Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3886


Osek22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chris szkoda sobie strzepic jezyka......i klawiatury Moto do pracy i do turystyki....idealne polaczenie tych dwoch cech to na pewno gixer 1000 i R1 Do pracy i do poruszania sie po miascie sa naprawde swietne biorac pod uwage to ze na kazdym z tych sprzetow 2-ke wrzuca sie w okolicach 100 km/h Jest to niewatpliwa zaleta, gdyz praktycznie caly czas poruszamy sie na 1-ce co eliminuje zbedny czas tracony na zmiane biegow.Nie zapominajmy jednak o ich walorach turystycznych O dodatkowych wrazeniach w odcinku ledzwiowym kregoslupa po kilkuset kilometrach. Kolejna bardzo wazna zaleta obu to wspaniale odprezajaca pozycja, w ktorej broda w relaksujacy sposob spoczywa na kolanach... Nalezy rowniez wspomniec o wyjatkowej ochronie przed wiatrem, ktora zapewniaja obydwa pojazdy Pozdrawiam kolege rozpoczynajacego przygode z motocyklami i zycze szerokosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm????akurat w³aœnie 1000 lepiej siê nadaj¹ do miasta ni¿ sportowe 600-maj¹ wiêkszy moment obrotowy i mo¿na spokojnie na 4,5 jechaÌ 100,i bez problemu przyspieszaÌ,a co do turystyki to te¿ siê mylisz,bo znam faceta co sobie parenaœcie razy w roku jeŸdzi do miko³owa ze szczecina R1 i jednyne co musi mieÌ to kase na paliwo,a jeden kolo jecha³ na GSX-R 1000 na wyspe Man i spowrotem i nie mia³ problemów,znajomy na zx7 do pary¿a i nie narzeka³... takich przyk³adów jest mnóstwo - nasi koledzy mog¹ siê wypowedzieÌ,tylko wydaje mi siê ¿e jednego te motocykle nie lubi¹ - jazdy z pasa¿erem,mêcz¹ce dla kierowcy,pasa¿era,zmniejsza przyjemnoœÌ jazdy i jest do dupy a rzeczywiœcie oba motorki s¹ super - teraz kwestia gustu i gdzie masz bli¿ej do serwisu-yamahy czy suzuki hehepozdro i udanego zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja uwa¿am ¿e jeœli chcesz siê goliÌ myœliwskim no¿em to siê gól i nic mnie to nie obchodzi,jeœ³i kolege interesuj¹ te dwa motocykle to niech sobie jeden z nich kupi,mo¿liwe ¿e ten kolega po tygodniu bedzie móg³ Ciebie i mnie uczyÌ jak siê jeŸdzi na motocyklu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziobu...100km/h.Ogladajc wiekszosc filmow w necie mozna zauwazyc ze 100km/h to predkosc ktora raczej nie jest gorna granica. Tu gdzie mieszkam nie ma ograniczenia predkosci.Gdyby jeszcze autostrady byly.... A turystyka... wiadomo ze te motocykle nie sa turystami i nie naleza do najwygodniejszych. Ale czy wygoda jest najwazniejsza jesli jakies moto cie kreci na maxa?A swoja wyspe moge zwiedzac, tak samo jak Szkocje, Irlandie itp nie jezdzac wiecej niz 300-400 km dziennie.I uwazam, ze to bedzie przyjemne. Co do potworow...to zdaje sobie z tego sprawe, ze te motocykle sa potwornie szybkie i mocne.Ale czy to nie od nas zalezy jak ta moc wykorzystamy?? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do potworow...to zdaje sobie z tego sprawe, ze te motocykle sa potwornie szybkie i mocne.Ale czy to nie od nas zalezy jak ta moc wykorzystamy?? Pozdrawiam
mysle dokaldnie tak jak Ty ale na pierwsze moto wybralem CBR600F4i wiekszych sie poprostu juz balem, jesli Ty sie nie boisz to podziwiam kiedys podziwialem kolesia jak bylem na nartach byl to juz moj drugi sezon i stok byl dosc trudny ze mialem z nim problemy a kolo uczyl sie smigac na desce... no tez tak mozna. Ale wracajac do Twojego pytania, moim zdaniem oba motocykle sa tak zaawansowane i niezawodne ze przy wyborze jest to tylko kwestia gustu i tego czy sie bardziej lubi suzuki czy yamahe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja moim skromnym zdaniem na tyle co sie doczytaÂłam moge ozec z pomiedzy tych dwĂłch to raczej GSXR 1000 bo jesli,masz cos nad dupa to zdajesz sobie sprawe z mocy obu bestii:).....podsumowujac; GSXR1000
a jesli nie masz to R1 hahahahahahah Zajebista wypowiedz Sorka ale jak dla mnie dyskusja jest juz zbedna. ziobu/ ma 100%racji bo wypadalo by dobrac moto do mozliwosci i umiejetnosci. bo po co ci moto litrowe jak max co z niego wydusisz to moze jakies 60KM a przez przypadek jak ci reka zjedzie to se krzywde zrobisz. leo po raz kolejny dowiodles ze jestes moio idolem... czytale o tym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa...skÂąd ja znam ten dylemat Moim marzeniem jest R1 stalowo-grafitowa i teÂż zastanawiaÂłam siĂŞ czy przypadkiem od razu jej nie kupiĂŚ...Jednak poszÂłam po rozum do gÂłowy (chyba ) i kupiÂłam CBR600F3 - do turystyki rewelacyjny i poszalec moÂżna I tak na poczÂątku nie wykorzystuje siĂŞ nawet w 50% mocy i moÂżliwoÂści motocykla (zreszta - chyba jedyne miejsce gdzie moÂżna "wyprĂłbowaĂŚ" sprzĂŞta na maxa to tor...) JeÂśli chcesz to kupuj 1000 moÂże masz wiĂŞcej odwagi Powodzenia ÂżyczĂŞ Na sezon 2007 to juz bedzie R1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mo¿e zajme te¿ g³os w tej sprawie, a myœlê ¿e jako jeden z niewielu pisz¹cych tutaj mam obydwa moto w gara¿u i u¿ytkujê je mo¿na powiedzieÌ na codzieù, a wiêc r1 98 rok moto na którym jalepiej siê jeŸdzi ze wszystkich moto jakie mia³em, mam odczucie zwartej bry³y, w zakrêtach idealnie siê k³adzie, wybacza drobne b³êdy ze wzglêdu na to ¿e ma gaŸniki i nie reaguje szaleùczo minimalne ruchy manetk¹, gsxr 1000 04 rok siadaj¹c pierwszy raz na to coœ prze¿y³em szok strasznie "dzika maszyna" po raz pierwszy poczu³em respekt do moto, po pewnym czasie siê przyzwyczai³em, 1 zaleta jaki¹ gsxr ma w porównaniu do r1 wg mnie oczywiœcie, to jest nowszy, lepiej mi siê jeŸdzi na r1. Je¿eli chodzi o 600 to namawiacie goœcia ¿eby zaczyna³ od 600, moje zanie jest takie ¿e "dobra" 600 jest bardziej zdradliwa ni¿ 1000 ze wzglêdu na to ¿e nie równo oddaje moc, przyœpieszasz nic siê nie dzieje i w pewnym momêcie nastêpuje haos w 1000 nie ma czegoœ takiego, jak odkrêcisz haos nastêpuje od razu. Mój wniosek jak masz g³owê na karku to kupuj 1000 te¿ siê da spokojnie jeŸdziÌ, po 3 mies¹cach nie bêdziesz kombinowa³ jak sprzedaÌ 600 i kupiÌ 1000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.