Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3793


Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

CzêœÌ I - zadanie zamkniete ( TESTOWE )Zad.1Ile lat dostanie Józef za potrójny gwa³t, pobicie, oraz wymuszenia, je¿eli jego stary zarabia 56 000 z³ na miesi¹c oraz ma plecy w ruskiej mafii.A. Wpie*dol¹ mu do¿ywocieB. Ch*ja go zobacz¹ nic nie dostanieC. **** mnie to boliD. Te¿ bym chcia³ mieÌ plecy w ruskiej mafiZad.2Jurek dosta³ kosê w plecy pod warzywniakiem. Z jakiego metalu by³o wykonane ostrze no¿a skoro Jurek potrafi rozpi*rdolic sobie 10 butelek na g³owie?A. Z o³owiuB. Z czegoœ zajebiœcie twardegoC. **** mnie to boliD. Spoko z niego ziomuœ skoro sobie butle umie o ³eb rozj*baÌZad.3Andrzej napi*rdoli³ 5 dresów naraz. Co ³yka w takim razie Andrzej?A. MetanabolB. Andrzej jest uczciwy i m¹dry i nic nie ³ykaC. **** mnie to boliD. Te¿ bym móg³ wpie*dolic 5 dresikom na razZad.4Ku*wy spa³owa³y Mietka. Ma on siniaki oraz krwiaki na ca³ym ciele. Czym to grozi?A. Zakrzepem krwiB. Bêdzie mia³ mniejsze powodzenie u dupC. **** mnie to boliD. Co on ***** nóg nie ma? Ja bym spie*doli³Zad.5Ziomek wyrywa dupy na swoj¹ fure. Czym jeŸdzi?A. Pewnie jakiœ MietekB. RoweremC. **** mnie to boliD. Chu*em sobie po czole mo¿e co najwy¿ej pojeŸdziÌZad.6Z czego wykonane s¹ dresy oraz jakie powinno siê nosiÌ?A. Z bawe³ny - AdidasaB. Z latexu ***** - AndidonsaC. **** mnie to boli - tak jak wczeœniejD. Z upie*dolonych szmat - z Lumpexu--------------CzêœÌ II - zadania otwrateZad.1 (Chemia)Pan Mietek wypija w ci¹gu godziny 1,65 l nalewki owocowej o stê¿eniu 12 %. Jego kolega Pan Józek w tym samym czasie wypija o 14 % mniej tego samego trunku. Oblicz ile obydwajPanowie musz¹ wypiÌ aby sie zapie*doliÌ je¿eli maksymalne stêzenie alkocholu w ich krwi mo¿e wynosiÌ 31 % oraz je¿eli nalewki zawieraja 40 % siary. Pamietaj, ¿e doros³y cz³owiekma oko³o 6,3 litra krwi w organizmieZad.2 (Fizyka)PredkosÌ Tomka wynosi 24 km/h. Spie*dala on przed dresami. Oblicz o której godzinie Tomek dostanie w pizde je¿eli rozpocz¹³ on ucieczke o 14:00 a dresy wyruszy³y za nim 1,5 minuty póŸniej, oraz wiedz¹c ¿e dresy biegn¹ z predkoscia 28 km/h. Pamietaj ¿eTomek biegnie z ruchem jednostajnie opóznionym ( jego predkoœc zmniejsza sie co 8s o 2 m/s ) gdy¿ jara du¿o szlugów.Zad. 3 (Matematyka)£ysy koksuje od 6 miesiêcy. Co dziennie ³yka 5 mety. Oblicz ile bedzie wynosi³ obwód jego bicepsa je¿eli na pocz¹tku wynosi³ 29 cm a co 100 po³knietych tabletek ³apa powiêksza sie o 3,5 cm, obliczrównie¿ ile bêdzie bra³ na klate je¿eli na pocz¹tkucisn¹³ 45 kg i co 50 tabletek bierze o 5 kg wiecej. Przyjmij i¿ jeden miesiac ma 30 dni.Zad.4 (Biologia)Wypisz 10 przyczyn dla których warto jaraÌ jointy----------Zad.5 (Geografia)Marek wj*ba³ sie z dragami i sp***la³ przed szmatami. Droga jak¹ pokona³ na mapie w skali 1:200 000 wynosi 8mm. Oblicz jaka trase w rzeczywistoœci pokona³ Marek.Zad. 6 (Matematyka)Gdy Rudy szed³ do pierdla mia³ trzy razy tyle lat co jego brat. Brat poszed³ grypsowaÌ po 12 latach i mia³ wtedy 4 lata mniej niz Rudy kiedy go zapuszkowali. Oblicz ile lat ma ka¿dy z braci. Czas na odpowiedzi - 60 minut. Proszê wpisywaÌ odpowiedzi poni¿ej w komentarzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.