Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3970


Bronx

Rekomendowane odpowiedzi

http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=701761powiem ze od roku nie jestem w temacie , wtedy bylo tak:dostajesz oc poprzedika idziedz doubezpieczalni i przeliczaja ci stawke do konca okresu ubezpiezenie poprzedeigo wlasciciela , lub mozna wypowiedziec na miejscu OC poprzednika i wykupic swoje nowe.Po tym artykule juz nie mam pojecia co tereaz wykabinowali najlepsze to to ze mimo np braku zaplaty drugiej raty gliniarz traktuje nas jak bez Oc ( inf od 3 babek z PZU, Hestia i Warta)Niech zyje polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatno byÂłem w PZU przepisac ubezpieczenie od poprzedniego wÂłascicela i nie byÂło zadnych problemĂłw. Babka doliczyÂła tylko 3 zÂł bo cos taam podrozaÂło zapÂłaciÂłem i po kÂłopocie. Wiem tylko tyle ze musisz to zrobic do 30 dni od dnia zawarcie umowy kupna. Jezeli do tego czasu nie przepiszesz ubezpieczenia albo nie zrezygnujesz z niego to automatycznie jakos przechodzi na ciebie.Aha i dowiedziaÂłem sie Âże od nowego roku czyli juz do wczoraj drozeje ubezpieczenie OC motocykla o 30 % jezeli jesteÂś niebezpiecznym kierowca czyli chyba jak masz mniej niÂż 25 lat. SkÂładka bedzie wynosic coÂś koÂło 140 zÂł bez ÂżniÂżek. Douczy to PZU nie wiem jak u konkurencji.Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla motocyklistów nie istnieje takie coœ jak niebezpieczny motocyklista czyli ¿e jeœ³i mas zmniej 25lat to p¹³cisz wiecej. p³acisz tyle samo co ka¿dy inny jtylko jest takie coœ ¿e zni¿i zaczynj¹ liczyÌ od zawarcia pierwszej umowy, i potem podaj¿e przy 20% i 40% zni¿ki jest przestuj przez rok i nie naliczaj¹ ci zwy¿ek zni¿ki.Informacje sprawdzone w PZU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sie kÂłucic ale tak poimformowaÂła mnie pani w inspektoracie PZU. Jest to zmiana ktĂłrÂą wpropwadzili od nowego roku.Kiedys tyczyÂło sie to tylko kierowcĂłw samochodĂłw ale teraz ma dotyczyĂŚ to rĂłwnieÂż motocyklistĂłw.Nie wiem jakie sa dokÂładne granice wieku ktĂłre obejmuja tÂą zwyszke 30%. Zwyszka moze cie nie obejmowac jeÂżeli masz iles tam lat prawo jazdy bo o to tez mnie pytaÂła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.