Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3627


Anielica

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra. Nadszedl czas sniegow, mrozow i innych brzydkich zapewne znajda sie jakies osobki ktore predzej czy pozniej zalicza jakas efektowna badz nie zwykla pospolita glebe! tak czy siak zaczne od siebie , poki jeszcze mniej wiecej pamietam jak to byÂło i reka przypomina mi o tych zajciach, bo w przeciagu 10 min byly takowe 2 :po 1. Ide sobie chodniczkiem, ktory byl bardzo oblodzony... no i gadaka-szla nas dosc liczna grupa-powrot z pieknego rajdu po pszczynskich barach tak wiec kilka % juz byÂło- no i nagle jakby na to niepatrzec jak wyrzneÂłam to yno roz... swoj upadek asekurowalam lokciem no i teraz ledwo ruszam....po 2. Idziemy sobie dalej w grupce, i kumpelmi mowi(bo w miedzy czasie juz 2 inne osoby zaliczyly dzwona) chwyc sie mnie jakbys znowu miala wyrznac... droga bardziej oblodzona niz chodzniczek(uroki pszczynskich osiedli) i w momencie w ktorym go chwycilam on sie poslizgnal i leci... a ze ja sie jego trzymalam to w bardzo pieknym stylu razem z nim... no i lezymy... tym razem upadek nie amortyzowany prosto na tylek i plecy Dobra jest sobotni wieczor trza sie ruchnac, bo sie szybko skonczy i zas robota i po weekendzie..czekam na jakies upadki, upadeczki w waszym wykonaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to trzeba bylo po taksoweczke zadzwonic przynajmniej jesli chce sie pic w pszczynskich barach ps a gdzie bylas ? kregielnia ? a ja w ubieglym roku na rowerze wyrabalem - szklanka na drodze a mi sie do szkoly spieszylo , i jak by tego malo po upadku siadlem na rower i jechalem dalej co prawda tylko 2 metry dalej ale jechalem A w tym roku z chwila spadniecia pierwszego sniegu chodze sobie piechotka - szkoda kosci pozdr all !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario wczoraj zaczelam w smuggler pub, pozniej hmmm pozniej muzyczna, po drodze byla szafa i doszlam do kregielni zeby mnei ktos do jankowic odtransportowal ale byla tam moja siostra no i jakos wyladowalysmy u jej kumpeli napolgazie.. a zachaczajac o shella zeby sie zaladowac :0 a tam taksowka szkoda kasy dzis bedzie powtorka z rozrywki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

zech se zapomniala o tym temacie a pisac jest co: na imprezie Boosterowej razem z Kudlatym pod barkiem zaliczylismy glebe dlaczego nie wiem nei pytajcie a czy kudlaty wie tez nie wiem po 2 w poniedzialek 26 a w sumie byl to juz 27 grudnia wchodzilam sobie w pewnym lokalu po schodach i obcas zahaczyl mi o stopien no i lece (a juz troche bylo %) chcialam podeprzec sie o stopien ktory byl przede mna ale niestety polecialam reka na niego, a bylo tam cholernie duzo szkla wiec byl dzwon z krwia... hmmm duza iloscia krwi... gorzej niz przy swiniobiciu alespoko szklo mi wyciagneli pozaklejali i bawilam sie dalej...no i nadeszla sylwestrowa noc, jak juz w domuwszyscy mi umarli poszlam na disco tam sie pobawilam az zamkneli i czas do domciu... i ide sobie z dwoma kumplami gadam sobie z nimi jak mna wywinelo.. ladowalam strasznie awaryjnie prosto na buzke.. troche jest spuchnieta z prawej strony ale bede zyla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.