Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3991


Scigacz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chris wiesz ze nic madrego nie powiedziales. Obrazajac go udowodniles tylko jaki jestes glupi:-/ fakt gosc sam nie wie czego chce. A chcial zeby mu powiedziec o kawie 636. ja jezdzilem tym moto i moge powiedziec ze to dobry sprzet. fakt jest mocne jak diabli. Ale czy zaraz nie jako pierwsze moto? zalezy co gosc soba reprezentuje. jezeli zeczywisice ma znajomego co moze go nauczyc jezdzic i bedzie stopniowo opanowywal maszyne to sadze ze bedzie dobrze. i oczywiscie najwazniejsze to zeby jezdzil z glowa. jak mu przypierdoli 150 na miescie to nie pomoze nic. A motocykl jest bardzo dobry. Dopracowany i wogole. moge cos o tym powiedziec bo jezdzilem juz chyba na wszystkich supersportach. proponujecie mu gs500 ale to gowno jest ciezsze znacznie ciezsze. co prawda tym nie ejchalem ale znam wage tego. jadac na scigaczu trzeba uwazac wlasciwie na moc i przede wszystkim na nia. Plusem dla niego bedzie jezsli sie na niego zdecyduje to niska masa i porecznosc. bo tym sprzeciekiem sie naprawde latwo jezdzi i gdyby nie siano to chyba sam bym sobie go fundnal. A co do nowego to nie wiem czy to najlepszy pomysl ale skoro starsi maja siano to kupuj. tylko jak rozjebierz to bedziesz plul. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie poczyta³em w³asnie ca³y temat i nie wiem co napisaÌ Scigacz, lepiej sie nie wygadaj przypadkiem sk¹d jesteœ, jeœli mieszkasz gdzieœ na Œl¹sku, no i lepiej siê nie przedstawiaj t¹ ksywk¹ przy nas jeœli dojdzie do spotkania, bo nikt nie bêdzie z Tob¹ gada³.Jak chcesz œciga, to œmia³o. Ale nie mów, ¿e masz talent bêd¹c po kliku przejazdach na motocyklu kolegi, bo go nawet nie prowadzi³eœ jak nale¿y. Mia³eœ nasrane w gaciach, bo siê podnieci³eœ, ze jedziesz takim motocyklem. Jeœli masz zamiar siê szkoliÌ na torze, to OK, mam nadziejê, ¿e coœ z tego bêdzie i nie zabijesz nikogo (w najgorszym przypadku).Jak mówi satrogóralskie przys³owie "jak siê nie przewócisz, to siê nie nauczysz". To siê równie¿ tyczy motocykli! To, ze ktoœ le¿a³ œwiadczy, ¿e przegi¹³ w danym momencie, przeliczy³ siê, lub poprostu trafi³ Ÿle i mia³ pecha. Piasek czy ¿wir na zakrêcie moze Ciebie te¿ kiedyœ bardzo rozczarowaÌ. Zapytaj o to PRZEMa. On Ci opowie.Jazda motocyklem w mieœcie ró¿ni siê od jazdy samochodem i nie mów mi, ¿e siê najpierw puszk¹ nauczysz.Obra¿aj¹c forumowiczów pokaza³eœ tylko, ¿e nie nale¿y Ci siê jakikolwiek szacunek. Jesteœ zwyk³ym gównia¿em chc¹cym kupiÌ plastika. Twoja wiedza opiera siê na prasie i telewizji, róznie dobrze móg³byœ nam tu opowiadaÌ o curlingu albo zapasach.Nie zdziw siê, kiedy ktoœ Ci nie pomo¿e na drodze, bo Ciebie rozpozna i sobie poprostu przejedzie.Twoja w tym g³owa, co zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Chris wiesz ze nic madrego nie powiedziales. Obrazajac go udowodniles tylko jaki jestes glupi:-/ "Nastepny madry............czlowieku poczytaj obrazliwe wypowiedzi tego smarka to sie dowiesz dlaczego Chris tak napisal........A jesli Chris jest glupi....to ty musisz byc %^$%$#$#%%^$ Nie wypowiadaj sie w ten sposob o ludziach, ktorych nie znasz........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziobu tak widac ze masz taki sam poziom jak Chris Fakt ze gosc pierdoli od rzeczy ale takie obelgi nie sa chyba dobrym wyjsciem z sytuacji. A skoro uwazasz ze dobrze zrobil to jestes glupim cwelem i uwazaj na kogo mierzysz bo prawdopodobnie jak ja juz jezdzilem to ciebie na swiecie jeszcze nie bylo. takie odzywki to mozesz dawac roiwnym sobie wiekiem smieciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byœcie siê przynajmniej nie k³ócili przez niegoja równie¿ uwa¿am, ze 'obrazanie' Scigacza nic nie da i nie warto siê unosiÌto tylko powoduje zni¿anie siê do jego poziomurozumiem, ze nerwy mog¹ puœciÌ jak siê czyta takie 'coœ', ale po co marnowaÌ si³y na kogoœ takiego?Chris, spokojnie, smarkacz na wiosnê siê dowie co to ¿ycie i sobie przypomni to, co tu napisa³ - bêdzie mu ³yso szkoda tylko, ze motocykl bêdzie cierpia³

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Roberto za to prezentujesz poziom naprawde wysokich lotĂłw... piszesz Âże obelgi nie sÂą wyjÂściem z sytuacji a potem jedziesz ÂłacinÂą... szkoda Âże taki mocny w mordzie jesteÂś, ciekaw jestem czy w Âżyciu teÂż aaa... i zdumiewajÂąco duÂżo masz do powiedzenia - jezdziÂłeÂś na prawie wszystkich supersportach a napisaÂłeÂś o kawie " motocykl jest bardzo dobry, dopracowany i wogole"... koleÂś weÂź mnie nie rozÂśmieszaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziobu tak widac ze masz taki sam poziom jak Chris   Fakt ze gosc pierdoli od rzeczy ale takie obelgi nie sa chyba dobrym wyjsciem z sytuacji. A skoro uwazasz ze dobrze zrobil to jestes glupim cwelem i uwazaj na kogo mierzysz bo prawdopodobnie jak ja juz jezdzilem to ciebie na swiecie jeszcze nie bylo. takie odzywki to mozesz dawac roiwnym sobie wiekiem smieciu.
Ty facet!!! a co ty w ogĂłle sobÂą reprezentujesz Âże po 3 postach i Âżadnych info w swoim foldeÂże dajesz sobie prawo do agresywnego ataku na ludzi ktĂłrych tak samo nie znasz.ÂŚMIECIU,CWELU-----jak moÂżesz???????????I nie strasz bo to brzydko i nie zdrowo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mysle tak mam 18 lat tesz dostaÂłem prezent od rodzicĂłw i czasmi mi gÂłupio miedzy ludzmi taki Âłebek drugÂą sprawÂą kwestia scigacza no nic sadzÂąc po jego wypowiedziach to nie jest rozwaÂżny i madry czÂłowiek najbardziej bedzie mi Âżale jak faktycznie wyrwie jakÂąs panienke i skoncza jako prĂłbka DNA no a ta postawa wobec forumowiczĂłw "Saint k..... ale ty tepy jestes a gixer haha pocaluj mnie w dupe " niepowidziaÂł bym tak osbie starszej od siebie no ale nic rodzice go szacunku nie nauczyli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda gadac ROBERTO......bardzo ladnie sie reprezentujesz jako nowy kolega na forum Prawie tak ladnie jak kolega "scigacz".......A tak BTW to mozesz mi skoczyc.... Nie umiesz dyskutowac jak dorosly czlowiek, a twierdzisz ze jestes takim doswiadczonym motocyklista??? Przez rok na tym forum nie bylo tyle zamieszania co przez tych dwoch...Jak sie poznamy to bedziesz mogl powiedziec mi w oczy co chcesz a teraz to wyluzuj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem chÂłopaki w jakim celu sami sobie dogryzacie??.. zwÂłaszcza iz sam zainteresaowany informacjami o kawusi znikÂł,zamilkÂł czy zwaÂł jak chciaÂłprzeczytaÂłam wszysciutko od a-z i wszyscy napisali co mieli napisac a ja dodam-kolego scigacz nie wiem jak chcesz nauczyc sie jezdzic motocyklem jezdzÂąc po ulicach autem no ale.....chris to nie Âładnie tak brzydko mĂłwic bo i tka nie dotrze, a nic ciekawego tym nie zaprezentujeszziobuprzyczytaÂłam co klijent napisaÂł do niektĂłrych z nas,ale nie warto, bo to zycie mu wypÂłaci moja drobna uwaga: jesli kupujesz sobie maszyne to poczytaj sobie o niej i zadaj konkretne pytanie na jej temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myslalem ze to "profesjonalne" forum.w pewnym momencie z tego tematu zrobila sie czysta prowokacja a kazdy lapie to jak swieze buleczki. \post nieprzydatny i niczego nie wnoszacy.Ale z drugiej strony starajcie sie bardziej skupiac odpowiadajac na temacie.Zjezdzacie w bok i pozniej historia jak ta obecna. Sami prowokujemy takie sytuacje i juz do tego nie wracac. Nastepny ktory sie odezwie to...hmmm...ciapolag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem....ciapolag Ch³opaki ja mam proœbe: starajcie siê utrzymac jakiœ poziom tutaj. Zauwa¿cie co siê dzieje, ktos obcy wchodzi, wrzuca jakiœ temat który jest pieprzeniem o dupie marynie i robi siê tu 8 stron postów, z czego po³owa powinna byc ocenzurowana z powodu s³ów "nieparlamentarnych". Proœba do Admina, mo¿e przyda³aby ci siê jakaœ pomoc w administrowaniu forum, bo chyba ciê nie ma skoro ten temat jeszcze nie zosta³ zamkniêty. Wed³ug mnie ROBERTO I ŒCIGACZ to ta sama osoba. To tyle chyba w tej sprawie mia³em do napisania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziobu tak widac ze masz taki sam poziom jak Chris   Fakt ze gosc pierdoli od rzeczy ale takie obelgi nie sa chyba dobrym wyjsciem z sytuacji. A skoro uwazasz ze dobrze zrobil to jestes glupim cwelem i uwazaj na kogo mierzysz bo prawdopodobnie jak ja juz jezdzilem to ciebie na swiecie jeszcze nie bylo. takie odzywki to mozesz dawac roiwnym sobie wiekiem smieciu.
"UWAZAJ NA KOGO MIERZYSZ........" PARANOJA!!!!!!!!!!!!!!! I CO W ZWIAZKU Z TYM ZE KTOS JEST STARSZY ???I JEZDZIL WCZESNIEJ......TO NIEZNACZY ZE MA WIEKSZE UMIEJETNOSCI CZY DOSWIADCZENIE!! RĂWNIE DOBRZE MOZESZ BYC "NIEDZIELNYM KIEROWCA"...
Nie wiem o co chodzi bo mi sie czytac niechce     ale sie dolaczam do was ty zasrancu   
HEHE I OTO CHODZI ...WYSTARCZY TROCHE POCZUCIA HUMORU...
Ty facet!!! a co ty w ogĂłle sobÂą reprezentujesz Âże po 3 postach i Âżadnych info w swoim foldeÂże dajesz sobie prawo do agresywnego ataku na ludzi ktĂłrych tak samo nie znasz.ÂŚMIECIU,CWELU-----jak moÂżesz???????????I nie strasz bo to brzydko i nie zdrowo!
...COS W TYM JEST....A TAK POZATYM OD CZASU DO CZASU MUSI POWSTAC TAKI TEMAT TO JEST NIEUNIKNIONE...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czejœÌ wszystkim ! Mój dylemat polega na wyborze pierwszego motocykla. Zastanawiam siê nad Romet motorynka ZZ 50 Kamikadze 49ccm . Mam 5 lat i dopiero co przesta³em piÌ z butelki.Jeœli ktoœ zna Szalonego Kazia < tor w moim przedszkolu > to w³aœnie on bêdzie mnie szkoli³, je¿eli chodzi o jazdê na motorynce. Je¿eli chodzi o motor to mam pytanie czy ktoœ ma doœwiadczenie z now¹ wersi¹ tego cacka. Bra³em te¿ pod uwagê te¿ Komar ROMET 51 Diablo 49 ccmNa ulicach sobie poradzê bo mnie mama wuzkiem du¿o po mieœcie wozi³a.I jaki mam kuna kolor wybraÌ.Pocdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiêc tak Rufii kolory ta pamietej jeden s³uszy kolor czarny mat ),a jak ches zinny to plakatówki sienajlepiej do tego nadaj¹, wiem bo tak swój wózek pomalowa³em, tylko cos mamie siê nie podoba³o i jeŸdziÌ ze mn¹ nie chcia³,a co do pojemonosci tokurczenie wiem czy nie zamocny dla ciebei bêdzie ja kiedyœ na jawek mustanga wsiade³ m to kurde kpa ma takiego¿e jak nie przjejcha³e 45 okr¹zeù w okó³ przeczkola to nawet nie siadaj na tego typu sprzety bo jeszcze narobiz problemu pani¹ przeczkolankom i komu wtedy bêdziemy pod spódniczki zagl¹dac. A ta wogóel to proponuje CI trajke kolega kupi³ tak¹ fajna z platyku i z peda³ami przy przednim kole podobno jak wypijesz ca³¹ buteleczke mleka to zapiepiepszasz jak g³ów )a wogóelto ja sie chyba nei znam bo z pieluch jeszcze nie uyszed³em )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.