Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3551


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Potrzebujê namiary na kogoœ z okolic œl¹ska, kto sprowadza motocykle z zagranicy Najlepiej takie które zostawiaj¹ jeden slad i nie sa wa³kiem malowane i bez trocin w silniku Po prostu chodzi mi o sensowna i rzeczow¹ osobê, która przywiezie mi coœ równie sensownego Rozumiem,¿e nic za darmo, ale jestem w stanie zap³aciÌ wiêcej za motocykl z pewnej rêki, a ni¿eli póŸniej bujac sie wrakiem Je¿eli ktokolwiek cos widzia³, lub ktokolwiek coœ wie, to proszê podaÌ namiary na PW lub w tym w¹tku Z góry dziêkujê i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziobu dzieki za cynk Zapewne pojawiê sie na bazarze, bo bêde musial tez uzupe³nic braki w ubiorze, wiêc popytam lokalnych cwaniaków o moto Rabbit, motocykl jaki mnie interesuje, to Yamaha FZS 600 Fazer, Bandit 1200 S, ewentualnie Bandit 600 S - ostatecznoœÌ Na sam motocykl bez op³at mogê wydaÌ gdzies mniej wiêcej 12500 z³.Obserwuj¹c og³oszenia na niemieckim rynku u¿ywek widzê, ¿e jest to do zrealizowania za t¹ sumê.Zdajê sobie jednak sprawe z tego, ¿e gdybym chcia³ skorzystaÌ z Waszych us³ug, to naturalna rzecz¹ jest, ¿e Wy równie¿ chcielibyœcie na tym zarobiÌ, co wydaje mi sie oczywiste i boje siê, ¿e braknie mi siana Zaznaczam, ze motocykl mo¿e byc po œlizgu, do lakierowania, ale koniecznie z uk³adem jezdnym w nienagannym stanie i zdrowym silnikiem Mo¿e za du¿o wymagam, ale s¹dze ¿e jest to do zrobienia Oczywiœcie gdyby Booster mial dla mnie jakas korzystna ofertê, to zakupiony motocykl chcia³bym serwisowac w³asnie u Was Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma Badnita 600 z 2004 roku bodajze i jest 1 walascicielem w polsce.Jezdzi on turystycznie 150km/h takze daje sobie reke uciac ze sprze przez niego jest docierany.Cos mowil ze chce sprzedac takze jak interesuje Ciebie to wal na pw to dam ci namiary na niego.Gixer,Rollo.Cherflik,Davka widizeli sprzet takze moga cos powiedziec o nim jak i o wlascielu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DziĂŞki wszystkim za odzew Timac co do tego Bandita, to bĂŞde miaÂł to na uwadze Na wszelki wypadek moÂżesz wysÂłac mi namiary na PW Przyznam szczerze, Âże marzy mi siĂŞ Fazer i jeÂżeli nic siĂŞ nie trafi, to Âłykne w ostatecznoÂści Bandita, bo nie ma co wybrzydzaĂŚ Co do firmy PROMEX, to sÂłyszaÂłem wiele dobrych opinii Ale czy sprowadzajÂą moto na indywidualne zamĂłwienie ??Rabbit, jak bĂŞdziesz juÂż wiedziaÂł, czy bĂŞdziesz mi w stanie pomĂłc, to odezwij siĂŞ do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenere teÂż biore pod uwagĂŞ, ale przyznam szczerze,Âże z lenistwa i braku czasu nie chce mi sie jeÂździc po caÂłej Polsce w poszukiwaniu motocykla Jestem skÂłonny zapÂłaciĂŚ wiĂŞcej za sprzet niz tÂłuc sie zima gdzies po Polsce A fazer bardzo mi sie spodobaÂł Nie miaÂłem przyjemnoÂści jeÂździĂŚ, ale z tego co czytaÂłem to bandit przy nim wymiĂŞka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.