Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3928


jaro882

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jedno jest pewne ze kazda taka impreza bedzie opisywana w dziale zloty,imprezy bo zawsze jets ktos chetny na wyjazd i wszyscy sie na nie szykuja:)juz wstepnie mogew powiedziec ze napewno bedzie w rybniku na kotwicy w poÂłowie kwietnia:), ale my napewno czekamy na CZECHYY i bielany:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zapraszam Wszystkich w imieniu mojego kolegi (jednego z organiztorów) Na I zlot Pingwina który odbêdzie siê w dniach 13-14 Stycznia na ajsce kolo Bytomia (to ten tor motocrossowy ) Ma byÌ naprawde fajna impreza, zagwarantowane pole namiotowe, fakt ze jest snieg ale mysle ze organizatorzy cos wymyœl¹, bedzie grzane winko i wogóle Numery telefonów do organizatorów zamieszcze troche póŸniej razem z dok³adniejszymi danymi odnosnie zlotu. Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz "ZAPRASZAM" bo imprezka bedzie napewno super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manka Bieleny sÂą przeniesione gdzie indziej w tym roku;) ale bĂŞde pisaÂł co i jak.A ja tam palnuje w tym sezonie wiecej turystycznych wypraw,a imprezy tylko zamkniĂŞte we wÂłasnym gronie.no i narazie w planach 6 czerwca w OÂświĂŞcimiu impreza z okazji dnia dziecka z konkurasami i motocykle tez pod uwage bierzemy, a wszystko w ramach promowania miasta, jak siĂŞ uda to jeszcze jedna impreza motocyklowa w OÂświĂŞcimiu bĂŞdzie, ale narazie ciiiiichoooo o tym nie che nic zapeszyĂŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaramy siĂŞ bardzo zrobic imprezke w Kostkowicach ( tak jak w tamtym roku ) no i S I A M O S Z Y C E-  na caÂły week( imprezka z kapelami, stripem, konkursami i takie inne pierdoÂłki ).Juz wszystkich zapraszamy.
Nie wiem o czym rozmawiasz, bo zapewne mnie omineÂła impreza w tych Kostkowicach, ale jak juz bĂŞdzie do niej bliÂżej niz dalej, to weÂź no zarzuĂŚ tematem na forum, Âżebym czegos nie przegapiÂł ByÂłbym Ci bardzo wdziĂŞczny, bo piwo Ci jestem dÂłuzny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manka Bieleny s¹ przeniesione gdzie indziej w tym roku;) ale bêde pisa³ co i jak.A ja tam palnuje w tym sezonie wiecej turystycznych wypraw,a imprezy tylko zamkniête we w³asnym gronie.no i narazie w  planach 6 czerwca w Oœwiêcimiu impreza z okazji dnia dziecka z konkurasami i motocykle tez pod uwage bierzemy, a wszystko w ramach promowania miasta, jak siê uda to jeszcze jedna impreza motocyklowa w Oœwiêcimiu bêdzie, ale narazie ciiiiichoooo o tym nie che nic zapeszyÌ.
Bielany ????? a nie czasem bielawa ????
No a ja zapraszam na tor cartingowy i na fajana miejscowke za guardianem w czestochowie. piekan prosta, idewalny asfalt i prawie zero samochodow (no moze jeden na godzine)
Co do toru kartingowego to ja sie nie bede wypowiadac Ja dziekuje ale juz chyba nie zawitam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.