Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

impreza dla prawdziwych twardzieli


chamsin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no ja tylko z w³asnego doœwiadczenia powiem ¿e jeœli ktoœ nie mia³ stycznosci z tego typu dzieÌmi to niech sie na to nie pisze, twardziel twardzielem ale uwie¿cie mi widoki bywaj¹ ró¿ne i nawet osoby które na codzieù maja stycznoœÌ z takimi dzieciakami maja czasem du¿y problem. no to tyle chcia³am powiedzieÌ. no mam nadzieje ¿e impreza sie wam powiedzie i fajnei ze takie s¹

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tylko z w³asnego doœwiadczenia powiem ¿e jeœli ktoœ nie mia³ stycznosci z tego typu dzieÌmi to niech sie na to nie pisze, twardziel twardzielem ale uwie¿cie mi widoki bywaj¹ ró¿ne
Suzi ma racje, potwierdzam.Troche w zyciu widzialem, troche przezylem, widzialem trupy, widzialem ludzi w spiaczce, widzialem lejaca sie krew, zmagalem sie ze smiercia samobujcza bliskich osob i spoko, jestem hardkorowcem, nic mnie nie rusza.Ale zapamietalem w zyciu 2 rzeczy1. Spojrzenie dziewczyny, chorej dziewczyny, uposledzonej (to nieladnie brzmi) wiec niech zostanie chorej. Podczas ktorejs Orkiestry Swiatecznej Pomocy na rynku w Rybniku. Jakze ona bardzo chciala zeby ja ktos na moto przewiozl. Te spojrzenie zapamietam chyba do koncz zycia.2. Potworna niemoc, widok spojrzenia kiedy muj brat lezal po ciezkim wypadku na OIOMie, podpiety do aparatury, kroplowek. Wlasciwie wtedy nikt nie mogl go odwiedzac, ja to wymusilem na lekarzach, to co zobaczylem zostanie w mej pamieci do konca zycia.Mozna byc twardzielem, hardkorowcem ale czlowiek jest czlowiekiem, przy innych moze zgrywac twardziela ale w samotnosci bedzie mientkim siuskiem.Tyle na temat.W imprezie chetnie wezme udzial, o ile oczywiscie czas mi na to pozwoli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ze tu siĂŞ duÂżo rzeczy dzieje na "spontona" !
wiem wiem accord tak ze spoko dzieki ze bedzieszCB1 pieknie to napisales jestem pod wrazeniem! [ Dodano: 2005-09-10, 10:51 ]
no mam nadzieje Âże impreza sie wam powiedzie  i fajnei ze takie sÂą
Suzi nie wybierasz sie z nami? [ Dodano: 2005-09-11, 10:23 ]Prosze o wasze opinie a zwlaszcza osob ktore dokonaly wplaty pieniedzy na konto u SDMC i mialo to isc na impreze ze stadnina koni czy mozna te pieniadze przeznaczyc na impreze dla dzieci chorych kupilibysmy za nie troche szkolnych przyborow slodyczy kielbaski na rozen (bo tez bedzie)i tym podobne prosze o mozliwie szybkie opinie bo czasu nie jest wiele a zalatwiania dosc sporo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,rozmawia³em z Chamsinem i wiemy ju¿ ¿e bêdzie oko³o 50 dzieciaków. To doœÌ du¿o, wiêc dobrze by by³o ¿eby zjawi³o siê z 20 motocykli, musi byc nas tam widaÌ, te dzieciaki naprawdê na nas licz¹! Impreza bêdzie w Kazimierzu Górniczym, zaczyna siê ko³o 10.00. Od mojej kole¿anki, która pracuje w firmie z bran¿y oddzie¿owej za³atwi³em im jakieœ drobne rzeczy do ubrania. Rajstopy , skarpety i inne takie podobne ustrojstwa. Trzeba jeszcze zebraÌ trochê kasy na jakieœ kredki, blok rysunkowy itp.Mój szef, który wie o ca³ej akcji da³ kasê na radio z CD ¿eby dzieciaki mog³y mieÌ sprzêt do nauki rytmiki. Skontaktuje siê jeszcze z Pani¹ z telewizji Katowice, chce j¹ zainteresowaÌ t¹ imprez¹, niech przyjad¹ i nakrêc¹ chocia¿ krótk¹ informacjê do aktualnoœci. Nie ukrywam, ¿e mo¿emy te¿ zyskaÌ coœ na tym, mo¿e zmieni siê choÌ trochê stereotyp motocyklisty jako dawcy nerek i ³obuza Kurczê to naprawdê nie trzeba du¿o, trochê czasu, drobna kwota pieniêdzy i mo¿na zrobiÌ komuœ du¿o radoœci. Nie chce ju¿ truÌ niepotrzebnie, bo nie jestem Matk¹ Teres¹ ale ka¿dy wie co mo¿e zrobiÌ dla kogoœ innego. Zmobilizujmy siê, a bêdzie niezapomniana impreza i mnóstwo uœmiechu.pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin juz jest bedzie to 1 pazdziernika jest to sobota godzina ruchoma powiedzmy ze miedzy 12a13 dzieci wczesniej beda mialy zabawy pokazy teatrzykow itp.My bedziemy super atrakcja dla nich przyjedziemy przekazemy troszke przyborow szkolnych moze uda sie kupic jeszcze jakas torbe slodyczy powozimy dzieci i potem bedzie skromny poczestunek i tyle bardzo prosze o przybycie adres podam pozniej szkola ma maly swoj plac i chce urzadzic to w innej sa na etapie rozmow a le napewno bedzie to sosnowiec zreszta i tak umowimy sie wczesniej i pojedziemy stadem  LICZE NA WAS
Tu sÂą informacje od Chamsina. Na pewno pojedziemy ekipÂą, musimy przecieÂż mieĂŚ imponujÂące wejÂście Co do miejsca spotkania, to myÂślĂŞ , Âże jeszcze za wczeÂśnie to ustalaĂŚ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, chcia³abym byÌ na tej imprezie... :? mo¿e jakoœ mi siê uda dokulaÌ,<jeœli w ogóle bêde w stanie coœ Wam tam pomóc bo woziÌ dzieciaków to niestety nie bede:/>tyle radoœci sprawiÌ mo¿na dzieciakom za tak ma³¹ cenê... :!: LUDZIE :!: :!: weŸcie nie zawiedŸcie ch³opaków organizatorów... chyba pamiêtacie radoœÌ dzieciaków z Sarnowa :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze Mendel mapisal dosc dokladnie o co chodzi ja dodam tylko ze bedzie na imprezie dziennikarka z Radia Katowice i widze ze wiekszosc zgadza sie na przeznaczenie juz uzbieranej kasy na ta impreze wiec pozwole sobie wziac te pieniadze od SDMC i wraz z jedna pania od tych dzieci zakupimy potrzebne rzeczy jak pisalem dzieci sa uposledzone i ich wychowacy najlepiej wiedza jakie przybory kupic oczywiscie rachunki przedstawie na forum impreza odbywa sie 1 pazdziernika w Kazimierzu Gorniczym zaczynaja od godziny 10 my zjawimy sie okolo 11 dzieci chca nam pokazac swoje umiejetnosci w formie tanca przedstawien itp beda kielbaski ognisko i w miare mozliwosci wozenie dzieci proponuje spotkanie na parkingu castoramy w katowicach o godzinie 10i pojedziemy calym stadem bysmy mieli taki wjazd jak w sarnowie pozdrawiam jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kudlaty_bytom, gdzie planujecie zbiĂłrke chyba ze jeszcze nie wiadomo :?: jak narazie jestem chĂŞtny moÂże jeszcze namĂłwie 4 kumpli z tym Âże wtedy jeszcze wolniej musielibyÂśmy jechaĂŚ bo ich maszynki to ok 60/70km/h pojadÂą nie wiem jak chcecie bo nie eiwm nawet czy sie mam pytaĂŚ ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.