Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3648


Zitol

Rekomendowane odpowiedzi

NieŸle... Brak s³ów -> p³ytka wyobraŸnia... Sam doœwiadczy³em czegoœ takiego na jeŸdzie próbnej tylko, ¿e mi uda³o sie jakimœ cudem wyhamowac - i zjeb** kierowce puszki - jecha³em z pr dozowlon¹ a on dziadek wyjecha³ z podporz¹dkowanej... Teraz ju¿ wiem jak mog³o siê to dla mnie fatalnie skoùczyÌ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NieŸle... Brak s³ów -> p³ytka wyobraŸnia... Sam doœwiadczy³em czegoœ takiego na jeŸdzie próbnej tylko, ¿e mi uda³o sie jakimœ cudem wyhamowac - i zjeb** kierowce puszki - jecha³em z pr dozowlon¹ a on dziadek wyjecha³ z podporz¹dkowanej... Teraz ju¿ wiem jak mog³o siê to dla mnie fatalnie skoùczyÌ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AÂłaaaaaaa. Tego kola w puszce jakbym dorwaÂł to od razu po amnestie bym musiaÂł isc do Prezesa RP. Moto tez bez winy nie jest, no ale kto z nas po mieÂście 50 jezdzi. Powiem Wam Âże ten temacik 'Ku Przestrodze' przydaje sie bo po takich filmikach wyobraznia rosnie. Ale trzeba odÂświezaĂŚ bo pamiĂŞc dobra ale krotka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ¿e czesto ludzie w puszkach nas nie widz¹, bo s¹ rozstargnieni, bojada na zakupy i takie tam blebleble....Natomiast jad¹c motocyklem trzeba mysleÌ za tego przed nami za nami i jeszcze na poboczu.Temat ku przestrodze jest dobry ale w praktyce siê nie sprawdza.Ka¿dy ma jakies groŸne sytuacje w sezonie z których wychodzi albo nie Jak siê wsiada na motocykl to siê o wypadkach nie myœli zostaje tylko przyjemnoœÌ Do mnie takie filmiki nie przemawiaj¹ Powiem jedno lubie ³amaÌ przepisy i nie mam z tego powodu jakiœ obci¹¿eù psychicznych tylko czyst¹ radoche Tak naprawde to 99% z NAS ³amie przepisy dotycz¹ce prêdkoœcidopuszczalnej Nie popieram tylko picia alku i jazdy chodŸ dwa razy tê zasadê z³amalemale to by³y œladowe iloœci Nudno siê robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde to 99% z NAS Âłamie przepisy dotyczÂące prĂŞdkoÂści
no tutaj kolego siĂŞ z tobÂą nie zgodzĂŞ......100% Âłamie przpisy.... Nikt z motocyklistĂłw nie jeÂździ caÂły czas 50km/h przez miasto....A o do nazwy tego dziaÂłu forum...Powinno byĂŚ : " WYPADKI I SZLIFY"Tu nikt nie mĂłwi o przestrodze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZajebaÂł bym takiego skurwysyna przepraszam za wyraÂżenia ale dla takich kierowcow nie ma innego okreÂślenia Kiedys stary dziad zajechal mi droge o malo co nie potraciÂł by mnie najgorsze jest to ze jechaÂłem z dziewczyna jakiej kurwicy dostalem wyprzediÂłem go zatrzymaÂłem sie przed nim gdyby stay dziad sie nie zamknaÂł w samochodzie to wywlukÂł bym go i ........... jesze stary dziad sie smial mi w oczy siedzac w samochodzie w tedy to puscily mi nerwy i koles musial dac dzwi do klepania ale najchetniej to bym jego oklepaÂł mam nadzieje ze sie czegos nauczyl ! grrrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.