Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Sylwester 2005/2006


Mendel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gadged gitary zapomniales ! Muczaczo Ty nasz hehehehe. A Maska pewnie gdzies lezy Jaca poszuka ;D Skalarku to my sie wytancowali z Gadgedem i Spunem no nie ? Dzieki wam wszystkim za impreze! Nora ano mam nadzieje, ze jeszcze sie zalapie na kilka imprez forumowych Bo jak zawsze z ta ekipa jest super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja potwierdzam slowa mojego slubnego - imprezka byla przednia i niech tylko mi ktos powie, ze motocyklisci nie potrafia tanczyc , szczegolnie ci jezdzacy na vfr ... jeszcze kilka takich imprez i moj menius przestanie miec klopoty z zoladkiem po chlaniu, coraz lepiej mu idzie (ale mi sie dostanie za te zwierzenia )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hie hie....impreza piĂŞkna....banda psycholi daÂła wszysto z Siebie....fajne byÂły petardy strzelajÂące w nas....na drugi raz trzeba je lepiej wkopaĂŚ.....DO PIEKÂŁAA..
hehehe my ich wcale nie wkopalismy! chyba nikt wtedy nie byl dostatecznie trzezwy zeby o tym pomyslec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem moi kochani,imprezka byÂła w 100% udanaCiesze sie ze mogÂłam tego Sylwestra z Wami spedzic,a te nasze tance wywijance i dziekuje Panu,ktory zorganizowaÂł ta imprezke A ja wÂłasiesiedze i pije browara,hmm i chyba zaczyna mi znowu troche grac No nic wiec zycze Wszystkim SZCZESLIWEGO Nowego Roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronx z twoja twarze jest wszystko git gdy zauwazlylismyz e zostaÂła a ty ebz niej pojechaÂłes do domu to spun sie nia zaopiekowaÂł i jest w jego plecaku:) wiec jest caÂłaGadged tys byl kiedys rozebrany??.. nie widziaÂłam, ale nic stracone:P pamietam inne miÂłe rzeczy:P ale to na gg A mnie jest jednak przykro ze moja czapka KTM i super fajane rekawickzi zgineÂły:(ahhh... ludziskaa to byÂła impreza 1 klasa juz sie nie umiĂŞ doczekac zlotĂłw i innych imprez:) A rybnik juz sie szykuje z tego co wiem,tak z ekotwica znowu nasza:)dziwi mnie jedna rzecz,mianowicie: czemu ci ludzie sie na nas tak dziwnie patrzeli na stacji??..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.