Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3862


novy

Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=77489986 oto link wie moze ktos jak to to sie sprawuje i jak to to dziala??czysta ciekawosc pierwszy raz wyczailem takie cudo na moto i ciekawy jestem jak to cholesrtwo moze dzialac??pzodrawiam i zcze smacznych i wesolych oraz spokojnie niespokojnych swiat bo juz sa blisko ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak miaÂłem okazje oglÂądac podobnÂą kurtke w zabrzu na MBS dziaÂł to w ten sposĂłb,Âże linke z kurtki przypinasz do motocykla i podczas wypadku odpala ona Âładunek(nabĂłj CO2), ktĂłry wypeÂłnia poduszki, ta co widziaÂłem wypeÂłniaÂła siĂŞ na kladce piersiowaj na plecach oraz tworzyÂła koÂłniez w okuÂł szyju. wiec upadjÂąc na ziemie miaÂł motocyklista miĂŞko ) ale jak to siĂŞ sprawdza w rzeczywistoÂści nie ma pojĂŞcia poszukaj na zagranicznych forach tam napewno o tym bĂŞdzie.Pozdawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak miaÂłem okazje oglÂądac podobnÂą kurtke w zabrzu na MBS dziaÂł to w ten sposĂłb,Âże linke z kurtki przypinasz do motocykla i podczas wypadku odpala ona Âładunek(nabĂłj CO2), ktĂłry wypeÂłnia poduszki, ta co widziaÂłem wypeÂłniaÂła siĂŞ na kladce piersiowaj na plecach oraz tworzyÂła koÂłniez w okuÂł szyju. wiec upadjÂąc na ziemie miaÂł motocyklista miĂŞko ) ale jak to siĂŞ sprawdza w rzeczywistoÂści nie ma pojĂŞcia poszukaj na zagranicznych forach tam napewno o tym bĂŞdzie.Pozdawiam
takie ma³e pytanie jak zapomnisz tego odpi¹Ì z motoru i zejdziesz to ju¿ po kurtce czy jak ;>?? ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj...Novy widze ze wiedze zbierasz ...dobrze,dobrze!!Jest zima to mozesz poswiecic sie czytaniu.Nasze gazety upadly juz bardzo i nie ma tak dobrze jak kiedys ale zawsze zapodaja o jakiejs nowosci.A kurtka o ktorej piszesz to patrnt z polowy lat 90.Dziala tak jak pisal Saint Wiedza to skarb...zbieraj,zbieraj...bo nie ma nic gorszego niz leszcze co sie nie znaja a sadza sie na wielkich wymiataczy... Powodzenia!!P.S: bez zadnych zlosliwosci,troche off topic na temat mojej malej obserwacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To odpala sie nie na skutek szarpniêcia czy wstrz¹su, a po prostu linka "zrywa" sie z zaczepu (dlatego ta linka to tzw. zrywka, podobnie jak np. w skuterach wodnych) gdy odleg³oœÌ motocyklisty od maszyny jest "za du¿a".Tak wiêc, jesli zapomnisz o lince przy zsiadaniu, to ci odpali. Ale to nie boli.PS - Te legendy o jeŸdzie ze strun¹ na szyi to w³aœnie st¹d siê bior¹.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.