Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3515


chamsin

Rekomendowane odpowiedzi

Jest zima proponuje wyrazac tutaj swoja tesknote tudziez wycie za cieplem ,suchymi,drogami,late,i motocyklemUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUULLLLLLLLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAtesknie za wiosna jak ryby z puszek za wodatesknie za latem jak wielblad za pustynia tesknie za motocyklem jak szzczerbaty za smakiem sucharow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

chamsin nie doÂłuj mnie
No wÂłaÂśnie...nie doÂłuj ludzi I tak jest nam ciĂŞÂżko Czekam z niecierpliwoÂściÂą jak drogi bedÂą troszkĂŞ bardziej suche, a wtedy nawet jak bedzie 0 stopni nic mnie nie powstrzyma przed wyciagniĂŞciem moto z garaÂżu i krĂłtkÂą przejaÂżdÂżkÂą PozdrowionkaKarolcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie bede wyl wykorzystam te miesiace na budowanie w sobie tesknoty za jazda.............I jak juz sie dorwe to..........pewnie sie wygrzmoce i znowu mi na 2 tygodnie przjedzie.....potem jak bede myslal ze juz jestem "Krolem Pakistanskich Szos" to.........wygrzmoce sie pewnie drugi raz .... i tak znowu dotrwam do zimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w przeciwieĂąstwie do wiĂŞkszoÂści forumowiczĂłw czekam , aÂż spadnie duÂżo duÂżo Âśniegu , Âżeby w koĂącu polataĂŚ po polach na enduraku. Frajda ponoĂŚ jest niezÂła troszku zimno ale co tam. Oponka juÂż nowiutka zaÂłoÂżona i tylko niech sypie i sypie Âżeby lÂądowania byÂły w miare miekkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska ! Zima jest konieczna ! WÂłaÂśnie po to Âżeby tĂŞ tĂŞsknotĂŞ poczuĂŚ, Âżeby powspominaĂŚ zeszÂły sezon, posnuĂŚ plany na nastĂŞpny, podÂłubaĂŚ w sprzĂŞcie ! Zobaczcie jakÂą CHOLERNÂĄ frajdĂŞ sprawia pierwszy wyjazd na wiosnĂŞ- no umrzeĂŚ ze szczĂŞÂścia moÂżna przecie, jak Âśniegi stopniejÂą i nawet na mniej uczĂŞszczanych drogach (czytaj: na wiochach) wyÂłoni siĂŞ suchutki asfalt...Nie mielibyÂśmy tego bez zimy...O.K. To byÂło coÂś w rodzaju "gÂłosu rozsÂądku" a teraz najprawdziwsza prawda:NIENAWIDZĂ TEJ S... ZIMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska ! Zima jest konieczna ! WÂłaÂśnie po to Âżeby tĂŞ tĂŞsknotĂŞ poczuĂŚ, Âżeby powspominaĂŚ zeszÂły sezon, posnuĂŚ plany na nastĂŞpny, podÂłubaĂŚ w sprzĂŞcie ! Zobaczcie jakÂą CHOLERNÂĄ frajdĂŞ sprawia pierwszy wyjazd na wiosnĂŞ- no umrzeĂŚ ze szczĂŞÂścia moÂżna przecie, jak Âśniegi stopniejÂą i nawet na mniej uczĂŞszczanych drogach (czytaj: na wiochach) wyÂłoni siĂŞ suchutki asfalt...Nie mielibyÂśmy tego bez zimy...O.K. To byÂło coÂś w rodzaju "gÂłosu rozsÂądku" a teraz najprawdziwsza prawda:NIENAWIDZĂ TEJ S... ZIMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
YY.... rozczuliÂłam sie Zima jest po to, zeby odsypiac wszystkie zloty i imprezy ktore sa w lecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie ciesze ze znalazlem takie forum jestescie poprostu zajebisci to byl moj pierwszy sezon na motocyklu po bardzo dlugiej przerwie i jak wiadomo kazdy motocyklista dazy do tego zeby byc w jakiejs grupie szukalem wlasnie jakiegos klubu do ktorego bede mogl nalezec teraz juz nie chce nalezec do zadnego innego jestescie poprostu zajebisci jak czytam jekies wasze relacje ze spotkan to sie zastanawiam czy sie nie przeniesc do Was teraz tylko czekam do wiosny zeby sie spotkac z Wami na jakims zlociku do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie postawcie sie w roli motocykla, on by powiedzial:Zima jest piekna, zima jest wspaniala, zima to najlepsiejsza pora roku, bo kiedy jak nie w zime wlasciciel mnie przytuli, wypiesci, rozbierze, zreperuje, wyczysci tak jak bym tego chcial(a), a w sezonie to - YNO JAZDA - sie liczy!!!!!!! i zero sentymentuf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzê sobie na umowê i widzê, ¿e sprzeda³em motocykl 29 maja 2003 roku.To ju¿ kawa³ czasu patrz¹c z perspektywy motocyklisty abstynenta. Dziwne, ale czuje sie tak, jakbym z motocykla zsiad³ godzinê temu, a to tylko z³udzenie...Wiele siê w tym czasie, wydarzy³o. To interes sie nie krêci³, to wojsko, to znowu powazne k³opoty ze zdrowiem, tu po¿yczka,brak pracy i tak zlecia³o.Gdybym wiedzia³,¿e powrót do motocyklowej pasji bêdzie tak trudny, to nawet nie sprzedawa³bym tego motocykla, tylko sta³by sobie w gara¿u i czekal na lepsze czasy :)Przez ca³y ten czas abstynencji, motocykl spedza³ mi sen z powiek. Zawsze i wszêdzie myœla³em o tej kupie ¿elastwa, która zaw³adne³a moj¹ osob¹, mo¿e i dusz¹, a mo¿e i sercem :)W ciê¿kich chwilach nie rozmawia³em z nikim, nie ¿ali³em sie nikomu bo i po co?Siada³em sobie sam i mysla³em, marzy³em i wspomina³em, jak to by³o :)Czesto zdarza³o mi siê, ¿e myœlami powraca³em na szlaki, które przemierza³em, a tak¿e snu³em plany na przysz³oœc........wiecie dzikie krainy i wielkie podró¿e... :)Ka¿dy kontakt z jakimkolwiek motocyklem, sprawia³ mi radoœÌ niczym dziecku, które dosta³o now¹ zabawkê ;)Je¿eli zasi¹dê znowu za sterami motocykla, to pierwsze gdzie pojadê, to do pewnej miejscowoœci, gdzie roœnie.....rzepak :D Du¿o rzepaku, a po œrodku asfaltowa wstêga :D Nie wiem dlaczego, ale tamtejsze rejony kojarz¹ mi siê z wolnoœci¹, która by³a mi tak bliska gdy sun¹³em pomiêdzy hektarami rzepaku, wiatr owiewa³ mi ryja i czu³em jakas bli¿sz¹ wiêŸ z moj¹ maszyn¹.To zawsze mnie odprê¿a³o i uspokaja³o, wszystko sprowadza³o sie do motocykla - czy to choroba??Chyba raczej prawdziwa pasja i mi³oœÌ do maszyny.Zrozumiej¹ to Ci, którzy tym siê pasjonuj¹ i nie traktuj¹ motocykla przedmiotowo;)Trochê sie rozpisa³em, mo¿e niepotrzebnie, ale chcia³em Was pocieszyÌ i podtrzymac na duchu, ¿ebyœcie zimy nie traktowali jako z³a koniecznego.To czas na dopieszczanie maszyny, wyci¹gania wniosków, mi³ych wspomnieù z wakacyjnych wojazy i snucie planów na kolejny sezon ;)Wydaje mi siê,¿e to potrzebny i mi³y przerywnik.....no i na forum mo¿na podyskutowaÌ ;)Ja jednak têskniê cholernie i trwa to ju¿ za d³ugo i nie traktujê ju¿ tego jako przerywnika. To juz cholerny g³ód ;)Echh....ciezkie jest zycie motocyklisty :)Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dopieszczam Ole (swĂłj motorek) od tego jest zima ale jak namnie to zima powinna trwac maksymalnie 2miesiÂące i nic wiencej ja mam sie fajnie moto stoi w piwnicy i jestem tam codziennie popatrzec na niego a dzisiej jak co tydzieĂą trzeba by sobie z nim pogadac znowu mama bedzie sie burzyĂŚ ze smierdzi w caÂłym domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.