Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4142


giXXXerFreak

Rekomendowane odpowiedzi

ziobu to wychodzi na to ze nie mozna krytykowac, przykre.Gosci opisal problem, powiedzial co go wk@#$% i co bylo nie tak, pozniej byla odpowiedz z serwisu, wiec po jaki ch@# sie wpierdalasz ? niech sobie kazdy przeczyta oba posty i porowna - jedni uwierza jednej ze stron inni drugiej, chyab o to chodzi w demokracji a tak swoja droga : dla wszystkich po browarku elektronicznym i : NA LUZ !!! ziobu tobie tez po browku a Browarny napisal pierwszy i chyba jedyny w tej dyskusji post konstruktywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie prawda jest taka, chocby sie niewiadomo jak starac to i tak znajdzie sie ktos niezadowolony........w przypadku kazdego serwisu....Ja proponuje wprowadzic pewne zasady we wzgledzie najezdzania na serwisy, bo czesto mozna porzadnym ludziom zrobic krzywde (oczywiscie nie bronie tych, ktorzy na to zasluzyli). W kazdym razie piszmy o historiach SWOICH, o tym co NAS SAMYCH spotkalo, o NASZYCH WLASNYCH DOSWIADCZENUIACH, a nie jak w tym przypadku...o historii brata (zreszta ciekawe czemu brat sam tego nie opisal), znajomego, kuzyna, Pana Henka z obuwniczego i Pana Stasia z klatki obok.Przez to rodza sie niepotrzebne koflikty i sprzeczki, ktorych nie bedzie sie dalo zakonczyc.Napisze jeszcze jedna rzecz w sprawie tego nieszczesnego motocykla, z racji ze bylem przy tym obecny. A mianowicie jak sam wspomniales cos kombinowales, mniejsza o to co. Do Marcina przyjechal czlowiek chcacy kupic motocykl, ktory w pewnym sensie byl jego znajomym. Czy ty polecilbys swojemu znajomemu i dodatkowo wzial za to odpowiedzialnosc, w przypadku kiedy slyszales rozne rzeczy o tym motocyklu????Do wszystkich, ktorzy uzywali tutaj slow PODEJSCIE DO KLIENTA. Wedlug mnie to Pan Andrzej obrazil sie na Marcina wlasnie dlatego, ze podchodzil do motoykla od strony klienta, broniac jego interesow, a nie kolegi z branzy, ktory chcialby wykorzystac swoje znajomosci i sprzedac moto.Reputacje sie ma tylko jedna!Pozdrawiam,
Opisa³em historiê swoj¹, ja skuter naprawi³em, ja brata uratowa³em od finansowej wpadki. Opisa³em, bo sie na rzeczy znam, a brat nie.W ¿aden sposób nie naje¿d¿am na serwis Booster, tylko podj¹³em próbê rozmowy na argumenty, dlatego te¿ nie zrobi³em tego anonimowo.Polemikê z Wami, poza szanownym Chrisem, staram siê prowadziÌ rzeczowo i na wysokim poziomie, mimo i¿ wielu z Was nie czyta postów do koùca i podaje argumenty z palca wyssane.A co do Ciebie i Twojego kolegi, który by³ moim motocyklem zainteresowany, to nikt nie próbowa³ Was zrobiÌ w konia, niczego nie ukrywa³em-dlatego sam zaoferowa³em oglêdziny w jakimkolwiek serwisie. Powtarzam, moto by³o i jest w idealnym stanie, zreszt¹ kupi³ je kilka dni temu mój kolega. A Marcin móg³ byÌ ostro¿niejszy w wydawaniu s¹dów, bo w tym wypadku zwyczajnie nie mia³ racji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujme to tak, lubie firme BOOSTER i chÂłopakĂłw z warsztatu, ja osobiÂście jestem z ich usÂług prawie zadowolony i moi znajomi takÂże, co do opini Chrisa ma on oczywiÂście prawo napisaĂŚ co chce ale co miaÂłby napisaĂŚ skoro BOOSTER go sponsoruje , a pan ZIOBU jest znanym dupowÂłazem no i kupiÂł motocykl prezesa takÂże na jego opinie nie zwracaÂłbym uwagi po prostu lubi wchodziĂŚ bez mydÂła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centaur wszystkim juz napisales kilkakrotnie o swoich upodobaniach i o tym jaki kretynizm zostal Ci przekazany przez Twoich wstepnych, ktorym szczerze wspolczuje (w sumie nie wiadomo komu wspolczuc)......Niestety nikogo tutaj to nie interesuje...A jesli masz kretynie jakis problem do mnie to napisz post do mnie, a nie pierdol w innym temacie co Ci slina z tego tepego lba na jezyk przyniesie...Idz possij koledze moze wtedy Ci przejdzie...tylko uwazac co bys sobie dresiku nie przybrudzil palancie....MARIOPRES....przeczytaj moj post jeszcze raz zanim napiszesz "zebym sie nie wpierdalal".....napisalem, zebysmy pisali o tym co przezylismy i jak nas traktowano, a nie kolege, czy kogos innego.....bo to znacznie wypacza obiektywizm sytuacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie te¿ Booster podpad³ ale jakoœ z tym ¿yjê i nie bêdê siê z nikim k³óci³ przez to
Te¿ musze ¿yÌ z tym ¿e BOOSTER zawali³ i nie pojecha³em nad morze nowym sprzêtem tylko star¹ padak¹ a w moim przypadku zawali³a fatalna organizacja serwisu bo jak mozna nazwac fakt i¿ przy jednym motocyklu robi kilku mechaników.W wyniku czego nie wszystko zosta³o zrobione.Chyba ¿e s¹ tak ciency i nie widz¹ ¿e ³aùcuch wyci¹gn¹³ siê w jednym miejscu o paru innych rzeczach nie zrobionych nie bêdê pisa³ a na serwisie mieli moto tydzieù tak wiêc nie dziwi¹ mnie negatywne opinie o BOOSTERze ,z tym oszustwem i naci¹ganiem to jednak chyba przesada.Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centaur wszystkim juz napisales kilkakrotnie o swoich upodobaniach i o tym jaki kretynizm zostal Ci przekazany przez Twoich wstepnych, ktorym szczerze wspolczuje (w sumie nie wiadomo komu wspolczuc)......Niestety nikogo tutaj to nie interesuje...A jesli masz kretynie jakis problem do mnie to napisz post do mnie, a nie pierdol w innym temacie co Ci slina z tego tepego lba na jezyk przyniesie...Idz possij koledze moze wtedy Ci przejdzie...tylko uwazac co bys sobie dresiku nie przybrudzil palancie....MARIOPRES....przeczytaj moj post jeszcze raz zanim napiszesz "zebym sie nie wpierdalal".....napisalem, zebysmy pisali o tym co przezylismy i jak nas traktowano, a nie kolege, czy kogos innego.....bo to znacznie wypacza obiektywizm sytuacji...
No to pojechaÂłeÂś po caÂłoÂści tylko tyle Âże ja cie nie obrazam tylko stwierdzam niezaprzeczlne fakty , po zatym bawi mnie jak siĂŞ pienisz co prawda w oczy kole? Po zatym skÂąd ty wiesz, czy to co pisze kogoÂś interesuje czy teÂż nie coÂś ty wyrocznia? A ten dresik naprawde jestes kolego zabawny. Twojego postu nie skomentuje bo kaÂżdy kto go przeczyta bĂŞdzie juÂż miaÂł wyrobione zdanie o tobie, pozostawiam to bez komentarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez pol-debilu puknij sie glowe....moze w koncu do czegos Ci sie przyda....A co do prawdy to jest ona taka, ze brakuje ci paru punktow IQ....ale mnie to wcale w oczy nie kole....Idiota....A tak na marginesie to do pienienia sie jest mi daleko, tylko nie pozwole sobie, zeby jakis niedorob zwracal sie do mnie (o mnie) w ten sposob...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja sie wpie... . Pchela chyba czas juz zamknac ten watek i spacyfikowac nastroje. Wypowiedzi robia sie niebiezpiecznie offtopowe, a zamiast sprawy "afery Booster'a" mamy pojedynek na inwektywy. Post ujawnil, ze na wsrod serwisow motocyklowych, ktore goszcza na forum nie ma "swietych krow" nietykalnych. Zainteresowani przedstawili swoje stanowiska, teraz niech kazdy w swoim zakresie rozwazy kwestie.Ja juz sie nie odzywam. Bo zaraz mi sie jeszcze jakas drzazga do zyciy sie wrazi - wszak wiadomo gdzie drwa rabia tam wiory leca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co ,jak tak to czytam to mi sie smiaÌ chce ,niektórzy chyba naprawde nie maj¹ co robiÌ,to polecam jak ju¿ ktoœ wy¿ej napisa³ ,, na wspólnej" albo ''M jak Mi³oœÌ" bo forum jest poto ¿eby sobie spokojnie pogadaÌ a nie pierdoliÌ o jakichœ IQ itp, zreszt¹ ja to wyszystko mam w d......e ,moto serwisuje w autoryzowanym serwisie i nie mam ¿adnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra...ja juÂż nie mam zamiaru wchodziĂŚ w zbĂŞdne dyskusje. dla mnie temat zamkniety!!! dosraliscie mi chlopaki... jakos nie jestescie pierwszymi ktorzy to robia w zazdrosci i zawilosci. Na szczĂŞÂście wszystko mozna wyjaÂśniĂŚ na drodze. Choc moje komentarze sa czasem nie na miejscu ale to tylko w chwilach zlosci i braku slow na posty kilku osob... do tematu pana andrzeja juz nic nie dopisuje. Skoro wystawia taki post na forum i nie zyczy sobie by inni sie tu dopisywali to moim zdaniem takie zachowanie to dziecinada. Co do Booster'a to kazdy wie ze to sa w porzadku chlopaki...moÂże kaÂżdemu zdarzaja sie wpadki. spojrzcie na siebie i zobaczcie ile popelnilisci bledow w zyciu. Zasrany temat zasranych ludzi. Pchela walnij to do smietnika jak mozna prosic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moto serwisuje w autoryzowanym serwisie i nie mam Âżadnych problemĂłw.
A w jakim jesli mozna wiedzieĂŚ ??Bo chciaÂłem serwisowac w Boosterze, a tutaj widze juÂż przynajmniej trzy niezbyt pochlebne opinie jeÂżeli chodzi o ten serwis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.