Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3513


Danielos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kilka dni temu przypadkowo wypatrzyÂłem w markecie "Tesco" kalendarz Âścienny pt. "MOTORY" Wydaje mi siĂŞ Âże wiĂŞkszoÂści pasjonatĂłw "plastikowych" motorkĂłw powinien siĂŞ spodobaĂŚ. Jest to kalendarz gdzie kaÂżdy miesiÂąc jest na osobnej stronie. Na zjĂŞciach sÂą miĂŞdzy innymi: Hayabusa, R1, Sradzik, CBR'a, Dukacik 999, BuÂłka. Ja zakupiÂłem odrazu. Polecam. Cena bodajÂże 19 zÂł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kilka dni temu przypadkowo wypatrzyÂłem w markecie "Tesco" kalendarz Âścienny pt. "MOTORY" Wydaje mi siĂŞ Âże wiĂŞkszoÂści pasjonatĂłw "plastikowych" motorkĂłw powinien siĂŞ spodobaĂŚ. Jest to kalendarz gdzie kaÂżdy miesiÂąc jest na osobnej stronie. Na zjĂŞciach sÂą miĂŞdzy innymi: Hayabusa, R1, Sradzik, CBR'a, Dukacik 999, BuÂłka. Ja zakupiÂłem odrazu. Polecam. Cena bodajÂże 19 zÂł.
Oj, na pewno sprawiĂŞ sobie taki kalendarzyk My sie chyba znamy ZdjĂŞcie jak mniemam jest z parady ZajÂąca Oj, zaje-qrva-biÂście byÂło Pozdrawiam,Karolcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My sie chyba znamy    Oj, zaje-qrva-biÂście byÂło  Pozdrawiam,Karolcia
Oj Karolcia, nie tylko Danielos'ka znasz, wiele osĂłb znajdujÂących sie na tym forum byÂło na tej zeje.. paradzie. Pozdrawiam i zycze miÂłego spedzania czasu na tym forum "motomaniaczko Mam nadzieje, ze CBR'ka juz spi P.S. Trzeba by zobaczyĂŚ ten kalendarzyk. Broda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Karolcia, nie tylko Danielos'ka znasz, wiele osĂłb znajdujÂących sie na tym forum byÂło na tej zeje.. paradzie. Pozdrawiam i zycze miÂłego spedzania czasu na tym forum "motomaniaczko Mam nadzieje, ze CBR'ka juz spi P.S. Trzeba by zobaczyĂŚ ten kalendarzyk. Broda
Oj Ciebie to ju¿ tu dawno "wyczai³am" hihi a reszte - myœlê, ¿e powoli rozpoznam No niestety maszyna ju¿ œpi dwa dni temu j¹ przepala³am...ahhh...mog³abym tak siedzieÌ w gara¿u i s³uchaÌ tego pieknego dŸwiêku pracujacego silnika... Jeœli tylko dopisz¹ jeszcze "suche" drogi to na pewno j¹ wyci¹gnê i zrobiê "ma³¹ rundkê" Pozdrawiam serdecznie,Karolciap.s. Ja Ci jeszcze 7 wisze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a gdzie jest najblizsze TESCO??? Tylko mi nie mowcie ze w Silesia SHITTY Centre bo tam moja noga wiecej nie postanie...Chyba trzeba bedzie kupic A tak BTW to motocykl kolezanki MOTOMANIACZKI chyba kojarze z parady - bo akurat byl przytarty w tyvh samych miejscach co moj - tylko moj troche mocniej i sie zastanawialem ze te CBRy to sie nawet tak samo zdzieraja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a gdzie jest najblizsze TESCO??? Tylko mi nie mowcie ze w Silesia SHITTY Centre bo tam moja noga wiecej nie postanie...Chyba trzeba bedzie kupic A tak BTW to motocykl kolezanki MOTOMANIACZKI chyba kojarze z parady - bo akurat byl przytarty w tyvh samych miejscach co moj - tylko moj troche mocniej i sie zastanawialem ze te CBRy to sie nawet tak samo zdzieraja....
hmmmm...a ja jak zwykle nie kojarze ale patrz¹c na ta ma³¹ foteczkê moto jest podobne kolorystycznie do Cebry Rabbita...trafi³am?? Nio niestety moja dzidka przytarta nieco ale przez zime mam nadziejê j¹ nieco "upiekszyÌ" Mo¿e przez to ¿e jestem kobiet¹ zwracam nieco wiêksz¹ uwage na estetyke i wygl¹d sprzeta i dlatego chce porobiÌ te owiewki Nieco odœwierzenia dobrze jej zrobi Karolcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dokladnie tak CBRa Rabbita Ja tez zwracam uwage na estetyke, dlatego moja juz nie jest pozdzierana Moto jest siuper "Czyli kobiecy instynkt mnie nie zawiĂłdl i tym razem Pamietam kolege pamiĂŞtam... faktycznie ta Twoja byÂła dosyĂŚ mocno przytarta ale jeÂśli juz nie jest to gratuluje U kogo robiÂłeÂś?? I jeÂśli moÂżna wiedziec jakie sÂą orientacyjne koszty takiej naprawy? Mnie oprucz malowania czeka jeszcze sklejanie dwoch owiewek Niestety...ale damy rade Rabbit: zerknij prosze, oczywista Âże sie zapisaÂłam JakÂże by nie brac mnie pod uwagĂŞ!! To byÂłby grzech I tak planowalam na przyszÂły sezon wybrac sie na tor Okazja sama siĂŞ trafiÂła Karolcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz owiewki, idziesz do sklepu z foliami samoprzylepnymi, dopasowywujesz kolory, nastepnie bierze pergamin i orysowywujesz oryginalne ksztalty,bierzesz nozyk, odtluszczacz, spedzacz w milym towarzystwie 2 dni w garazu i masz moto "prawie" jak nowe Ale Rabbit zawsze powtarza, zeby zostalo ja najwiecej oryginalu wiec zostalo i nie malowalem W razie pronlemow sluze rada - ale milym towarzystwem juz niestety byc nie moge Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz owiewki, idziesz do sklepu z foliami samoprzylepnymi, dopasowywujesz kolory, nastepnie bierze pergamin i orysowywujesz oryginalne ksztalty,bierzesz nozyk, odtluszczacz, spedzacz w milym towarzystwie 2 dni w garazu i masz moto "prawie" jak nowe Ale Rabbit zawsze powtarza, zeby zostalo ja najwiecej oryginalu wiec zostalo i nie malowalem W razie pronlemow sluze rada - ale milym towarzystwem juz niestety byc  nie moge Pozdrawiam,
Dzieki Pewnie skorzystam z dobrej rady miÂłym towarzystwem do przejaÂżdzki na moto zawsze moÂżna byĂŚ Karolcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze zrobimy sobie kalendarze forumowe??Moj brat zrobil sobie kalendarze swojej ekipy i w sumie wychodzi po jakies 6zÂł za sztuke (zrobiÂł 300szt) fakt faktem jest to jedna strona ale taka jak chcemy. mysle ze ktos na forum jest grafikiem komputerowym i mog by zrobic prodzekt a druk moge zrobic w tej drukarni co moj brat robi bo to u naszego kolesia. mysle ze jakies firmy mogly by przysponsorowac i zapodac sobie reklame i wtedy koszty byly by symboliczne. A mysle ze dla salonĂłw typu BOOSTER czy salonu suzuki w ktorym pracuje gixer 150zÂł to smieszna kwota a troche kalendarzy dla klientĂłw zawsze by sie przydalo.przemyslcie sprawe. jest jeszcze chwila czasu wiec mozna by pomyslecJego wyglada tak:post-299-1133087045.ipb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.