Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3909


maciek

Rekomendowane odpowiedzi

NastaÂła zima, awiec postanowiÂłem nowy sprzĂŞcik sobie sprawiĂŚ... WybĂłr padÂł na endurko 125. W gre wchodzÂą tylko dwĂłsuwy... wiadomo mocniejsze... Na myÂśl przychodzÂą mi nastepujÂące motocykle:- kawaski kmx 125- yamaha dt 125- honda crm 125- kawaski kdx 125 ( silnik z kx )KtĂłre najlepsze?? MoÂże inne propozycje?? ktĂłry najmocniejszy, najlepsze hamulce??Z gĂłry dzieki za odpowiedzi!!Pozdrawiam!!Maciek!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Dt 125, sam takÂą pomykam,. OgĂłlnie nie mam z niÂą Âżadnych problemĂłw.SprzĂŞt jest super i duÂżo potrafi. To juz moja druga DT-etka, troche znam ten sprzĂŞt. WczeÂśniej jeÂżdziÂłem 50 ccm.Trzeba uwaÂżaĂŚ na linkĂŞ od dozownika(czy siĂŞ nie przeciera),bo w 50 ccm w ten sposĂłb zatarÂł mi sie silnik. PS. ja teÂż chce zarejestrowaĂŚ swojÂą DT na motorower, tylko jak to zrobiĂŚ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Dt 125, sam takÂą pomykam,. OgĂłlnie nie mam z niÂą Âżadnych problemĂłw.SprzĂŞt jest super i duÂżo potrafi. To juz moja druga DT-etka, troche znam ten sprzĂŞt. WczeÂśniej jeÂżdziÂłem  50 ccm.Trzeba uwaÂżaĂŚ na linkĂŞ od dozownika(czy siĂŞ nie przeciera),bo w  50 ccm w ten sposĂłb zatarÂł mi sie silnik. PS. ja teÂż chce zarejestrowaĂŚ swojÂą DT na motorower, tylko jak to zrobiĂŚ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam tak sobie czytam i czytam wiec tez cos umieszcze od siebie wypadaloby w koncu w sumie to ja moge tylko cos powiedziec o moim sprzecie. Mam paru znajomych z DTka i tez ja zachwalaja... w sumie to chyba jeden z najlepszych enduro 125 - dobra cena, malo awaryjny, dostep do czesci, moc wystarczajaca itd. Ale teraz cos o moim bo w sumie po pomalowaniu idzie z "zalem" na sprzedaz... Jezeli chcesz cos wiedziec o moich hamulcach to polecam kliknac na link w moim podpisie i zobaczyc filmik. Stalowy oplot mam i jest rewelacja tylko ze czasem sie plyn przegrzewa jak za czesto stoppie robie;) to jest 160 i jest duza roznica co do oryginalnej pojemnosci. Mi w zupelnosci wystarcza plusem jest duzy bak - jakies 20 l. tu masz jeszcze jeden filmik http://www.bikepics.com/movies/000070/ przegladnij sobie caly dzial "mopeds" tam tez masz DTki i inne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak, ja juÂż prawie raz kupiÂłem kawaski kmx 125 zarejestrowane na motorower, ale sprzedawca zarzÂądaÂł podpisania oÂświadczenia: " oÂświadaczam, Âże zdaje sobie sprawe z tego iÂż nie jest to motorower tylko motocykl o pojemnoÂści skokowej 125ccm i odbiega parametrami i osiÂągami od motoroweru " ---> czy jakoÂś tak... Nie zgodziÂłem siĂŞ oczywiÂście bo moim zdaniem gdyby policja miaÂła jakiekolwiek wÂątpliwoÂści, gdy odesÂłaÂłbym niebieskich do poprzedniego wÂłaÂściciela on okazaÂłby im to oÂświadczeni i miaÂłbym przerypane.......... W dowodzie tego kmxa byÂło wbite w modelu : KMX 125 co dodatkowo wzbudziÂłoby podejrzenia policji....P.S. Ten KMX stoi w komisie w BOOSTERZE, a jego wÂłaÂściciela serdecznie pozdrawiam ( moÂże jest zarejestrowany na forum )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.