Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4205


edi1

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pie*dole co za debilizm... trzeba byÂła jeszcze elektryczne wycieraczki zaÂłozyc i i wsadziĂŚ ró¿owe neony pod ta ryflowana blache buahahaha....Nic mi od tak dawna nie poprawiÂło humoru...     HMMM... CIEKAWE KTO JEST TAKI POMYSÂŁOWY I PRZYJECHANY       
Qva maku jak Cie nie lubietak sie z tym musze zgodzic!!!Masz u mnie piwo!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra to moze ja sie wypowiem, bo narazie sie tutaj wypowiadal kazdy poza mna Co do tylu to wtajemniczeni wiedza ze mialem wypadek, podaczas wyciagania motocykla z wody(prawdopodobnie wtedy)caly tyl zostal zmasakrowany! Do tego stopnia ze nawet rama stylu sie powyginala-jak to sie stalo? nie wiem! wiem jedna, ze jesli chcialbym zeby to wrocilo do pierworodnego wygoladau musialbym wydac kupe kasy, ktorej niestety nie mam poniewaz remont silnika wyniesie mnie do 1500zl+musze kupic zebtaki i zarejestrowac motocykl! Dlatego musialem zrobic prowizorke stylu motocykla do czasu gdy wpadnie mi wieksza gotowka!Bardzo przepraszam ze nie mam rodzicow ktorzy dali by mi odrazu cala kase na naprawde motocykla, a musze sam zbierac....!Co do tego tylka to, to juz tak nie wyglada....a pozatym czy ja musze sie komus tlumaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synku ... a raczej cwelu bo inaczej juz cie nie okresle , jak sam nie dojdziesz ze to do ciebie pisze to cie oswiece , wypisujesz jakies bzdety a sam miales fotke siedac swego moto w jakis jeansach i czerwonych oczojebnych adidaskach wiec zakmnij sie juz ok !!!Pozatym qwca mnie bierza jak mamusia i tatus synkowi kupuja motorek bo biedactwo musi miec czyms jezdzic jak zabrali B po pijaku , albo chca sie lansowac po miescie...Chu,,j cie to obchodzi jak jakis moto wyglada , niepodoba Ci sie niekupuj nie ogladaj , czy pielegniarka robiaca lewatywe opisuje jekie to gowno w internecie nie , poporstu to ma robic i robi , ktos ma kaprys , czy jakas inna potrzebe i fantazjuje , jedyne co w tym trzeba zaznaczyc to aby to bylo bezpieczne dla innych uzytkownikow szos.Tak jak w wiekszosci czytam niekote wypowiedzi , niekoniecznie w tym temacie to zastanawiam skad biora sie takie snoby itp.... .Pozatym motocykl wlasnie powstal dzieki takim ludziom co maja inna wyobraznie i potrafia , zaznaczam potrafi majsterkowac.Zgodze sie iz wiejski tuning mnie obrzydza , jak cos sie robi to trza to robic z glowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.Bardzo rzeczowa wypowiedŸ.Jak s¹dzê nie pod moim adresem, ale mogê siê myliÌ.Zastanawia mnie natomiast ostatnie zdanie. Wstaw jak¹œ fote z przyk³adem W/W tunigu.
Spoko nie do ciebie Sam latam miedzy miastem a wsia W moje mniemaniu wiejski tjuning to :przyklad maluch ospojlerowany i osiwecony jak 4 choinki , pomalowany we wszytskie kolory swiata baz ladu skladu , ryczacy jak zazynana swinia , a jezdzacy swiom intelektem nie bardzo odroznia sie od lopaty....Motocykl , poskladnie jednego mot z 4 , wlasnie u mnie na wsi taki byl... bozerama jakas yamaha , silnik bodajze jakies suzuki , reszta to skladanka ze szrotu jedne kolo zielone drugie czerwone pomalowane jakas farba jakby plakatowka.... Mam gdzies fotke , jak odnajde to wstawie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synku ... a raczej cwelu bo inaczej juz cie nie okresle , jak sam nie dojdziesz ze to do ciebie pisze to cie oswiece , wypisujesz jakies bzdety a sam miales fotke siedac swego moto w jakis  jeansach i czerwonych oczojebnych adidaskach wiec zakmnij sie juz ok !!!Pozatym qwca mnie bierza jak mamucia i tatus synkowi kupija motorek bo bieactwo musi miec czyms jezdzic jak zabrali B po pijaku , albo chca sie lansowac po miescie...Chu,,j cie to obchodzi jak jakis moto wyglada , niepodoba Ci sie niekupuj nie ogladaj , czy pielegniarka robiaca lewatywe opisuje jekie to gowno w internecie nie , poporstu to ma robic i robi , ktos ma kaprys , czy jakias inna potrzebe i fantazjuje , jedyne co w tym trzeba zaznaczyc to aby to bylo bezpieczne dla innych uzytkownikow szos.Tak jak w wiekszaosci czytam niekote wypowidzi , niekoniecznie w tym temacie to zastanawiam skad biora sie takie snoby itp....  .Pozatym motocykl wlasnie powstal dzieku taki ludzi co maja inna wyobrazinie i potrafia , znaczam potrafi majsterkowac.Zgodze sie iz wiejski tuning mnie obrzydza , jak cos sie robi to trza to robic z glowa.
Œwiête s³owa !!! ju¿ ciê goœciu lubiê !! motocykl nie jest poto ¿eby nim szpanowaÌ !!znam goœci którzy jad¹ do serwisu bo siê im spali³a ¿arówka i nie wiedz¹ co z tym faktem zrobiÌ!!!! wiêc sznaujê ludzi którzy próbuj¹ jak najwiêcej rzeczy zrobiÌ sami nikt nie urodzi³ sie wszechwiedz¹cy !! a ka¿da naprawa nawet najdrobniejsza pozawala nam poznaÌ motocykl !!! Takie wiedomoœci przydaj¹ siê póŸniej w trasie kiedy motorek odmówi dalaszej wspó³pracy !!!! pozatym nie wszystkich staÌ na serwis i now¹ bryczkê a jakoœ sobie trzeba radziÌ !!!znam goœci co maj¹ super bryki robi¹ 500km w sezonie bo 'mo¿e bêdzie pada³o hmmm to on nie jedzie bo sobie motorek zabrudzi !!! a tomcio nale¿y do ludzi dla których liczy siê jazda a nie zachwyt innych !!Co do ludzi mieszkaj¹ch na wsi to powiem ci tylko jedno jak s³yszê okreœlenie wiejski tuning to mnie rozrywa !!! Po mieœcie te¿ niez³e cuda œmigaj¹ !!Ka¿dy mo¿e sobie zrobiÌ z swoje motora co chce !!!! jak wszyscy jeŸdzlili by na takich samych seryjnych motorakch to byo by³o nieco nudno !!! Ludzie przerabiaj¹ i maluja motorki aerografem chc¹ ¿eby ich ukochna bryczka by³a niepowtarzalna nie zawsze im to jednak wychodzi!!! ale nie nale¿y ich krytykowaÌ,!!!Powiedz mi jedno dlaczego ...... wszyscy na hura ......... z waszych smierdz¹cych miast i buduj¹ masowo domki widzê to po mojej ulicy !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno wszystkim dogodziÌ Z jednej strony zgadzam siê z Bronxem. Wiejski tuning nie doœÌ, ze wywo³uje uœmiech politowania na twrzach ludzi choÌ trochê racjonalnie myœ³¹cych, to kaleczy te¿ jakies poczucie estetyki ludzi zajmuj¹cych siê przeróbkami, czy tez usprawnieniami swoich maszyn na tyle, na ile umiejêtnoœci im pozwalaj¹ i bud¿et.Z drugiej jednak strony taki wiejski tuning znacznie poprawia samopoczucie "tuningowca", bo co mo¿e bardziej piesciÌ w³asne ego, ni¿ super podrasowany sprzêt, ciesz¹cy oko i niestety czêsto stwarzaj¹cy niebezpieczeùstwo dla samego w³aœciciela i innych uzytkowników dróg (ale to ju¿ sprawa bezmózga, kazdy robi wedle uznania)Niestety nie moge siê zgodziÌ z kolega Mancikiem Czesto punkt widzenia, zalezy od punktu siedzenia Gdyby by³o mnie staÌ np. na nowa XJR 1300 i jej póŸniejsze utrzymanie, to wierz mi, ze nawet spalona ¿arówka i nienasmarowany ³aùcuch by³by powodem, zeby pojechac do serwisu i wyeliminowac poni¿sze usterki, a to dlatego ze to dobry pretekst, ¿eby dokupic sobie do motocykla kilka drogocennych detali i obowi¹zkowo z logiem producenta motocykla Tak¿e jak juz pisa³em, wszystkim nie mo¿na dogodziÌ, ale z drugiej strony nie mo¿na krytykowac ludzi którzy maj¹ trochê wiêcej kasy ani¿eli my sami Niech kazdy robi, to co uwaza za s³uszne, ale w granicach zdrowego rozs¹dku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tu wlasnie mamy to co polacy lubia najbardziej czyli wjezdzanie na ludzi "slabiej" sytuowanych. nie twierdze ze to cos co tomcio zrobil ze swoim motocyklem wyglada dobrze bo zakrawa na tragedie ale skoro jemu odpowiada to prosze bardzo.w koncu to jego motocykl. tylko zastanawai mnie ile lat ma zalozyciel postu i co wie na temat dochodzenia do wszystkiego wlasnymi silami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rob 30 masz racje ze ten edi1 to jakis zadufany w sobie buc z kupa kasy i super wypasionÂą R1:)widziaÂłem go wczoraj jak jezdziÂł na gumie po kompostowni a potem robil stoppie na 120 m.podszedlem do niego i przedstawiÂłem sie a on do mie mowi spierdalaj leszczu:)wiec spierdolilem ale wczesniej wyjebalem mu z lacia i poprawilem z kopyta i dostal tez za tomcia:)potem przyjechal rysiu faja i tez mu wlal bo nie lubi jak ktos przezywa forumowiczow i wysmiewa sie z nich.edi1 pamietaj to jest poczatek...straciles 3 zeby ale stracic tez mozesz...dziewictwobo jak cie rysiu zlapie to ... on jest zdolny do wszystkiego a baby nie mial dawno z tego co wiem:)pozdrawiam wszystkich forumowych przerabiaczy tunerĂłw jestem z wami... i z toba ob30 teÂż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rob 30 masz racje ze ten edi1 to jakis zadufany w sobie buc z kupa kasy i super wypasionÂą R1:)widziaÂłem go wczoraj jak jezdziÂł na gumie po kompostowni a potem robil stoppie na 120 m.podszedlem do niego i przedstawiÂłem sie a on do mie mowi spierdalaj leszczu:)wiec spierdolilem ale wczesniej wyjebalem mu z lacia i poprawilem z kopyta i dostal tez za tomcia:)potem przyjechal rysiu faja i tez mu wlal bo nie lubi jak ktos przezywa forumowiczow i wysmiewa sie z nich.edi1 pamietaj to jest poczatek...straciles 3 zeby ale stracic tez mozesz...dziewictwobo jak cie rysiu zlapie to ... on jest zdolny do wszystkiego a baby nie mial dawno z tego co wiem:)pozdrawiam wszystkich forumowych przerabiaczy tunerĂłw jestem z wami... i z toba ob30 teÂż
no czyli moj dylemat sie rozwiazal z opisu wynika ze rasowy gowniarz z bogatym tatusiem. A dres mu sie w lancuch nie wkrecil jak tak ladnie jezdzil?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomcio ... tak czytam twoj post i zauwazam rozpacz... KOLEGO !! Przepraszam nie chciaÂłem CiĂŞ uraziĂŚ ... nie pÂłacz Mamusia lalke kupi
jak po ostatniej przepychance w temacie imprezy forumowej obydwaj jestescie dla mnie smieszni tak w tym poscie zdecydowanie wysowasz sie na prowadzenie. to ze chlopak nie ma funduszy na konkretniejszy motocykl to chyba nie najlepszy powod do zartow, nie uwazasz? a moze pokazesz zdjecia swojej maszyny? bo smiac sie z kogos jest prosto. na awatarze nie wyglada to zbyt obiecujaco ale zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.