Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Buty Probiker Traveller - prosze pilnie o opinie !!


Zimer

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Wybieram sie jutro na bazar i tak zastanawiam sie nad kupnem tych bucikĂłw, sa stosunkowo tanie ale nie mam zadnego pojecia na temat tej firmy - PROBIKER? Czy ktos z was mial stycznosc z ta markÂą i co moze powiedziec na temat trwaÂłoÂści? Moze ktos z Was ma te buty albo cos o nich slyszal?Z GORY WIELKIE DZIEKI!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam bardzo podobne buty - PROBIKER RACING STIEFELjak je kupowaÂłem dwa lata temu to kosztowaÂły 70 euroz butĂłw jestem ogĂłlnie zadowolony, sÂą bardzo wygodne z tym ze w cieplejsze dni moÂżna w nich noge ugotowaĂŚ no i najwiĂŞkszym minusem jest brak twardych ochraniaczyogĂłlnie jak za tÂą cene to bardzo dobre buty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja te¿ je¿d¿e w butach tej firmy (Probiker Sport RFX). Co prawda je¿d¿ê w nich dopiero jakieœ 2 miesi¹ce ale moge powiedzieÌ, ¿e jestem zadowolony. Nie wiem w jakim stanie bêda po kilku sezonach ale jak na razie wszystko gra. W moich butach jest bardzo dobra wentylacja. Nawet w bardzo gor¹ce dni noga w ogóle siê nie poci. Firmê Probiker polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam PROBIKER Street, tylko ze model z membrana. Jest naprawde OK, oddychaja dobrze, sa wygodne, a wykonanie nie budzi zastrzezen.Moge tez cos powiedziec o bezpieczenstwie w tych butach bo przezylem w nich 2 gleby....i nic mi sie nie stalo, a buty tylko lekko przytarte na czubkach i w okolicach protektora na kostkach.Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tera ja Ci powiem bo sam takie buty sprzedawa³em. Buty jak za t¹ cene s¹ bardzo wpo¿¹dku ale jeœli masz szczup³e ³ydki to niebierz ich bo bêd¹ strasznie odstawaÌ a w deszcz pewnie sp³ynie tam woda. Jeœli masz ³ydki jak Shaqill O'neill to kupuj Travellery jeœli nie do³u¿ pare z³oty i kup markowe buty. Ot taka moja rada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobne butki, tylko MODEKA model Jaguar. Butki ca³kiem niez³ê jak za ta cenê, no i MODEKA . Nieprzemakalne, tylko z wentylacj¹ troszkê kiepsko, ale za to w ch³odne dni cieplutko i milutko . Maj¹ twarde protektoey na kostkach. MODEKA - polecam [ Dodano: 2005-09-02, 19:15 ]MODEKI mo¿na zanabyÌ w salonie Suzi-Moto w Bielsku To tak na marginesie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam travelery i faktycznie jak za ta kase saok. bardzo wygodne sa ale usztywninie kostki to porazka bo w sumiejej nie ma. jak dla mnie to buty na gĂłra 2 sezony. jakosc tez sÂłaba,ale czego za 200zÂł mozna sie spodziewac. Jak nie masz wiecej szmalu to kupuj bo w tej kasie nie ma nic lepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Wykonane z materia³u LoricaPozwalaj¹ca oddychaÌ skórze czêœÌ wewnêtrzna wykonana z materia³ów: Airnet oraz 100% PolyesteruWzmocnione w czêœci os³aniaj¹cej kostkê oraz koœÌ piszczelow¹Os³ony przedniej czêœci butaZapinane na zamek i przylepiecPodeszwa wykonana z wytrzyma³ej gumy ogólnie to wygl¹daja na ca³kiem solidne ale osobiœcie nie mia³em z nimi stycznoœcipost-120-1136823147.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dok³adnie takie buty i kupione dok³adnie tam (opinia u¿ytkownika jest moja) Kupi³em rozmiar 43 w ciemno bo taki mam. Buty pasuj¹ idealnie. Do tego chwalê wentylacjê. Noga w ogóle siê nie poci. Zwróci³em uwagê tylko na jedn¹ rzecz. Wzmocnienie wierzchu buta pod dŸwigniê biegów pokryte jest delikatn¹ siateczk¹. Pod ni¹ jest w³aœciwe wzmocnienie. I po po³owie sezonu (buty mam od lipca) w tym miejscu siateczka siê przetar³a. Wzmocnienie jest na razie nie ruszone ale nie wiem co bêdzie po zblizaj¹cym siê sezonie. Jeœ³i chodzi o rozmiary to mo¿na im ufaÌ. Poza tym jest mo¿liwoœc zwrotu lub wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest takie proste W sumie tak samo czesto kupuje buty 45, jakies 30% z tego to 44 a ostatnio kupilem 43 a stopa mi sie nie zmniejsza KUrde troche zglupialem bo na stronie producenta podaja 28,8-29,4 a na allegro jak sie pytalem to gosc zmierzyl wkladke i wyszla 28,3 dla 44. I kurde na krota numeracje patrzec teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.