Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nowe GSXR600/750 na 2006r.


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Dzis szef wrocil z wystawy z Paryza i przywiozl katalogi i z nich wiem ze np.GSXR600 wazy 161 kg,ma zawor na wydechu,sprzeglo antyhoppingowe itd.GSXR750 wazy 163 kg i tez posiada zawor i sprzeglo antyhoppingowe.Mocy jak na razie nie znam...Ale wiem ze 750 bedzie promowana w Polsce i podobno ma byc drozsza od 600 tylko o 2000zl Takze zapowiada sie ciekawie zwlaszcza ze sprzety sa zajebiste Aha,jeszcze jedno:nasz salon zostal wyrozniony jako jeden z lepszych w Europie Ach,coz za skromnosc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis szef wrocil z wystawy z Paryza i przywiozl katalogi i z nich wiem ze np.GSXR600 wazy 161 kg,ma zawor na wydechu,sprzeglo antyhoppingowe itd.GSXR750 wazy 163 kg i tez posiada zawor i sprzeglo antyhoppingowe.Mocy jak na razie nie znam...Ale wiem ze 750 bedzie promowana w Polsce i podobno ma byc drozsza od 600 tylko o 2000zl  :shock:  Takze zapowiada sie ciekawie zwlaszcza ze sprzety sa zajebiste  :D  Aha,jeszcze jedno:nasz salon zostal wyrozniony jako jeden z lepszych w Europie  :)  Ach,coz za skromnosc  :P  :mrgreen:
Gratulacje, ale nie pochwaliÂłes sie pod jakim wzglĂŞdem. Bo na pewno nie byÂło to gÂłosy posiadaczy skuterkĂłw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GSXR600 wazy 161 kg,ma zawor na wydechu,sprzeglo antyhoppingowe itd.  GSXR750 wazy 163 kg i tez posiada zawor i sprzeglo antyhoppingowe.
I tu powstaje pytanie w sens dalszego istnienia klasy 600.. albo inaczej, dlaczego inni producenci zrezygnowali z produkowania ostrych 3/4 litra... hmm wielka szkoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma zawor na wydechu,sprzeglo antyhoppingowe itd.
czyli suzuki wprowadza to co yamaha miaÂła na poczÂątku lat dziewiĂŞciesiÂątych(zawĂłr),a kawaski w 600tce pare lat temuale moto Âładne
Zawor w Suzuki byl juz pare lat temu ale chodzi tu o to ze zastosowali go w 600-ce,Kawa taki krok w tej poj. zrobila dopiero w tym roku.Za to sprzegla antyhoppingowego i wyswietlacza biegow nie ma zadna 600-ka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.