Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3959


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie udany tak jak poprzednie lata pomijajÂąc, tylko to ze przez caÂły sezon borykaÂłem siĂŞ z odwiecznymi problemami sprzegÂła:( no i stanlicznika nie zadawalajĂŚy jest w tym roku bo tylko okoÂło 2500, ale w prszyÂłym sezonie jak tylko czas pozowli mam zamiar owiele wiecej nastukac )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miniony rok byl bardzo rozny, raz w gore raz w dol ale przez to bardzo ciekawyciesze sie ze do was dolaczylam, choc przez przypadek (czasem oplaci sie chec zrobienia mezowi kawalu )mam nadzieje, ze nastepny roczek bedzie jeszcze fajniejszy , ze wszystko dobrze sie pouklada i ze uda nam sie w koncu dotrzec na jakis zlocik, dalej niz na s1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sezonie zaliczyÂłem:Suzuki GSX600F 2002BMW F650 2000Pegaso SM 125 1996
Miales Jajko, potem przesiadlem sie na BMW a potem na 125??Jak mozesz to wyjasnij ale ja cie nie pamietam zebys na jajku sie gdzies pojawial....tzn w ogole cie na moto nigdy nie widzialem.....tylko jak raz moj znajomy cie wiozl z S1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2005 jaki byÂł? Hmm wÂłasnie w tym roku dolaczylam do grona psycholi; te wspolne imprezy to bylo cos,mam nadzieje ze w ten Nowy rok rĂłwnie dobrze bede wspominac jak zeszÂły,no chociaz z maÂłymi wyjatki-m.in. nie dokonca udany wyjazd do pracy,no ale nie ma co narzekac,mozna to wytÂłumaczyc w ten sposĂłb,ze to zawsze jakies nowe doswiadczenie Chociaz stwierdzam,ze na tegorocznych imprezach musze troszke ograniczyc % no wiadomo od czasu do czasu to tam mozna sobie pozwolic na 1 no 2 no moze gora 3 piwa No nic teraz tylko czekac do wiosny o ile znowu gdzies nie wyjade do pracy,no ale czas pokaze,pozdrawiam i wielkie dzieki ze miaÂłam okazje to wÂłasnie w zeszÂłym roku Was poznac i mam nadzieje,ze w tym poznam rĂłwniez nowe osoby :splash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.