Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3458


Kasi3k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,na poczÂątek to moÂże wypadaÂłoby siĂŞ przedstawiĂŚ MyÂślĂŞ, Âże ten temat postu jest do tego odpowiedni TroszkĂŞ Was tu czytam, ale chyba czas najwyÂższy przestac byĂŚ anonimowym podglÂądaczem (a raczej podglÂądaczkÂą )Nazywam siĂŞ Karolina, jestem z Siemianowic i moja wielka pasja do motocykli zaczĂŞÂła sie w wieku lat 9 kiedy to pierwszy raz wylÂądowaÂłam we WÂłoszech i zobaczyÂłam te piĂŞkne maszyny... od tego momentu moje zycie zaczĂŞÂło byĂŚ ÂściÂśle zwiÂązane z motocyklami I tak jest do dzisiaj, kiedy to w moim posiadaniu znajduje siĂŞ przepiekna f3 WspaniaÂła, niezawodna maszyna W koĂącu to HONDA, a model CBR to klasyka wÂśrĂłd tego rodzaju sprzĂŞtĂłw Tylko pogoda psuje mi nastrĂłj... Nie wiem jak przetrzymam zime bez jeÂżdzenia...oj, ciĂŞzko bĂŞdzie Serdeczne pozdrowienia Do zobaczenia na trasie (jak snieg stopnieje )KarolciaCBR 600 f3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hehe u mnie sie zaczeÂło gdzies 3,5 lata temu ! kiedy byÂłem w niemczech u rodziny i mĂłj niedoszÂły "kuzyn" przewiĂłzÂł mnie na jakiejs Yamaszce Supermoto wtedy od razu mi sie spodobaÂła ta moc!! poprostu sie zakochal w motocyklach a szczegĂłlnie w supermoto zaraz kiedy wrĂłciÂłem do polski byÂła motoryna , potem nieszczĂŞsny ogarek 200 no i teraz jest simson skuter ale juz zaczynam myslec o czyms wiĂŞkszym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to nie staĂŚ mnie na auto, a Âże motocykl maÂło pali to se Âśmigam jak jest ciepÂło.ale wcale mnie to nie krĂŞci - wieje po pysku, Âże wytrzymaĂŚ nie moÂżna.poza tym motocykliÂści to jedne wielkie menelstwo i dlatego ciesze sie bardzo, Âże zima przyszÂła. teraz moge jeÂździĂŚ ukochanym ikarusem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ciekawe to ja podobnie jak Jajo przeznaczam na moto ca³¹ kaske,je¿dze ikarusami i solarisami w zimie i tam gdzie na moto nie zajade,a w przysz³ym roku planuje ju¿ doœÌ drogie moto a samochodu dalej nie,có¿ poœwiêcenie,nawet telefon komórkowy sprzeda³em ¿eby lepszy moto kupiÌ hehe nie ¿a³uje-dalej jestem bez komórki-jak widze ¿e 10latki maj¹ telefony za 500z³ to œmieje siê œwir i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz moja kolej...ChoÌ mam nieca³e 18 lat moja przygoda zaczê³a siê 9 lat temu ... kiedy to od ma³ego podoba³y mi siê motorki... Gdy widzia³em jak moi starsi koledzy pomykali na rometach to az mnie ³ama³o z zazdroœci... Mêczy³em ojca zeby mi kupi³ a on stwierdzi³ ze nie dostane motorka bo sie jeszcze zabije...Po tygodniu namys³u wybra³em siê na z³om ... Kupi³em ramê od motorynki, silnik od kumpla, i zacz¹lem sk³adac z moim kolega ktory jest w moim wieku... oczywiœcie moj starszy nic nie wiedzia³ ze mam takiego ogiera Nic tak dobshe nie pamietam jak pierwsze 30m i pierwsza gleba do rowu .. ale by³ ubawPotem by³a WSK z silnikiem WFM ( tez sam sk³ada³em)A gdy ukoùczy³em 13 lat posz³o jak po masle... skuterki, potem moje ukochane Suzuki RG 80 ktore przerobi³em ( plastiki bo org. s¹ ochydne), itd.w wieku 16 lat zacz¹lem handlowac motcyklami, i w mojej kadencji przeszlo mi przez rêce jakies 30 motocykliod skuterków po GSXF600 z 2002 roku i BMW F650 2000' Podsumowuj¹c moj¹ przygodê która nigdy nie przestanie nakrêcaÌ kilometrów... Uwa¿am i¿ motocykl to najlepsze cudo jakie stworzy³ cz³owiek...A jak sie zabiÌ to na motocyklu bo wole odejœÌ w taki sposob ni¿ gniÌ w fotelu jak stary dziadek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podstawówce jeŸdzi³em piŸdzikami od kumpli, ale nigdy nie myœla³em o tym, ¿eby sobie coœ takiego sprawiÌ. Potem (w zesz³e lato) 2 kumpli kupi³o sobie œcigacze i stwierdzi³êm, ¿e fajnie by by³o sobie taki sprzêt kupiÌ. W maju zrobi³em prawko, w wakacje pojecha³em do angli troszke zarobiÌ i pod koniec wrzeœnia, kupi³em moj¹ kochana ZX7-ke Od tego czasu jestem uzale¿niony i nigdy siê to nie skoùczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi³oœÌ do motocykli?Jo ich nienawidza!!! Ca³y mój wolny czas mi zabierajom,ca³o forsa w to badziewie cza pakowaÌ,³apska benzinom capiom,zatoki wyrombane,kolana wyrombane,i w dodatku cza sie zadawaÌ z tymi szatanistani ,bandytami pieroùskimi na motocyklach.Jeden wielki koszmar !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MoÂżna by duÂżo pisaĂŚ o tym, jak siĂŞ zaczĂŞÂło. Te wspomnienia przywoÂłuja uÂśmiech na twarzy.Mozna tez duÂżo pisac o tym, jak sie skoczyÂło. To juz nie wywoÂłuje usmiechu na mej twarzy......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie.. to by³o tak....wszystko zaczê³o siê z szeœÌ lat temu.....S¹siad sobie kupil Komarka INo jak mnie przewióz³ to wiedzia³em ¿e muszê mieÌ moto.......No moje maszyny do tej pory.... Tylko bez wyœmiewania..Ogar 205... Ogar 200... Simson s51....... no tutaj chyba wpiszê GS 500E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm jak narazie to nie wybiegam tak daleko w przeszlosc nawet nie mysle co bede robil za miesiac. a jezeli chodzi o takie sprzety. hmmm. na goldaska raczej bym nie polecial ale jak bede wiekowy to moze jaki ciezki sprzet bedzie w garazu np taka yamaha warrior nie smigalem na takim sprzecie jeszcze wiec nie moge sie zbytnio wypowiedziec. takze moja wypowiedz zostanie otwarta. moze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm u mnie to za dÂługa historia ale tak w skrĂłcie to jak miaÂłem 12 lat byÂłem na obozie zauwaÂżyÂłem motorynke stojÂącÂą prĂłbowaliÂśmy z kumplami jÂą odpaliĂŚ (a to byÂła nie nasza ) nie udaÂło sie wrĂłciÂłem to nie daÂłem mamie spokoju(caÂły czas mĂłwiÂłem Âżeby mi kupiÂła motorynke) miaÂłem szczĂŞscie kupiÂła mi skuter wtedy to byÂłem juÂż kozak jak podjechaÂłem opd szkoÂłe a najlepsze jest to ze nawet karty rowerowej nie miaÂłem dzieki mojemu bracikowi jeÂździÂłem bo wkrĂŞciliÂśmy jej Âże mam na nim byÂły pierwsze ucieczki przed policjÂą przez las bo na prostej to na jedynce by zÂłapali potem jazda po lesie sie spodobaÂła i byÂła yamaha dt wypas niemoÂżliwy ale zajechaÂłem silnik potem suzuka 250 to juÂż wypas ale za bardzo sie psuÂła znĂłw skuter ale taki wyjebisty pierwsze nauki jazdy na kole (wczeÂśniej na rowerze:P) i sprzedany z powodu przewiania i miesiĂŞcznego pobytu w szpitalu do tego operacji szyi ale na tym nie koĂącze swojej przygody jak zdobĂŞde wiecej kasy to zaraz wyhacze jakiegoÂś crossa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,na pocz¹tek to mo¿e wypada³oby siê przedstawiÌ  Myœlê, ¿e ten temat postu jest do tego odpowiedni Troszkê Was tu czytam, ale chyba czas najwy¿szy przestac byÌ anonimowym podgl¹daczem (a raczej podgl¹daczk¹  )Nazywam siê Karolina, jestem z Siemianowic i moja wielka pasja do motocykli zaczê³a sie w wieku lat 9 kiedy to pierwszy raz wyl¹dowa³am we W³oszech i zobaczy³am te piêkne maszyny... od tego momentu moje zycie zaczê³o byÌ œciœle zwi¹zane z motocyklami I tak jest do dzisiaj, kiedy to w moim posiadaniu znajduje siê przepiekna f3  Wspania³a, niezawodna maszyna W koùcu to HONDA, a model CBR to klasyka wœród tego rodzaju sprzêtów Tylko pogoda psuje mi nastrój... Nie wiem jak przetrzymam zime bez je¿dzenia...oj, ciêzko bêdzie  Serdeczne pozdrowienia Do zobaczenia na trasie (jak snieg stopnieje )KarolciaCBR 600 f3
Karolinka a czy ta Twoja cebra nie jest biaÂło niebiesko czerwona??Chyba widziaÂłem Cie na Âślubie u Zajaca...Pozdrowionka i szerokoÂści Âżycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinka a czy ta Twoja cebra nie jest biaÂło niebiesko czerwona??Chyba widziaÂłem Cie na Âślubie u Zajaca...Pozdrowionka i szerokoÂści Âżycze
BiaÂło-czarno-czerwona Na Âślubie ZajÂąca owszem byÂłam, wiĂŞc pewnie to mnie widziaÂłeÂś Swoja drogÂą...zajebista byÂła parada sprzĂŞtĂłw PozdroKarolcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie czy ktokolwiek z was pragnie zakonczyc swoja przygode z motocyklami na goldwingu ? czy czyms podobnym ? heheheMoja mama powtarza zawsze, ze to takie caÂłoroczne choiny dla starych dziadkow tez tak myslicie ?
Jak bede stary i niedolezny-w co watpie bo nie zamierzam dozyc takiego wieku-to zbuduje sobie traje!! taka 2.2Turbo z Subaru albo jakies V6 zapodam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.