Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3706


beilu

Rekomendowane odpowiedzi

powiecie ¿e jestem nienormalny ale przysz³a mi do ³ba pewna mysl.... co by sie sta³o gdybym swoj¹ suzi na zime do ciep³ego mieszkanka wprowadzi³ po co ma marzn¹c w nieogrzewanym gara¿u ..sta³a by sobie w przedpokoju...spokojnie czekaj¹c na wiosne.jesli chodzi o techniczny aspekt tej sprawy to problemu nie ma: mieszkam na pó³piêtrze / parter / 4 ch³opa, decha, troche miejsca w przedpokoju i po k³opocie...co myslicie....???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym nie mieszkaÂł na 9 piĂŞtrze, to bym moje maleĂąstwo zabraÂł na zimĂŞ do domu nawet by mi nie przeszkadzaÂło, ze niemiaÂłbym miejsca w pokoju pomysÂł jak najbardziej dobry! tylko zeby nie byÂło Âżadnego wycieku, bo mozesz sobie podÂłogĂŞ zafajdaĂŚ i juznie zejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pomysl fajny...fajne ozdoba mieszkania Ja to bym nawet nie miala problemu z miejscem...bo w miare duzo go...ale mama chybaby nie wytrzymala A zreszta motorki staja w cieplym garazu...i maja jeszcze do towarzystwa samochodzik...wiec im tam milo,przyjemnie i wesolo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za kazdym razem jak sie nawale to chce odpalac sprzeta i palic gume,ale pomysl w deche
sÂłowo dajĂŞ, mam to samo, jest taki moment, Âże schodzĂŞ do garaÂżu i zapuszczam sprzĂŞta, teraz to nie ma problemu, bo mieszkam u siebie, ale najlepiej byÂło, jak mieszkaÂłem w akademiku a motocykl miaÂłem w budynku i w nocy, na przykÂład o 3 rano puszczaÂłem moto, w dodatku na pustych wydechach, miaÂłem za to kilka razy wylot z akademika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, ze pomysl fajny, tylko pozostaje fakt tego, ze jezeli dowiedza sie o tym mieszkancy czy tam wspolnota mieszkaniowa, jezeli jest, to sie moga zaczac rzucac, bo nie mozna trzymac takich materialow w budynku (mowa o paliwie itd.)... wiem, ze to glupie i paliwo mozna spuscic tak samo, jak wniesc je w kanistrze do mieszkania... ale ja trzymalem moto rok w garazo-piwnicy jaka mam na dole bloku i musialem sie z tym troche maskowac przed wrednymi starymi sasiadami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee...pomysl staaary jak swiat.Kumple trzymaja w pokojach sprzety juz pare lat-ale te akurat maja takie wystawowe.Jeden trzyma jakiegos IÂż-a a drugi chyba SHL 04. Ja z ojcem jak robilismy UlĂŞ(to co mam w avatarze) to tylko na spawanie i ciecia przenieslismy sie do garazu.Rozbieranie sprzta zaczelo sie w mieszkaniu.Nie wiem tylko czemu matka na nas najezdzala ze jej olejem i paliwem smierdzi i ze kafelki pobrudzimy i sciany.Przeciez to takie cuuuuudowne zapachy...P.S:Ten kumpel od Iza w pokoju mial kiedys "POTWORA".1.3l boxer z silnikiem od citroena-gdyby to trzymal w pokoju-respekt.Teraz sa plany na 2.2l turbo z Subaru.Amerykanskie V6 maja za duzo elektroniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym nie mieszkaÂł na 9 piĂŞtrze, to bym moje maleĂąstwo zabraÂł na zimĂŞ do domu nawet by mi nie przeszkadzaÂło, ze niemiaÂłbym miejsca w pokoju pomysÂł jak najbardziej dobry! tylko zeby nie byÂło Âżadnego wycieku, bo mozesz sobie podÂłogĂŞ zafajdaĂŚ i juznie zejdzie
Moj kumpel na 9 pietrze w pokoju trzyma XJ 550 i w dodatku ja caly czas tam upieksza Garaz w pokoju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PomysÂł zajefajny!!! teÂż bym tak zrobiÂła (pomimo, iÂż moto w ogrzewanym garaÂżu stoi ) gdyby nie fakt, Âże...do windy mi sprzĂŞt nie wejdzie A wprowadziĂŚ go na 6 pietro to chyba niemoÂżliwe I co by rodzice powiedzieli jakbym im moto do domu przyprowadziÂła "Mamo, tato - informujĂŞ, iÂż moja najwiĂŞksza miÂłoÂśc od dzisiaj mieszka z nami" Motomaniaczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.