Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3922


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

A ja przypuszczaÂłem Âże Suzuki bĂŞdzie wolniejsza, motocykl zawsze dostaje w tyÂłek na zakrĂŞtach w porĂłwnaniu z dobrym wĂłzkiem oczywiÂście, ale koles fajnie szedÂł poÂślizgami widaĂŚ Âże miaÂł pochytanÂą tÂą gsxr.
Samochod dlatego wygral bo to nie jest zwykle auto.Na zwyklych drogach bys nim zbytnio nie pojezdzil (w przeciwienstwie do GSXR)a do tego kosztuje pewnie z 10x wiecej niz GSXR1000.Zauwaz ze wczesniej ten sam koles na Ducati 999 byl lepszy od Lamborghini (za walizke pieniedzy) a na GSXR1000 mial lepszy czas od tego Ducati.Takze tylko bardzo specjalistyczne samochody (czyli wogole niespotykane na drogach) sa w stanie byc szybsze od topowych motocykli.Dlatego motocykle rzadza na drogach A tak swoja droga to podziwiam tego kolesia za to jak wymiatal tym GSXR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takze tylko bardzo specjalistyczne samochody (czyli wogole niespotykane na drogach) sa w stanie byc szybsze od topowych motocykli.Dlatego motocykle rzadza na drogach 
No nie zgodze sie do konca , bo jak dasz na motocykl nie za dobego kierowce i w auto wsadzisz czleka o podobnych umiejetnosciach a droga bedzie kreta to mysle ze wygra autkoWkazdym razie pewne jest toiz jak ktos potrafi jezdzic (czyt. pokonywac zakrety ) to rzadzi 2oo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe bede siĂŞ z toba spieraÂł GIXER ale krĂŞty tor czy droga i moto dostaje w dupe, jak chcesz to latem moÂżemy sie powoziĂŚ po zakretach i ci pokaÂże jak pĂłjde autem , bĂŞdziesz mnie dochodziÂł ale na prostej, to nie jest pierwszy test jaki widziaÂłem motocykl kontra auto i jakoÂś zawsze motocykl jest drugi, pozatym auto na zakrecie trzymajÂą 4 gumy a nie dwie, ale kaÂżdy ma prawo do swojego zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiĂŞkno Motocykla polega na tym Âże nie jest samochodem. NiewaÂżne czy bĂŞdzie wolniejsze na kilku zakrĂŞtach od super-puszki i tak bĂŞdzie zawsze szybsze Moto.Kto nie wierzy proponuje poscigaĂŚ sie na trasie Katowice-Sosnowiec i odwrotnie w godzinach szczytu jak wszyscy wracajÂą z roboty i wszystkie pasy peÂłne sÂą stojÂących puszek. (na GĂłrnoÂślÂąskiej po 16:00 tak samo)Co do filmiku to zgodze sie z Gixerem. Bo Moto nie scigaÂło siĂŞ autem tylko z urzÂądeniem do scigania siĂŞ. MoÂże nastĂŞpnym razem postawiÂą YZR-M1, chĂŞtnie popatrzĂŞ a poza tym AUDI TO AUDI Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm Z tego co udaÂło mi siĂŞ zrozumieĂŚ to gsxrka miaÂła ustawione zawieszenie dokÂładnie tak jak opuÂściÂła fabrykĂŞ ( kompromis miedzy drogÂą a torem ) a nie wierzĂŞ Âże samochĂłd ktĂłry zostaÂł zbudowany na tor nie miaÂł zawieszenia zestrojonego na tor - troszkĂŞ nie fair. I TAK BIKES RULEZZZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo,niezle koleÂś gixerem wymiataÂł ,winkielki se ÂłykaÂł prawie jak na supermoto ,kiedyÂś byÂł teÂż wyscig dwĂłch bmw ,auto i moto ,teÂż puszka wygraÂła ale , po pierwsze facio na motorze jechaÂł relaksacyjnie i po drugie cylindry mu wystawaÂły i nie miaÂł moÂżliwoÂści peÂłnego zÂłoÂżenia sie MyÂśle Âże bardzo mocne super-moto miaÂło by lepsze worunki do scigania sie z autem po winklach bo teÂż moÂże "driftowaĂŚ" np. KTM 950 albo coÂś takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no troche se towazycho lata Ale tak jak powiedzial gixer dobry wozek objedzie motocykl na torze tylko problem lezy w tym zeby to byl "dobry" wozek czyli na drogach malo spotykane czytaj wcale
Nie wiem czy zauwaÂżyliÂście, ale w tym zestawieniu byÂł "dobry" wĂłzek, ktĂłrego nie moÂżna spotkaĂŚ na drodze, to byÂło Mitsubishi Evo VIII. ByÂło gorsze od GSX-R o jakieÂś 3 sekundy. WiĂŞc nie jest tak Âże kaÂżdy "dobry" wĂłzek objedzie moto. OczywiÂście to autko do innych rajdĂłw, ale mimo wszystko nie jest "cywilne"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XTR4 nie jest samochodem specjalnym tylko "zwyklym" samochodem dopuszczonym do ruchu po drogach, napedzany jest silnikiem AUDI.Zapraszam do lektury http://www.roadster.se/xtr4.htmlNie bede roztrzasal roznic jazdy pomiedzy samochodem a motocyklem.W tym tescie nie mozna dokonywac zmian ustawien pojazdu od wyjazdu z salonu, choc na pewno XTR4 ma ustawienia torowe co pomniejsza szanse Suzuki. Wedlug mnie po ustawieniu zawieszenia w motocyklu na torowe wyniki bylyby bardzo podobne lub nawet motocykl bylby na 1 miejscu. Przeciez tam byla zaledwie roznica 0,1 sek. Co do kierowcy motocykla wydaje mi sie ze ma wszystko co potrzeba do pokonania tego XTR4 i nie szukalbym w nim "winy" Aha jezeli dobrze zrozumialem to XTR4 mozna kupic za 21000 funtow brytyjskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUTA SÂĄ DO DUPY I TYLE !!!JakoÂś nie pamiĂŞtam Âżeby mnie jakieÂś wyprzedzaÂło przez ostatnie parĂŞ latek.Te filmy w ktĂłrych wygrywajÂą auta to najwiĂŞkszy przekrĂŞt jaki widziaÂłem to jest zapuszkowana propaganda . WogĂłle to yes fotomontaÂż i szkoda godaĂŚ. Za to ten filmik pokazuje ,jak zajebiÂście porĂŞczny jest Suzuk. MAJSTER.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe bede siĂŞ z toba spieraÂł GIXER ale krĂŞty tor czy droga i moto dostaje w dupe, jak chcesz to latem moÂżemy sie powoziĂŚ po zakretach i ci pokaÂże jak pĂłjde autem , bĂŞdziesz mnie dochodziÂł ale na prostej, to nie jest pierwszy test jaki widziaÂłem motocykl kontra auto i jakoÂś zawsze motocykl jest drugi, pozatym auto na zakrecie trzymajÂą 4 gumy a nie dwie, ale kaÂżdy ma prawo do swojego zdania.
centaur79, a jaki samochĂłd masz na myÂśli (marka, silnik, moc, modyfikacje)? Z tego co czytam na tym forum od okoÂło sierpnia zeszÂłego roku to wywnioskowaÂłem Âże Gixer ma ponadprzĂŞciĂŞtne umiejĂŞtnoÂści w prowadzeniu motocykla, wiĂŞc szczerze wÂątpiĂŞ, czy dasz radĂŞ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady  Sa lepsi odemnie  Poza tym juz mi powoli przechodzi takie zapierdalanie na maxa,chyba sie starzeje 
GIXER zaraz powiesz ze jakiegos choppera kupujesz???hehehe Ty sie starzejesz jasne jeszcze nie raz powymiatasz jestem tego pewny chyba ze nie znam cie za dobrze ale wiem jakie masz podejscie do moto i do jazdy na nim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wypowiedzi Gixera, to powiem Wam, ¿e z wiekiem cz³owiek zaczyna sobie zdawaÌ sprawê z coraz wiêkszej iloœci potencjalnych zagro¿eù.Ja np. jeszcze z 5-8 lat temu (mówiê o jeŸdzie autem) nie przejmowa³em siê, czy mi np. jeleù wyjdzie na drogê w terenach leœnych, teraz np. na pustej drodze póŸn¹ por¹ w tych terenach potrafiê jechaÌ tylko 60 kph, jak widzê na chodniku dzieciaki w mieœcie to zwalniam do 30-40 (nawet na motorze), choÌ ich mamusie na sam widok moto ci¹gn¹ je za rêce byle dalej od jezdni. A ja wtedy na przekór zwalniam prawie do zera, po czym delikatnie przyspieszam A co do mojej poprzedniej wypowiedzi oraz w nawi¹zaniu do postu Daro_22, to ja wiem, ¿e dobre auto wygra z moto na zakrêtach, natomiast nie s¹dzê ¿eby centaur79 mia³ Porsche 911 Turbo, wiêc nie s¹dzê, ¿e wygra z GSX-R 1000 Gixera.Uwa¿am, ¿e spokojnie wygra³by ze mn¹, gdy¿ nie mam jeszcze doœwiadczenia, mimo i¿ R1 jest bardzo przyjazna i zachocha³em siê w niej od pierwszej przeja¿d¿ki Przede wszystkim nie przyj¹³ bym wyzwania motocyklem. Co innego autem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj widziaÂłem polska Subarynke co robi 100km/h w 2.7s a 200 w 8.9s
Ciekawe ile to moto bedzie mialo do 100 pewnie troch mniej niz Subaru Pamietacie ta parodie Torque??To moto na koncu co sie scigali istnieje naprawde tu jest link...http://www.muchosucko.com/video-jetbike.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.