Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3910


PIOTR GS500

Rekomendowane odpowiedzi

teraz bêd¹ ju¿ ino coraz taùsze,ten jest ju¿ wyj¹tkowo wyceniony,ale motorki siê starzej¹,przybywa ich i myœle ¿e za rok ceny za taki motocykl rzêdu 9-10tyœ bê¹ w normie,zreszt¹ ten jest malowany-ma braki wiêÌ ciê¿ko rz¹daÌ za niego tylu pieniêdzy,osobiœcie mnie by to zainteresowa³o i bym siê przejecha³ zobaczyÌ-nawet bior¹c pod uwagê ¿e go nie kupie,ciê¿ko by³oby przepuœÌiÌ tak¹ okazjê,jak moto by³oby sprawne - prawnie ok,a ja szuka³bym motocykla ¿eby jeŸdziÌ a nie za rok sprzedaÌ to bym wzi¹³,pozdrawiamaha braki w nim s¹ wcale nie ma³e - zadupek plus pomalowanie trochê kosztuje(i to nie 400z³ jak tam pisze) tak¿e cena wcale nie jest a¿ tak atrakcyjna, no chyba ¿e ktoœ porónuje do takich ale w super stanie - ale wiadopmo ¿e tak nie powinnno siê porównywaÌ.zreszt¹ na allegro ceny w 60% s¹ wygórowane( przynajmniej w porównaniu do tych za jakmi ja siê obracam)zauwa¿cie ¿e na alllegro ceny s¹ inne ni¿ np w Gie³dzie M,a jak ktoœ ma kolege który sprowadza motki to ju¿ wogole wie ¿e te ceny za allegro s¹ bardzo wysokie niejednokrotnie,zdarzaja siê okazje,ale ludzie czêsto licz¹ ¿e daj¹ giga cenê i kolo z drugiego koùca polski przyjedzie, no ale có¿ i sprzedaj¹ potem przez pó³ roku pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no có¿ po przeczytaniu waszych postów uwa¿am, ¿e co nie którzy s¹ w b³êdzie. Jestem w³aœcicielem tego motocykla, o którym mowa!! Fakt tanio ale potrzebuje pieni¹¿ków jak ka¿dy. Na gumie nie je¿dze!!! Na kompostownie by³em raz I raz na S1. A takich czarnych by³o w czerwcu jeszcze 2 na œl¹sku dok³adnie takich samych.Motor sprowadzony od goœcia z Ustronia nie wtajemniczonym nie bêde t³umaczy³.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no có¿ po przeczytaniu waszych postĂłw uwaÂżam, Âże co nie ktĂłrzy sÂą w b³êdzie.  Jestem wÂłaÂścicielem tego motocykla, o ktĂłrym mowa!! Fakt tanio ale potrzebuje pieni¹¿kĂłw jak kaÂżdy. Na gumie nie jeÂżdze!!! Na kompostownie byÂłem raz I raz na S1. A takich czarnych byÂło w czerwcu jeszcze 2 na ÂślÂąsku dokÂładnie takich samych.Motor sprowadzony od goÂścia z Ustronia nie wtajemniczonym nie bĂŞde tÂłumaczyÂł.
Wytlumacz niewtajemniczeni z checia sie czegos dowiedz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ze tak dodam , bo faktycznie mi sie przypomnialo - czy to jest ten sprzet co w opisie pisalo ze spreyem go ktos pomalowal ??? Widzialem wlasnie takie samo ogloszenie , a nie chcialbym miec moto pomalowanego spreyem Wiec jesli to nie to , to faktycznie mozna sie pomylic.
MOTO NIE JEST POMALOWANY SPRAYEM!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym pojecha³ na Twoim miejscu, obejrza³ moto i oceni³ plus minus jak sprawa wygl¹da.Nie ma co sie tutaj rozwodziÌ, bo ze zdjêcia to nawet wró¿ka nie wywró¿y jego stanu.Obieraj¹c taki tok myœlenia, jak osoby, które pisz¹ w tym w¹tku, to 99% motocykli u¿ywanych to z³omy i 99% ich uzytkowników to tacy rzeŸnicy jak Chris, co je¿d¿¹ czêsciej na jednym ni¿ dwóch ko³ach....S¹ motocykle, które sie kupuje, wymienia podstawowe rzeczy i wyje¿d¿a na asfalt i sa tez takie, które sie kupuje i trzeba w³ozyÌ jeszcze cos oprócz tych podstawowych rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.