie zhp. Cza do parku wjechac tak od strony aksu i to jest po lewej stronie za skansenem, jak dobrze pamietam to przez tako zielono brama sie wjezdzom potem prosto i po prawej jest takie choby miasteczko ruchu drogowego jak na egzamin na karta motorowerowo czy cos takiego. Jakby ktos miol problem trafic to niech do mie dzwoni, chetnie wytlumacza 604-770-361P.s.Nie zawsze moga odebrac Quady sa takie jak na fotce< chyba ze cos sie zmienilo od lata> jakby pojechac grupa to moze sie da jakias znizke wytargowac. Cena byla jakos tak 15 zeta chyba za 10 minutpost-726-1137879651.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.