Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3779


fdsfdsfsdfsdfsdfsdfsd

Rekomendowane odpowiedzi

Ancurka tych twoich emotek mialo byc wieeeeecejjjjjjjjjjjjjj boshe luzie sie nudza a co lepsze obydwie konkurencje ktore ogladalem w ciagu ost 2 tygodnie wygladaly tak samo jak tutejsze forum tyle ze kolory byly wymienione i tematy przekolorowane ...po co to`??ja tez zaloze moze konkrurencje?? i hmm napewno wiecie o czym:P:P::D:P:P:P:P na Th...cat sie zaczyna heheheheh pozdrawiam oszolomow z forum a konkurencji dla Pcheli zycze tego nie wiem no ten tego ..co inni wyzej:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forum to jest narazie od 3 dni ;/ i jest to forum klas 1Cti i 1Bti !! tu bedziemy dawac sciagi i wiele innych
jak od 3 dni skoro jest 2 uzytkownikow ktorzy dolaczyli "3 wrzesnia 2005" , a 3 wrzesien jak sie dobrze orjetuje byl ponad 3 m-ce temu (chyba ze mi kalendarz zle chodzi ) Hehe No nic, pozostaje mi tylko zyczyc wszystkiego najlepszego i niech sie rozwija to wasze forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu bedziemy dawac sciagi i wiele innych
PotrzebujĂŞ zrobiĂŚ na zajĂŞcia takÂą malutkÂą baze Hurtowni komputerowej w SQL ...macie moÂże jakieÂś pomysÂły??A tak powaga, to wÂątpiĂŞ byÂś tu znalazÂł nowych forumowiczĂłw...chyba mamy juÂż inne problemy niÂż ÂściÂągi do gimnazjum...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale musze powiedziec ze coraz wiecej for powstaje... i to akutart nie jest az tak bezsensu....bez sensu se te zakladane przez ludzi nie majacy pojecia o www na pierwszym lepszym serwerze a ze tematyke trudno wymyslic to jest forum "wielotematyczne" ... takich for w polsce jest 1 000 000 i dalej powstaja choc na paru tylko ktos pisze.... hmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! nie chodzilo mi o konkurencjie nic z tych rzeczy.Ale teraz dam SWOJE forum( www.mkm89kce.fora.pl ) o humorze,nie robie pchela konkorencji zdenj bo nie o to mi chodzi bo mozna sieidizec na wielu forach a chyba jesli dobrze rozumiem to robie konkurencjie tym raczej podobnym forĂłmach o tematyce "humor" i przepraszam jesli kogoÂś tu obraÂżlilem lub upokorzyÂłem !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.