Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3760


speedmat

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.... znalazlem horneta ale troche podejrzany i troche daleko bo w lublinie nie ma naklejek na owiewce i nie ma lusterek ale pisza ze nie uszkodzony ma sporo przejechane 21tys ale za to mysle ze raczej nie kombinowali z tym licznikiem cena hmmm chyba dobra za ten rok moze ktos cos podpowie????z gory dzieki http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M131643

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZdjĂŞcia nie sÂą najlepsze takÂże trzeba by go zobaczyĂŚ na Âżywo, brakuje mu ciĂŞÂżarka na kierownicy. Po za tym nie przesadzaj Âże to duÂży przebieg, wypada zaledwie 4 tysiace z groszami na sezon takÂże to nie duÂżo, pozatym jest to bardzo dobry i Âżywotny silnik te 21tys dla niego to nic pod warunkiem Âże ktoÂś go oczywiÂście serwisowaÂł. Nawet jeÂżeli ma malowanÂą owiewke to wydaje mi siĂŞ Âże za tÂą cene warto!!!! Trzeba by obejrzeĂŚ rame, lagi czy nie miaÂł mocnego dzwona, jak jeÂździ prosto to jest warta tych pieniĂŞdzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

900 raczej nie jest zbyt "dzika" szukam albo horneta albo jakiejs ciekawej cbr-y F ale tez 600, a co do silnika to slyszalem ze wlasnie w hornetach wytrzymuja bardzo duzo (km).... BARTO a masz jakies namiary na tych z lublina bo moze to jacys inni byli ja osobiscie to bym sobie z niemiec przyciagnal cos ale tam tez szukam i szukam i ciezko o cos ciekawego w dobrej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris, a ile to duÂżo w/g Ciebie, bo kaÂżdy moÂże inaczej pojmowaĂŚ znaczenie tego sÂłowa, no i jak to jest "ostro" ?? Barto, moÂże twĂłj przypadek byÂł odosobnionÂą sprawÂą i byc moÂże nie wszyscy z Lublina to kanciarze?? Speedmat, zadzwoĂą do goÂścia, pogadaj z Nim, przewĂŞsz sprawĂŞ osobiÂście i wtedy bedziesz mniej wiĂŞcej wiedzial o co chodzi.Niestety szukanie motĂłra, ma to do siebie, Âże czasami trzeba sie najeÂździĂŚ Ahia, dopiszĂŞ Speedmat, MĂłj stary przyjaciel ma do sprzedania CBR 600 F3 z 1995 roku.Troche duÂżo sobie Âśpiewa, ale motocykl jest bardzo Âładnie prowadzony i szanowany. Nie ma sie do czego doczepiĂŚ i maszyna pewna na 100%...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GabryÂś przekrĂŞty sÂą wszĂŞdzie i nie moÂżna tez twierdziĂŚ, Âże skoro ktoÂś sie nadzial na sprzet X w mieÂście Y to znaczy, Âże wszyscy w tym mieÂście, ktĂłrzy zajmujÂą sie motocyklami sa kanciarzami Na tym polega ten biznes, Âże jeden sprzeda Ci dobry sprzĂŞt, a inny kuszony chĂŞciÂą szybkiego zarobku zatai przed TobÂą faktyczny stan motocykla Ja kiedyÂś nadziaÂłem siĂŞ w Lubaniu na strasznego trupa, ale kumpel pojechal tam po ZX-9 i maszyna byla malinka Tutaj nie ma reguÂły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem juz do goscia ale kazal zadzwonic w piatek bo go nie ma teraz w kraju ale dostalem od nich tez maila "motorek jest w naprawdê ³adnym stanie, sprowadzony ze Szwajcarii. Do³o¿ony p³ug i undertray z lampkami. By³ delikatnie przewrócony na bok, a poniewa¿ mia³ crashpady zarysowany zosta³ tylko b³otnik i owiewka. Crashpady zosta³y wywalone bo ten co uratowa³ motor siê zgi¹³, a pomalowana zosta³a owiewka i b³otnik. Ca³a reszta w oryginale."zaczekam do piatku i zadzwonie jeszcze raz dzieki za odpowiedzi i pomocco do cbr to szukam czegos tak od 98r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lulej w swoim hornecie trzy razy wymienial silnik przez dwa lata... biorac pod uwage ze w silniku mial olej ponad stan i nie robil gum z hamulcem ani mocnych stopali to silnik w sumie nie byl obciazony... ale jak ktos jezdzi normalnie to wszystko dlugo wytrzyma... tak mi sie wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By³ delikatnie przewrócony na bok, a poniewa¿ mia³ crashpady zarysowany zosta³ tylko b³otnik i owiewka. Crashpady zosta³y wywalone bo ten co uratowa³ motor siê zgi¹³
To chyba musial mocniej grzmotnac ze crashpad sie wykrzywil Moze takie cos ci styknie masz blisko :http://www.fmmotocykle.com.pl/polska/ramka_motocykle.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lulej w swoim hornecie trzy razy wymienial silnik przez dwa lata... biorac pod uwage ze w silniku mial olej ponad stan i nie robil gum z hamulcem ani mocnych stopali to silnik w sumie nie byl obciazony... ale jak ktos jezdzi normalnie to wszystko dlugo wytrzyma... tak mi sie wydaje
Chris no mnie siĂŞ teÂż tak wydaje bo z tego co czytaÂłem w literaturze fachowej jest to Âświetny bezawaryjny silnik, wszyscy go wychwalajÂą, a Lulej nie jest tu dobrym przykÂładem bo on nie jeÂździ ostro tylko ekstremalnie takÂże wszystko mozliwe:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris  no mnie siĂŞ teÂż tak wydaje bo z tego co czytaÂłem w literaturze fachowej jest to Âświetny bezawaryjny silnik, wszyscy go wychwalajÂą, a Lulej nie jest tu dobrym przykÂładem bo on nie jeÂździ ostro tylko ekstremalnie takÂże wszystko mozliwe:)
extrem bym tego nie nazwal bo hornet mu nie lezy ale na KTM'ie to juz jest extreme z tego co wiem to Teach z U.S.A. smiga na nowym hornecie i jakos mu to jezdzi (przynajmniej na filmach)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na oku jeszcze jednego horneta ten stoi w niemczech i widac co i jak ma uszkodzone bo nie jest jeszcze naprawiopny ten sam rocznik 00' 18tys przebiegu cena podobna tylko ze ma uszkodzony bak co widac na fotkach (trzeba by wymienic) no i ma uszkodzona jakas miske pod silnikiem i wlasnie nie wiem co to za miska tam jest czy chodzi o ta na olej ??? (bo tego nie widac na foto ale dzwonilem i gosc mi mowil ze oprocz baku miska pod silnikiem) czy ktos z was orientuje sie jak to od spodu tam wyglada i jak z ewentualna wymiana takiej miski... drogie to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

extrem bym tego nie nazwal bo hornet mu nie lezy ale na KTM'ie to juz jest extreme z tego co wiem to Teach z U.S.A. smiga na nowym hornecie i jakos mu to jezdzi (przynajmniej na filmach)
ÂŻ tego co sÂłyszaÂłem od kompoÂściarzy to Lulej o swojego HOrneta nie dbaÂł wogĂłle takÂże nie dziwota Âże zajeÂżdza te 3 silniki, ma kase to zmienia silniki jak rĂŞkawiczki ja tam wole olej zmieniaĂŚ i serwisowĂŚ ale jak siĂŞ komuÂś tak powodzi czemu nie ?TakÂże mi tu CHRIS nie bredÂź bo to koleÂś kt.Ăłry nie dba o dwa koÂła, a to mi siĂŞ nie podoba !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.