Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3980


FREDDIE M.

Rekomendowane odpowiedzi

no tak, i dojda do wniosku ze z psami cos nie tak-co robi³,na czyjejs posesji??..szuka³ czegus??..samobójca??..-pies ma pilnowac a nie bawic sie z intruzem, wiec nie ma im sie co dziwic,jakby ich kto okrad³ to tez by bylo na psy ze do d*** ze nie umieja dopilnowacczlowiek niby madry a taki g³upi,yhh..-z drugiewj strony jak ktos sie na mnie ciepnie ze bronie zwierzat,bo tyle ich pozagryza³o ludzi to mowie odrazu wina tylko i wy³¹cznie w³ascieli bo kaganiec to podstawa,po 22 psa spuszcza³am z kaganca i basta po 22 zadne dziecko nie ma sie co szlaja cpo ulicy,a no i w miejscu gdzie nie ma ludzi,zreszta jak pies wychowany tak tez sie zachowuje(to tka o psiakach)przykro mi tylko ze to twoja rodzina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, i  dojda do wniosku ze z psami cos nie tak-co robiÂł,na czyjejs posesji??..szukaÂł czegus??..samobĂłjca??..-pies ma pilnowac a nie bawic sie z intruzem, wiec nie ma im sie co dziwic,jakby ich kto okradÂł to tez by bylo na psy ze do d*** ze nie umieja dopilnowacczlowiek niby madry a taki gÂłupi,yhh..-z drugiewj strony jak ktos sie na mnie ciepnie ze bronie zwierzat,bo tyle ich pozagryzaÂło ludzi to mowie odrazu wina tylko i wy³¹cznie wÂłascieli bo kaganiec to podstawa,po 22 psa spuszczaÂłam z kaganca i basta po 22 zadne dziecko nie ma sie co szlaja cpo ulicy,a no i w miejscu gdzie nie ma ludzi,zreszta jak pies wychowany tak tez sie zachowuje(to tka o psiakach) 
No nie!!! A co by bylo,jakby Twoj pies puszczony o 22.00 trafil na dziecko co zabladzilo i szukalo domu, a Twoj pies bez kaganca by je rozszarpal a potem by zobaczyl babcie jakas starsza zresztom co przechodzi przez ulice i by tam pobiegl i ja tez zagryzl (bez kaganca) a babcia sie by nie mogla bronic bo nie ma zebow,a potem by ten pies zobaczyl czyjs dom co ma drzwi niedomkniete i tez by tam pobiegl i rozszarpal cala rodzine i ich znajomych co przyszli na imieniny!!!Czy Ty w ogole pomyslalas o tych rzeczach?Mam nadzieje ze zaczniesz od dzis patrzec na swojego psa nie jak na przyjaciela, ale jak na morderce!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie!!! A co by bylo,jakby Twoj pies puszczony o 22.00 trafil na dziecko co zabladzilo i szukalo domu, a Twoj pies bez kaganca by je rozszarpal a potem by zobaczyl babcie jakas starsza zresztom co przechodzi przez ulice i by tam pobiegl i ja tez zagryzl (bez kaganca) a babcia sie by nie mogla bronic bo nie ma zebow,a potem by ten pies zobaczyl czyjs dom co ma drzwi niedomkniete i tez by tam pobiegl i rozszarpal cala rodzine i ich znajomych co przyszli na imieniny!!!Czy Ty w ogole pomyslalas o tych rzeczach?Mam nadzieje ze zaczniesz od dzis patrzec na swojego psa nie jak na przyjaciela, ale jak na morderce!!!
Bachory nie maja ³aziÌ po 22:00 jak czyjeœ ³a¿a to niech ruszy g³ow¹ ktoœ kto jest za nie odpowiedzialny. Psy poza swoj¹ posesja której chronia nie atakuj¹ a takie teksty pisza ludzie co du¿ego psa nigdy nie mieli a jak mieli to traktowali jak œcierwo.Wracaj¹Ì do tematu to szczere kondolencje. Przykra sprawa a pieski zareagowa³y jak zareagowa³y, szczególnie ¿e cz³owiek by³ pijany czego nie lubi¹ a w sylwestra nie maja komfortowej sytuacji ze wzglêdu na noworoczne fajerwerki.pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bachory nie maja ³aziÌ po 22:00 jak czyjeœ ³a¿a to niech ruszy g³ow¹ ktoœ kto jest za nie odpowiedzialny. Psy poza swoj¹ posesja której chronia nie atakuj¹ a takie teksty pisza ludzie co du¿ego psa nigdy nie mieli a jak mieli to traktowali jak œcierwo.Wracaj¹Ì do tematu to szczere kondolencje. Przykra sprawa a pieski zareagowa³y jak zareagowa³y, szczególnie ¿e cz³owiek by³ pijany czego nie lubi¹ a w sylwestra nie maja komfortowej sytuacji ze wzglêdu na noworoczne fajerwerki.pozdro
I tu sie z Toba zgodze Youthan Naprawde przykra i nieprzyjemna sprawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bachory nie maja ³aziÌ po 22:00 jak czyjeœ ³a¿a to niech ruszy g³ow¹ ktoœ kto jest za nie odpowiedzialny. Psy poza swoj¹ posesja której chronia nie atakuj¹ a takie teksty pisza ludzie co du¿ego psa nigdy nie mieli a jak mieli to traktowali jak œcierwo.Wracaj¹Ì do tematu to szczere kondolencje. Przykra sprawa a pieski zareagowa³y jak zareagowa³y, szczególnie ¿e cz³owiek by³ pijany czego nie lubi¹ a w sylwestra nie maja komfortowej sytuacji ze wzglêdu na noworoczne fajerwerki.pozdro
zgadzam siĂŞ z przedmĂłwcÂą/ami moje kondolencje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie!!! A co by bylo,jakby Twoj pies puszczony o 22.00 trafil na dziecko co zabladzilo i szukalo domu, a Twoj pies bez kaganca by je rozszarpal a potem by zobaczyl babcie jakas starsza zresztom co przechodzi przez ulice i by tam pobiegl i ja tez zagryzl (bez kaganca) a babcia sie by nie mogla bronic bo nie ma zebow,a potem by ten pies zobaczyl czyjs dom co ma drzwi niedomkniete i tez by tam pobiegl i rozszarpal cala rodzine i ich znajomych co przyszli na imieniny!!!Czy Ty w ogole pomyslalas o tych rzeczach?Mam nadzieje ze zaczniesz od dzis patrzec na swojego psa nie jak na przyjaciela, ale jak na morderce!!!
Po to sÂą psy, Âżeby pilnowaÂły, a wypadek staÂł siĂŞ na terenie posesji, a nie na ulicy.A gdybanie, jakby byÂła tam stara babcia, albo jakieÂś niedomkniĂŞte drzwi sÂą bezsensu. A pozatym po jakÂą cholere mam zakÂładac psu kaganiec na terenie posesji, rĂłwnie dobrze moge go zwiazaĂŚ i zamknÂąc w szafie.A zdania, Âże mam patrzeĂŚ na psa jak na mordercĂŞ to juÂż kompletny idiotyzm, prĂŞdzej spojrze na czÂłowieka jak na morderce niÂż na psa, bo psy ni0e zabijajÂą od tak. WiĂŞc nastĂŞpnym razem ty lepiej troche pomyÂśl i niewypisuj takich gÂłupot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykra sprawa.Kiedys dorabialem sobie na duzym skupie zlomu. Rowniez mieli pieska a raczej wsciekle bydle. Psiaczek respoktowal tylko dwie osoby: jednego pracownika ktory dal mu jesc jak byl maly i troche glodny i stroza ktory go wypuszczal ze swojego legowiska. Nie widze nie przygotowanego czlowieka tam po przektroczeniu ogrodzenia. To bydle nawet nie przyzwyczailo sie do innych pracownikow czy do szefa i kiedys przekopal sie pod ogrodzeniem budy i wszyscy spieprzali gdzie popadnie. Jeden gosc wybral opcje siedzenia na ogrodzeniu gdzie na gorze byl drut kolczasty. To sa psy broniace posesji i czasem tabliczka zly pies mowi prawde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.