Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4108


PIOTR GS500

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie chyba zastrzele... A ja taka pasc w porownaniu do tego cuda wzialem.. Taka okazja... Malowanie ala Disco Kiszewy Dolne Rejsing Tim sponsored baj Spoldzielnia Samopomoc Chlopska i Kolo Gospodyn Wiejskich
dobre kolesiowi chyba jeszcze sam proboszcz jedna z ofiar niedzielnych przekazal na rozwiecenie silnika do pojemnosci 750ccm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<lol> a ja myœla³em ¿e wieœniacko moj¹ by³¹ SUZUKE POMALOWA£EM (sprayem ;p) koleœ niemo¿liwy wieœniak jak by³em m³odszy to pamiêtam jak na jakieœ samochodziki sobie dawa³em naklejki z ferrari albo coœ w tym stylu i pamiêtam jak chcia³em ¿eby tata w aucie mia³ znaczek z PORSHE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest taka zÂła waÂżne Âże jedzi nie wszyscy siĂŞ woÂża super R1 w super w malowanzch wersjach moye koles niema tyle kasy zeby se ja wymalowac,moze taka kupiÂł,i bey przesady nie jest zla
To prawda. Wyglad nie jest najistotniejsza sprawa. Kazdy ma prawo jezdzic motocyklem w dowolnym malunku... ale brak kasy nie usrpawiedliwa w tym wypadku bezguscia i jakis kosmicznych pomyslow na oznaczenie modelu. Czy polakierowanie motocykla w jednym kolorze albo dwoch byloby drozsze??? A tak gosc - zalozmy nie ma kasy- sili sie na wykraczajace poza jego mozliwosci (finansowe i techniczne) pomysly graficze i daje upust swoim impresjom na temat malowania obudowanego motocykla. Prosciej jest chyba prysnac cale moto na czarno (ew wstawic czerwone fele). Niedawno byl temat o sprzedazy gsxr 600 z Katowic. Nie wnikajac w stan techniczny to ten motocykl byl pomalowany caly na czarno i wygladal niezle.PRzyklad z naklejkami porshe na samochod jest dobry. Jak nakleje na malucha napis porshe to bedzie lepiej sie prezentowal i jezdzi, a moze tylko wzbudzal usmieszki u przechodniow. Przy tym motocyklu "super" malowanie i "cbr 750f" maja chyba oczarowac publike przed disco i zapewnic poprawe osiagow.Trzeba miec na wzgledzie, ze jednak kolor i wzor to rzecz gustu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.