Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3886


Osek22

Rekomendowane odpowiedzi

hej jak w temacie.Oczekuje opinii ludzi ktorzy juz jezdzili na tych sprzetach albo maja jakies doswiadczenie (znajomi,testy itp).Zastanawiam sie ktora kupic.Motocykl bedzie uzywany na codzien (dojazd do pracy) a takze do turystyki (zamierzam nim jezdzic do polski -i nie tylko- na wakacje).Co o nich sadzicie.Chodzi mi o wlasciwosci jezdne, ktore szybciej traca na wartosci itp a na koncu wyglad.od moto oczekuje rowniez sportowej ikry. Bedzie to moja piersza maszyna.(maszyna ktora ma byc moim przyjacielem...nie zabojca).Pozdrawiam...Osek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na pierwsze moto to oba to zabojcy - 150 koni na pierwsze moto ? hmmm Kup sobie od Kukiego 500tke - posmigasz 4 mc , troche pojezdzisz i pozniej pomysl o czyms wiekszym. pozdr all ps. choc z drugiej strony ja chcialem sie przesiasc z 250tki na gixera tyle ze olejaka i wtedy mi sie to dziwne nie wydawalo . tylko kasa kasa .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówi¹c to przeczytaj wiele czasopism motocyklowych z ostatnich 3lat,pare katalogów,poznaj paru ludzi maj¹cych takie sprzêty,niech ktoœ ciê przewiezie jak¹œ sportow¹ 600tk¹,zobacz jaka jest nie wygodna i szybka,nastêpnie przejdz siê cbr 600 f4,porównaj pozycje,zobacz pare filmów co mo¿na zrobiÌ z tak¹ maluœk¹ 600,zobacz jeszcze np wyœcigi na wyspie Man(w ostatnim ŒM widaÌ jak starym Bladym mo¿na jeŸdziÌ-a ty piszesz o maszynach maj¹cych po 50 koni wiêcej) i wtedy zastanów siê nad kupnem motocykla.rozumiem ¿e moto ma Ci siê podobaÌ-ale nie b¹dz kapryœny jak kobieta tylko rozwa¿ny i pomyœl czy warto ryzykowaÌ ciê¿ko zarobionymi pieniêdzmi po to ¿eby w dodatku m³odszy o pare lat kolega na starszej 600 wyprzedza³ ciê przy ka¿dej okazji????a jak chcesz wra¿enie zrobiÌ to ma przechodniach obojêtnie na czym zrobisz(byle owiewki mia³o),a przynajmniej jak na zlot pojedziesz to koledzy nie bêd¹ siê po cichu podœmiewywaÌ weŸ moj¹ wypowiedz z przymró¿eniem oka,ale troszkê za ma³o napisa³eœ o sobie,o tym czego potrzebujesz,poczekaj jeszcze,pojedz do yamahy weŸ r1 na jazde testow¹ i podobnie z suzuki.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzeœÌ Ja w tym roku te¿ rozpocz¹³em przygode z motorami na pierwsze moto kupi³em sobie Cbr f2 ( choÌ po g³owie chodzi³y mi te¿ mocniejsze maszyny ) ale po przeja¿dzce stwierdzam ze mocy w moim moto jest pod dostatkiem i nie ¿a³uje zakupu ( napewno wystarczy mi na kilka sezonów )A co do R1 i Gsxr 1000 to wybra³bym Gsxr-a ale to tylko moja subiektywna opinia bo kumplowi w R1 rama pêk³a od stawiania na kolo i jakos ju¿ nie ufam R1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec moze troche sprecyzuje. Aktualnie jestem na wyspie Man wiec wyscigi ogladam na zywo:))) i nie musze czytac relacji. Kontakt z 1000 juz mialem...Yamaha ThunderAce.Nie bylo to moje moto tylko mialem okazje kilka razy posmigac. Jak wiekszosc z Was pislala 1000 sa osiagami podobne do 600.Wiec na 600 zabijesz sie tak samo szybko jak na 1000 jesli pod kopula masz nie wiecej niz luzno latajacy orzeszek. Dlaczego w Anglii ludzie doswiadczeni doradzaja takie moto? I ludzie jezdza i zyja. Ps. nie prosilem o pomoc w wyborze pomiedzy 600 a 1000 lecz pomiedzy R1 i GSX-R 100.Pozdrawiam i Wesolych Swiat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sk³ada ¿e ja na pierwsze moto kupi³em R1 02.By³a to bardzo niespodziewana decyzja bo zawsze chcia³em gsxr bia³o niebieskie z 2000-2003 600ccm mo¿e 750 ale jakoœ nigdzie nie mog³em znaleœÌ dobrego w kupnie gdy niespodziewanie natkno³em sie na R1 (ebay) cena by³a zajebista a ja ju¿ umiera³em z pragnienia posiadania moto wiec dzwonie do kolesia i tego samego dnia R1 by³o w moim gara¿u.By³o to w zime , przysz³a wiosna i zacze³y sie pierwsze jazdy nigdy nie zapomnie jak wchodzi³em w zakrêt (70 mil/h) a ja prosto jade bo nie umiem skrêcic.Z czasem coraz lepiej mi jazda sz³a pózniej poznalem paru kolesi na motach a oni wszyscy na gumie tak wymiatali ¿e kopara mi opad³a jak to zobaczy³em myœle sobie ale zapierdalaj¹ na tych motorach.Nie mine³o pare miesiêcy a tu ja wymiatam na kole.Wracaj¹c to tematu R1 czy gsxr wydaje mi siê ¿e to jest tylko kwestia gustu osobiœcie bardzo podoba mi siê R1 04-06 gsxr1000 02-04 jest te¿ zajebisty ale to co zrobili z niego w 05 jest poprostu ochydny dla mnie ten ogon wstrêtny taki jakaœ taki nieudany mutant hajabusy.Dlamnie sprawa jest prosta kupuj co ci sie podoba oba motory to s¹ naprawde warte swoich pieniedzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a cos tu widzialem na temat turystyki czy mi sie wydaje? jesli masz 1,5 metra wzrostu to moze i sie nadaje ale w innym przypadku nie. a no i poza tym text pt. 1000 jezdzi tak jak 600 tez jest dobry;)bez urazy ale GP na pierwsze moto to dla mnie poroniony pomysl.Ale skoro sie uparles to R1 wg mnie to lepsza propozycja. nie ufam suzuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam rade... pierdolnij siê w g³ówke...po Twoich komentarzach tylko to moge doradzic. Mo¿e mam 16 lat, jezdze na piŸdziku (50 ccm) ale mam 4 miejsce w polsce we freestyle'u i troszke mam pojecia o motocyklach. W jezdzie nie ograniczam sie do pizdzika i dopadam ciezsze sprzety...musisz miec serio duzo w glowie zeby takimi maszynami smigac, to potwory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie sobie porady w serwisie www.œcigacz.pl na prawdê dobrze mówi¹ ... Jest tam mowa od czego zacz¹Ì <podobno takimi sprzêtami jeŸdzi siê podobnie i równie ³atwo> Ale zawsze trzeba mieÌ w g³ówce ... Koleœ ma Racjê, jak smiaga³ czymœ wiêkszym to dlaczego ma sobie nie kupiÌ tego co chce. Oby tylko nie przeceni³ swoich mo¿liwoœci... Zobacz tylko ilu doœwiadczonych motocyklistów wypowiedzia³o siê na ten temat i weŸ to do serca Wybra³bym GSX-r maszynka pierwsza klasa <= z tego co pisza ale na pierwsze moto raczej bym nie bra³ ... a reszta to rzecz gustu!Ja ¯yczê powodzenia POZDRAWIAM < Wybra³em Simka > I nikt mnie nie dogoni !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja moim skromnym zdaniem na tyle co sie doczytaÂłam moge ozec z pomiedzy tych dwĂłch to raczej GSXR 1000 . Jesli,masz cos nad dupa to zdajesz sobie sprawe z mocy obu bestii:)co do wygody i innych takich to zagadaj do Gixera bo ma do czynienia z suzuki na codzien a mysle ze i na temat r1 by ci madre rzecyz powiedziaÂł ,szkoda ze ewy tu nie maa bo by ci powiedziala bo jezdziÂła R1 a teraz ma gsxr1000 ale Gabrys jest z nia chyba w staÂłym kontakcie wiec .............. tyle;)podsumowujac; GSXR1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.