Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3959


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie powstaÂło juÂż ponad 70,000 postĂłw [71,341 postĂłw]Mamy 1,293 zarejestrowanych uÂżytkownikĂłwNajwiĂŞcej uÂżytkownikĂłw online 56 byÂło 27 listopada 2005, 21:01 najbardziej aktywnym miesiÂącem byÂł wrzesieĂą powstalo wtedy 10629 postĂłw w 555 tematach, a strona wraz z wortalem zaliczyla wtedy ponad 450 000 odsÂłonnajwiĂŞcej uÂżytkownikĂłw zarejestrowalo sie w Maju - 10629Najaktywniejsi userzy:Gixer 3,196 Wicher 2,392 NICO DRAG 2,363 Pchela 2,249 kudlaty_bytom 2,157 Timac 1,754 Bogas 1,462 Anushka 1,436 Manka 1,351 ÂŁysy 1,341MinoÂł rok od powstania swoistego "centerum ÂślÂąskich motocyklistĂłw", czy to az czy to tylko rok ? Trudno bĂŞdzie odpowiedziec... ale napewno wiele zrobiliÂśmy ciekawego, a i czasem szlachetnego...CzêœÌ z tego zostaÂła opisana, a czeœÌ zostaÂła jedynie zapisana w wielu tematach na forum.Na forum, na ktĂłrym panuje strasznie dziwna atmofsera, ktĂłra przyciaga i zacheca do czytania. Bo kto by sie spodziewaÂł ze forum sie tak rozwinie A co na rok 2006? - Wszystkiego najlepszego ! - co do strony o forum bedzie pare niespodzianek no i galleria [i ewentualnie to co y wymyslicie]ale nowosci dopiero jak wkoncu zdecyduje sie na jaksi serwerek, bo na tym juz nic sie nie wymysli RĂłwnieÂż nei moÂżna zapomnieÂś o SDMC YAMAHA CHORZĂW, ktĂłra pomogÂła nam zrobiĂŚ 2 edycje koszulek i pomagaÂła nam przy zbiĂłrce pieniĂŞdzy na Motor Bike Show 2005 jak i poÂźniejszych zlotach...rĂłwnieÂż podziĂŞkowania nale¿¹ siĂŞ dla Booster Kawasaki, za zorganizowanie ostatniego spotkania i na koncu ...Dziekuje wszytkim za wspĂłlnie spĂŞdzony rok! ÂŻyczĂŞ wszystkim szampaĂąskiej zabawy i DO SIEGO ROKU!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze w³¹snie dzieki dosc luznej atmosferze panuj¹cej na tym forum jets tu tak ciekawie ze zal odchodzic??.. mnie sie podoba i oby tak dalej bo sztywne klimaty nie dla psycholi...i mysle ze jest OKps.sa tematy gdzie jest malusio spamu np. wydaje mis ie ze w dziele POMOCa resztaa to nasze zycie:) i widac ze to forum zje a nie obumiera byle tak dalje i lepiej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi nikt nie pogratuluje najwiekszej aktywnosci...   
Gratuluje Nio a co do forum... to powiem jedno...ze ciesze sie ze tu trafilam, tak sie przyzwyczailam..do niego..ze teraz nie wyobrazam sobie chyba normalnego funkcjonowania..gdyby tak forum nie bylo nie wyobrazam sobie dnia bez forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie maSzczerze mówi¹c ja po raz pierwszy w ¿yciu nie ¿egna³em starego roku jak zawsze, czyli z radosci¹ Nie p³aka³em jak wstawiona ikonka, jednak ³ezka siê w oku zakrêci³a. Miniony rok by³ dla mnie bardzo udany.Nie jestem malkontentem, wiêc powiem od siebie tyle- oby ten 2006 rok nie by³ gorszy od mnionego 2005.Ja równie¿ w mnionym roku do³¹czy³em do Was z czego siê bardzo cieszê P.S.A tak przy okazji ¿yczê wszystkim forumowiczom wszystkiego co naj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2005 jak dla mnie by³ rokiem zmian...... W tym te¿ roku do³¹czy³am do wspania³ego grona forumowiczów......... Bardzo siê cieszê, ¿e mog³am Was poznaÌ, choÌ czêœÌylko poprzez posty........ Jeszcze lepszego 2006 Dla Wszystkich !!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak i dziewczyny wyzej i ja w 2005 roku do³¹czy³am do tego forum i uwa¿am to za najlepsze co mog³o byÌ - wielkie dziêki motoœwirki za WAS, za to ¿e Was pozna³am i ¿e wkrêciliœcie mnie na maxa w to wszystko, za wspólne wypady, za zloty, przeja¿dzki, ³y¿wy, knajpy i reszte... mam nadzieje ¿e i w tym roku bêdzie tego tyle samo a nawet wiêcej i ¿e znowu bedzie co wspominaÌ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miniony rok.....hmmm...dlugi, ciezki, dolaczylam do forum....chcociaz jeszcze nie mialam mozliwosci was odwiedzic..a.le to zrobie w koncu:)I z tego co tu wuczytuje to jestescie super.Zycze wam,aby nowy rok by pelen wyjazdow motocyklowych,przyjemnosci...tylko nie zapomnijcie o obowiazkach Poki co pozegnlismy rok 2005 i zaczal sie 2006....Ciekawe co przyniesie...No i gratulcje dla samego, wspanialego wytwora jakim jest forum :heh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie rok 2005 byl jednym z najlepszych. Ciagle zloty, spotkania z forumowiczami, zajebiste dzwony, nowe tricki na moto, pobite rekordy, najdluzsze wakacje itd. itd. .... jednego brak ale to tylko Baham, Zimer i pewnie Anushka wie. hehe ale Ciii Szacun za 2005!! Oby tak dalej!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie powiem rok 2005 byÂł opakowany w zlociki hehe..ale fajne byÂły dzieki forumowiczom z ktorymi je nawiedzalismy:)prywatnie nie byl to dla mnie ani najlepszy ani najgorszy rok,ale chce by ten byÂł lepszyaa no i gratulacje dla pierwszej 3 wielkich pisarzy tego forum:) ale Gixer ty to mas zprzebicie hoho... Gratulacje:)no wiec teraz sezon 2006 przed nami mm..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.