Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3933


Motobandit

Rekomendowane odpowiedzi

Czyzbys sie tez bawil w modelarstwo? No chyba ze Tamiya wypuscila gotowce. Dawno nie sklejalem to nie wiem 
te¿ siê bawiê, ale mam doœÌ d³ug¹ przerwê ... chyba w œredniej ostatnio coœ zrobi³em, jakies 6 lat temu obecnie w gara¿u mam taki du¿y model 1:1 to nim siê bawiêa 'gotowce' te¿ s¹, jednak co to za zabawa jak siê samemu nie zrobico do Protar'a, to robi¹ niez³e modele w skali 1:9 z przezroczystymi silnikami - widaÌ jak siê bebechy krêc¹ jednak u nas s¹ nieosiagalne w sklepach i jest tylko 5 motocykli w ich ofercie z takimi bajerami jak sprê¿yste zawieszenie, przezroczysty silnik, ³aùcuch gumowy lub z elementów(!) ale maj¹ du¿¹ wadê - elementy s¹ barwione i tylko trzeba to posk³adaÌ do kupy, ale dla chc¹cego nic trudnego, przemalowaÌ te¿ siê da
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze byscie woleli model w skali 1:5 ZDALNIE STEROWANY ? http://www.modele.sklep.pl/product_info.ph...9c2eea3f13d4e83  hehe ja juz w tym troche siedze ale raczej modele latajace i jedzÂące pzdr
Tozto te same co te z linka, ktory podalem (http://www.mailorderexpress.com/shop2/results.asp?prd1=113208&aid=nik001)Niezla marze sobie polacy naliczaja, bo w 69.99funtow w przeliczeniu daje 387.2477zl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No motorek na zdalne to jest to ale firma nico?? chyba produkuje zabawki a nie profesjonalne modele tez sie tym troszke interesuje ale raczej samochody no i Âłodzie mam w swojej kolekcji Tamiye TT-01 i carsona 1:8mad mastera 3.5cm ci co sie interesujÂą modelarstwem to wiedzÂą co to jest a ci co nie wiedzÂą to dwa pierwsze modele to sÂą zawodnicze profesjonalne a trzeci to buggy z silnikiem spalinowym o pojebnosci 3.5cm i mocy1.5km fajna zabawa hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.