Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3458


Kasi3k

Rekomendowane odpowiedzi

ja motorkami zarazilem sie od Tatki on wozil mnie na simsonie jeszcze jak nie umialem chodzicca On sam mial z 17 motorkow w swoim zyciu. zawsze mnie krecily ciezkie i poslyskujace chromem maszyny marzenie to harleyz motorkow z ktorymi mialem kontakt to:- motorynka (kumpla, sciepy na paliwo i smiganie po boisku - komar (moj pierwszy dostalem za darmo ale bez papierow)- romet kadet - 3 biegowy ogar z przedluzanym widelcem - prawie choppertu mialem troche przerwy i jezdzilem na rowerkua w tym roku zakupilem powazna maszyne Honde VT 500 Customsmigam na niej i ciesze sie jak glupi , czasem nie moge uwiezyc ze jest moja.idac ulica slysze je z daleka, ogladam sie za nimi, gdy widze zaparkowane ogladam z zainteresowaniem - to choroba na ktora nie ma lekarstwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mój pierwszy kontakt to jak mia³em z 10-12 lat (nie wiem dok³adnie) to kilka kumpli mia³o motorynkê, komara, ogara. Na ka¿dym sprzêcie przewioz³em siê mo¿e po 100 m, po uliczce. Spodoba³o mi siê, ale wtedy rodzice wpajali do g³owy, ¿e moto jest dla szaleùców. Motoryzacja ci¹gnê³a mnie od zawsze, czêsto zmienia³em auta na mocniejsze. Skoùczy³em na 211 KM aucie, które kompletnie nie ci¹gnie (wed³ug moich doznaù, wg znajomych chodzi jak burza), wtedy kumpel namawia³ mnie ¿ebym sobie moto sprawi³, jak lubiê przyspieszenia, no ale brak prawka zniechêca³ mnie. Potem przypadkiem dowiedzia³em siê, ¿e mo¿na kupiÌ np. 125-tkê zarejestrowan¹ na motorower i po 2 dniach ju¿ kupi³em, a po kolejnym tygodniu zapisa³em siê na prawko i zmieni³em moto na sprzêt, w którym mi mocy nigdy nie braknie.Teraz to sie martwiê, jak zimê przetrzymaÌ, ciê¿ko jest...No có¿... byle do wiosny.To jest po prostu na³óg - raz spróbujesz i wpad³eœ/aœ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieœ ju¿ by³ kiedyœ teki temat, ale tu siê te¿ dopiszê, ja zaczyna³em w wieku chyba 16 lat (wczeœniej rodzice nie skutecznie uniemo¿liwiali mi rozwiniêcie pasji) na po¿yczonym od znajomego simsonku, póŸniej (dosta³em od tego samego znajomego) AWO Simson z 1956 r. na którym przejeŸdzi³em ze trzy sezony (gdzieœ tak z 10 tys. km.), potem etz 251, dwa sezony, potem Yamaha XJ 550 dwa sezony, potem Honda CBR 1000 F, na niej zrobi³em ponad 40 tys. km. przez 4 sezony, potem przerwa, potem dwa sezony ZX 7 R, potem znowu przerwa, w zesz³ym roku Honda VTR 1000 F, w tym sezonie Hayabusa, mam nadzieje ¿e na jakiœ czas wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to sie zacze³o od hohohoh od kad pamietam zawsze kreci³o mnie wszytsko co sie porusza i ma ko³a (za wyjatkiem pociagów) na pocztaku za bajtla byla standartowo motorynka i pierwsze gleby na niej potem mz wsk to by³y czasy mmm:) na jakis czas z motorami ucich³o zrobilem prawko na auto i w planach bylo zakup czinkusia klataka kubelki itp! jednak niestety plany prysnely ze wzgledow wiadomo jakich brak $$$$$$$$ wtedy wiedzialem ze dam sobie spokoj z puszkami i kupie to o czym zawsze mazylem motorek:) w miedzy czasie jedzilem na skuterze yamaha aerox super skuterek !:) po dlugich oczekiwaniach wkoncu nadszedl ten dzien ze uzbieralem na moj 1 motor:) na poacztku miala byc to aprilia 125 rs/gs ale wybor padl na kawasaki zxr 400 jak na pierwszy motor uwazam ze jest rewelacyjny do nauki i obycia sie w klimacie!:)i tak juz poszlo jeden sezona narazie nim przejedzilem odpukac bez zadnych awarii problemow itp i wiem ze na tym motorze nie skonczy sie moja pasja sprzetam!:) bo wiem ze w moim garazu zawsze bedzie motor stal:) bo uzaleznia to bardziej niz cokolwiek! a tu zima przed nami jak ja to wytrzymam grrrrrrr ale byle do wiosny ! POZDRAWIAM WSZYSTKICH posiadaczy 2 kó³ek !!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.