Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3994


Czarny

Rekomendowane odpowiedzi

witam ca³¹ braĂŚ motocyklowÂą ale nie tylko, na wstepie pragne bardzo serecznie pozdrowic moja koleÂżanke yamaszkĂŞ- wszytkiego najlepszego szerokiej drogi i peÂłnego baku.a teraz moja proÂśba wÂłasnie zaczoÂłem rozgladaĂŚ sie za kupnem maszyny - suzuki intrudera 1400 w roczniku 89-93 zalezy od ceny wszytsko i prosiÂłbym o pomoc - skÂładajcie oferty lub piszcie adresy gdzie moge znaleÂżc takie wÂłasnie ofertywszystkim wszystkiego najlepszego na nowy rok i dzi zobaczenia na trasie. [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info ale chodziÂło mi raczej o konkretne adresy ludzi-waszych znajomych majÂących na sprzedaÂż lub sprowadzajÂący motory tak na powaÂżnie bo ogÂłoszeĂą jak sami wiecie jest troche a nie ktĂłre jak wiaĂŚ po opisie(czasem ktoÂś opisuje inny model niz sprzedaje)sa wiarygodne.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ma racje-ja widzia³em ju¿ RF 600 sprzedawane jako GSX-R 600 na allegro wiêc nie by³o mo¿liwoœci ¿eby redakcja siê pomyli³a,co do Intrudera - zadzwoù do Big Bike'a w Gostynii-kolega prowadzi -maj¹ same chopperki,pare takich przesz³o przez ich salon,i sprowadzaj¹ na zamówienie róznierz,teraz by³em u niego - maj¹ ³adne dragstary-pomyœl-mo¿e moto pojemnoœciowo mniejsze ale gabarytowo du¿e,i du¿o m³odsze,a cena ok zapodam telefon jak przyjade do domu hmmm mo¿e koledzy z pszczyby zapodaj¹ numer do FM z Pszczyny-te¿ sprowadzaj¹,moge jeszcze znajomego zapytaÌ-ale on co tydzieù jeŸdzi po moto i teraz ma doœÌ du¿y zapieprz-ale w¹tpie ¿eby klienta odes³a³ z kwitkiem na PW poœle Ci numer off topic - uwa¿am za normalne ¿e przyda³aby siê pomoc i piszesz topa na forum-to normalne ¿e jest tu pare osób które maj¹ wiêksze pojêcie od pocz¹tkuj¹cego i mog¹ pomóc(nie mówie o sobie-jo je ¿ó³todzób )nie mam pojêcia po co Virtual robisz spam i zamiast koledze który w przysz³oœci chce moto zamiast pomóc to jeszcze czepiasz nie wiadomo czemu - ten dzia³ powsta³ jak sama nazwa wskazuje Czarny bardzo dobrze ¿e siê pytasz-lepiej zapytaÌ niu¿ potem ¿a³owaÌ ¿e coœ siê pomine³o.Pozdro i tylko spokój nas uratuje Aha takie pytanko przymierza³eœ siê do Intrudera????Ja z przykroœci¹ muszê stwierdziÌ ¿e np na Vulkana 1500 jestem du¿o za ma³e-jest strasznie ciê¿ki,mia³ akurat szerok¹ kierownicê-i mia³em problem skrêciÌ!!!! to bydle jak cholera!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.