Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3610


rzeźnik46

Rekomendowane odpowiedzi

1 fajnymi bestiami sie wozisz,pozazdroœcic(ale nie tacy tu s¹ i nie takimi sie woza i hallo z tego nie robia)mo¿e w³¹snie gdybys sie tkaimi nie wozi³ to (patrz pkt.2)2 nie powiedzia³bys ze MZ i inne moto to hujnia stuknij sie w ³ebek dziecinko,3 wiesz jak ¿es se piwa nawa¿y³ to go teraz pij przez s³omke9bo masz czas 2 lata)4 ja ci pomoc nie pomoge,bo nie mam takich wtyk...5 co za debil wsiad apo pijaku i chce jezdzic??..ja pierdziele c¿³owieku jakbys mi kogos rozjecha³ to najpier bym ci ³eb ukreci³a i sama te prawko bym ci odebra³a...jakbys potroci³ jakiegos motocykliste to pewnie uslyszelibysmy : jecha³ tak szybko,ze go nie zauwazy³em i nawte nie hamowa³ istny dawca wiec ja jestem ZA zabieraniem prawka baaa.... prawo jazdy od 20 roku zycia... ludzka g³upota nie zna granic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zostawcie go!!zamknie sie w sobie i przez np Manke bedzie sie baÂł dziewczÂąt!!!!szkoda mi chÂłopaka ;( al ale!! jak nie moÂżesz robiĂŚ prawka to masz jeszcze jednÂą alternatywe!!!na allegro sprzedajÂą Âścigacze mini bike za 1tyÂś zÂł!!!bez uprawnieĂą po ogrĂłdku moÂżna siĂŞ woziĂŚ,sÂą modne i robiÂą nawet r1 ad2004!!!!!!!!!!!nie ma tak Âźle gÂłowa do gĂłry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he dobry kolo 2.2 promila to lajtowo !!!!!smiga na nĂłwkach sprzĂŞtach a MZ to h.... !buchaaaa!tys to chyba zas sie opiÂł jak to pisaÂłes !!!!to jak ty twardzielu na tym pitorku bedziesz wyglÂądaÂł!buchacha! wez sie rozpĂŞdz tak fest i barana w murek walni!(a pisze o tobie z maÂłej literki bo nie zasÂługujesz na WIELKÂĄ)normalnie sie usmiaÂłem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro sprzedajÂą Âścigacze mini bike za 1tyÂś zÂł!!!bez uprawnieĂą po ogrĂłdku moÂżna siĂŞ woziĂŚ,sÂą modne i robiÂą nawet r1 ad2004!!!!!!!!!!!nie ma tak Âźle gÂłowa do gĂłry
ale go pocieszyles Moze nie mam racji ale teraz go dolujecie ale wydaje mi sie ze niejednemu z was zdazylo sie po pijaku jechac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostawcie go!!zamknie sie w sobie i przez np Manke bedzie sie baÂł dziewczÂąt!!!!
hehe nio..i bardzo dobrze... niecxh sie boi dziewczÂąt.. zbey nie bylo ze tylko faceci sa groÂźni na allegro sprzedajÂą Âścigacze mini bike za 1tyÂś zÂł!!!bez uprawnieĂą po ogrĂłdku moÂżna siĂŞ woziĂŚ,sÂą modne i robiÂą nawet r1 ad2004!!!!!!!!!!!nie ma tak Âźle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mozna dolozyc...wszyscy forumowicze napisali to co tutaj powinno byc na pierwszym miejscu,,,i z wszystkimi sie w 100% zgadzam...glupi jestes....a motor jest dla luudzi ktorzy maja wiecej rozumu od ciebie ...przez takich jak ty opinie o motocyklistach sa jakie niestety sa...dawcy...wariaci...itp ech brak slow do skomentowanai twojej postawy mlody czlowieku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra tak jak pisalem nie mam racji.Bo kto by sie przyznal ze jezdzil kiedys po pijaku bo w sumie nie ma sie czym chwalic 
Pewnie ze sie nie ma czym chwalic ... i malo kto sie przyzna ale co innego jest jesli wypiles 3 godziny temu piwo i wsiadasz do auta.. choc dla mnie to jest tez niezgodne z moimi zasadami a co innego jesli masz 2,2 promila i wsiadasz za kolko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajacu na wiosne u nas chowali takiego madrego jak ty- tylko mu nie zdarzyli promili zmierzyc bo nie bylo co zbierac z niego i z przechodnia na pasach za dwa promile to ci powinni zabrac prawko na piec lat i nie wychalaj sie ze jezdziles na tym czy tamtym a jawy i mz to ty zostaw w spokoju bo pewnie polowa ludzi na tym forum zaczynaÂła od tych sprzetow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Honda CBR 1000 - ........... i 18 lat ???????????!!!!!!!Nie pomine tego, Âże obraziÂłeÂś tutaj na forum (i nie tylko) wielu motocyklistĂłw (i wiekowych przedewszystkim) - dlatego poproÂś kogoÂś, do kogo masz SZACUNEK!!! - aby wytÂłumaczyÂł tobie ........- co to znaczy - MOTOCYKLIZM...!Wczoraj jeÂździÂłem ( na kole - rowerku) z goÂściem, ktĂłry zrobiÂł w tym roku 7800km. Ale znam takiego, ktĂłry zrobiÂł 17tyÂś. Ma czas, bo jest emerytem.... Ty teraz teÂż masz czas.................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!....bez odpowiedzi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze juz wystaczy jazdy po kolesiu i tak na jego miejscu nie wiem czy jeszcze po czyms takim odezwalbym sie na tym forum... wiec mysle ze dajmy juz sobie na luz zostalo tu juz powiedziane wszystko A te wszystkie wypowiedzi mysle ze dadza mu do myslenia i zamin wypije i drugi raz wsiadzie do auta to wierzez ze sie nad tym gleboko zastanowi bo juz dosc dalimy mu do zrozumienia ze nie tolerujemy pijanych za kolkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam do tego jeszcze sytuacje, która zda¿y³a siê w te wakacje na skrzy¿owaniu kilometr od mojego domu. 4 goœci pijanych i zjaranych jecha³o za szybko i mieli czrwone œwiat³o, ale z racji prêdkoœci niewychamowali i przecieli skrzy¿owanie, po drodze zachaczyli o s³up i wjechali w Peugeota, którym jecha³a m³oda babka, która przez d³ugi czas le¿a³a w szpitalu w ciê¿kim stanie. Jakby to dzia³o sie 10 sekund póŸniej to zamiast tej babki wjechali by w moj¹ laske, która przejeŸd¿a³a tamtêdy na rowerze, ale w¹tpie czy by siê tak dobrze skoùczy³o (o ile mo¿emy to nazwaÌ dobrze). Goœcie wyszli z tego bez szwanku, gorzej z babk¹. I przez takich idiotów ktoœ mo¿e straciÌ ¿ycie. Mniejsza ju¿ o nich, ale niewinne osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale go pocieszyles  Moze nie mam racji ale teraz go dolujecie ale wydaje mi sie ze niejednemu z was zdazylo sie po pijaku jechac 
Tak zdaÂżyÂło misie ,ale nie cheÂłpiÂłem sie z tym ,nie szukaÂłem pomocy i caÂłe 6 m-cy jezdziÂłem autobusem a miaÂłem w tedy kat. b,c.e+c to byÂł rok 1991.I najwaÂżniejsze w tym temacie, Âże miaÂłem TYLKO 0,25pr. (przy 0,20 dopuszczalne)a do dziÂś dziĂŞkujĂŞ opatrznoÂści Âże tak siĂŞ to skoĂączyÂło.Od tego zdaÂżenia minĂŞÂło 14 lat .DziÂś mam A,B,C,D,E,E+C,E+D i zasade piÂłeÂś nie jedÂż.DoÂłowaĂŚ go to maÂło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniaÂłem dodaĂŚ Âże prawo jest obustronne. Jak jechaÂłeÂś najebany na rowerze to zabierajÂą ci jedynkĂŞ ,jak jedziesz autobusem zabierajÂą ci teÂż karte motorowerowÂą, Tak czy tak koleÂś nie masz prawa jeÂżdziĂŚ nawet hulajnogÂą--na szczĂŞÂście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniaÂłem dodaĂŚ Âże prawo jest obustronne. Jak jechaÂłeÂś najebany na rowerze to zabierajÂą ci jedynkĂŞ ,jak jedziesz autobusem zabierajÂą ci teÂż karte motorowerowÂą, Tak czy tak koleÂś nie masz prawa jeÂżdziĂŚ nawet hulajnogÂą--na szczĂŞÂście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniaÂłem dodaĂŚ Âże prawo jest obustronne. Jak jechaÂłeÂś najebany na rowerze to zabierajÂą ci jedynkĂŞ ,jak jedziesz autobusem zabierajÂą ci teÂż karte motorowerowÂą, Tak czy tak koleÂś nie masz prawa jeÂżdziĂŚ nawet hulajnogÂą--na szczĂŞÂście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie ch³opwie gumowy m³otek i palnij siê nim w g³owe.Mz i Jawy to tez motocykle, nie kazdy ma taie mo¿³iwoœci ¿eby go by³o stac na jakieœ tam cbry itp, a co do jazdy po pici to pirwsza zasada jak¹ tu ju¿ przytoczono pi³e snie jedŸ, i ¿eby nie by³o ¿e nkt si enie przyznaje to kilka razy mi siê zd¹zy³o jechaÌ,ale pi³em wieczorem a jecha³em w po³ódnie,napewno coœ by mi alkomat wykaza³, nie chwaliÌ faktycznie nie ma siê czym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem ci tak Âże teÂż ostanio po pjanemu jedzilem i podskiwalem policjanotm na skuterku <kretyn>i bardzo tego zaÂłuje bo dostaÂłbym kilka razy z paÂły w Âłeb na opamietanie i wiedziaÂłbym Âże majaĂŚ nawet te twoje 2.2 promila(dla ciebie maÂło:O)to nie wsiadÂłby za kierownice Âżadnego pojazdu.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.