Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 932


rumpel

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Gixer - ciekawe ile razy ju¿ rozmawialiœmy A co do reklamowania firmy, to reklamowa³em j¹ ZANIM w niej pracowa³em i proszê to wzi¹Ì pod uwagê. Wspó³praca i wzajemne zadowolenie u³o¿y³y siê tak dobrze, ¿e sta³em siê pracownikiem.Friendly jak nic 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ok B³¹d, Bo wszyscy wiedz¹ ¿e xj 900 ma kardan, ale jeœli coœ piszesz to pisz do koùca ca³¹ sytuacjê, to bêdzie mo¿na coœ wnioskowaÌ.Niewiem czy wiesz jak wygl¹da Honda cb 900 z pocz¹tku lat 80-tych ( np wersja Boldor ) w wiêkszoœci by³y tylko z ³aùcuchami, a ma³o kto wie, ¿e na amerykaùski wycodzi³a wersja z kardanem. Ale to na marginesie.Opowiedz ca³¹ sytuacjê, niewierze, ¿e ktoœ z pitstopu zadzwoni³ do ciebie i zaproponowa³ wymiane ³aùcucha tak z nik¹dNie myli siê ten kto nic nie robi !!!!!!!!!Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

POLECAM Very friendly KupiÂłem u nich simmeringi do mojej aprilki dzwoniÂłem do motoboxu nie mieli i nie chciaÂł im sie zaÂłatwiaĂŚ do motoromy tak samoc a oni nie doÂśc ze blisko to na drugi dzieĂą miaÂłem upragnione uszczelniacze i cena teÂż satysfakcjonujÂącapolecam i oby tak dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Moj kumel zostawil tam CBRke i z tego co mi opowiadal to jego ostatnia wizyta w tamtym miejscu.Akumulator do wyzucenia , owiewki nieprzykrecone. Tyle udalo mi sie zapamietac z tego co mi opowiadalSa to doznania mojego znajomego.
tak jest macie racje z kolega:)elektrolit z akumulatora zosta³ wypity a œrubki z owiewek zosta³y zjedzone na obiad:)szkoda ze nie zdradzi³ ci kilka szczegó³ów odnoœnie motocykla jak to nazywasz"cbrki":)ale najlepsze sa zegary:)kolega napewno tez ci o nich duzo opowiada³:)jak sa ladnie podswietlone i ... nic pozatym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj kumel zostawil tam CBRke i z tego co mi opowiadal to jego ostatnia wizyta w tamtym miejscu.Akumulator do wyzucenia , owiewki nieprzykrecone. Tyle udalo mi sie zapamietac z tego co mi opowiadalSa to doznania mojego znajomego.
tak jest macie racje z kolega:)elektrolit z akumulatora zosta³ wypity a œrubki z owiewek zosta³y zjedzone na obiad:)szkoda ze nie zdradzi³ ci kilka szczegó³ów odnoœnie motocykla jak to nazywasz"cbrki":)ale najlepsze sa zegary:)kolega napewno tez ci o nich duzo opowiada³:)jak sa ladnie podswietlone i ... nic pozatym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.