Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3915


Virtual69

Rekomendowane odpowiedzi

Wracam sobie dzis awtem do domku,sluchm sobie Biski...niby wszystko ok a jak uslyszalem pewien text to mi kopara opadla. Ostatnio modny jest taki temat w mediach o wolontariuszach.Wlasnie taki byl poruszony w bisce.No niby nic nadzwyczajnego gdybym nie uslyszal czegos w stylu"...a teraz przyjzyjmy sie dzialalnosci harytatywnej Forum ÂŚlÂąskich Motocyklistow...."Nawet ktorys z Naszych sie wypowiadal tylko nie doslyszalem kto Generalnie jak dla mnie zaje...sta sprawa:notworthy: az milo bylo posluchac i tak jakos czlowiek lepiej sie poczul.RESPEKT dla WAS WSZYSTKICH... A ktos kto nakrecil ta akcje z radiem ma u mnie browarka i nawet moge pocalowac w glowke Tak ze ode mnie duuuuuuuuuze brawa !! I oby tak dalej!! Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nas najczĂŞsciej sÂłychaĂŚ w Radiu KAtowice , a to dziĂŞki naszej Gabi...POZDROWIONKA NastĂŞpna stacja do BIS POLSKIE RADIO >> Tam bylo na temat MikolajaRADIO ESKA >> Tam leciaÂły reklamy na 2 paÂździernika o Sarnowie... RADIO PLANETA >> Tam jak w radiu eska leciaÂły reklamy...I coraz wiecej slychac o forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy je¿d¿¹, a maku w radiu leci najwiêkszy biker
Maku musial miec niezla "wtyke" i wjechac w jakies niezle "gniazdko" ze taki slynny sie robi? Maku-po jakich sciezkach smigasz-tez kcem!!
a to tacy tu sa ?   
No nie pie... jak dlugo zyje to jeszcze zadnego nie widzialem.Myslalem ze jestem wyjatkowy...Hop-hoo oop motocyyykliiisciii...!! !! !!A moze Maka odsuniemy do jazdy i zostanie naszym malym "grzesznikiem prasowym".My jezdzimy a on wyrabia nam pozytywna opinie-co Wy na to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eejj kochani ja tez chce zostac idolem.ÂŁadny jestem, nawet zrobie sobie blond wlosy, wszystkie staruszki za mna szaleja, choc moze teraz mniej, bo po sezonie to mi sie ich nie chce gwalcic na pasach dla pieszych........Jesli bedzie potrzeba to zrobie sobie nawet zdjecie przy motorze, bo slyszalem ze to jakos trendy czy dzezzi teraz?Tylko nie wiem czy moge byc idolem, bo te marne 9 tysi w sezonie to az wstyd sie przyznac...... to juz wiecej pluszakow maja dzieci z Sarnowa........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.