Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kombinezon ...


Timac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Duzo ludzi pisze ze chce zakupic kombik.Tez jestem jednym z nich i mam pytanko znacie moze jakies stronki gdzie mozna poszukac kombinezonow wraz z cenami.Znajomy mi mowil ze w styczniu sa targi w Berlinie i ze tam idzie tanio tez wyrwac zeczy.Byl tam ktos moze , albo by sie ktos wybral :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timac, ja kupi³em mojego kombika w Louis poprzez sklep internetowy. Pisa³em ju¿ o tym w którymœ poœcie, za Probikera Rx da³em 200 EUR (w wyprzeda¿y). Gdyby coœ daj znaÌ, to Ci opiszê szczegó³y jak to za³atwiÌ. Za t¹ cenê nic lepszego siê nie dostanie. Cena katalogowa to 350 EUR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kristod76 kupiles wysylkowo ?? I czy jest mozliwosc zwrocenia, wymienienia towaru jak bedzie zly rozmiar itd ??
Tak, kupiÂłem bezpoÂśrednio ze sklepu internetowego. ÂŻeby siĂŞ zarejestrowaĂŚ musisz:1. NapisaĂŚ maila na [email protected], podaĂŚ dane adresowe i datĂŞ urodzenia (waÂżne!!! i potrzebne do logowania póŸniej), e-mail (w treÂści teÂż) oraz numery katalogowe towaru, iloœÌOtrzymasz list pocztÂą o zaÂłoÂżenie profilu. Ja nie dostaÂłem potwierdzenia, Âże towar czeka na mnie, dopiero po tygodniu nieaktywnoÂści sam zadzwoniÂłem na ich hotline, potwierdziÂłem co chcĂŞ i po tygodniu znĂłw dostaÂłem list, Âżeby zrobiĂŚ przelew na danÂą kwotĂŞ (tam jest kwota przesyÂłki)2. ZrĂłb przelew na tÂą kwotĂŞ. Ja robiÂłem z ING banku, wyszÂło 50 zÂł. Przelew zajmie z 7 dni, wiĂŞc musisz to zrobiĂŚ szybko. Dane konta sÂą na stronie www.louis.de pod linkiem "foreign customers"3. Po okoÂło tygodniu moÂżesz zalogowaĂŚ siĂŞ na stronie, tam zobaczysz czy zaksiĂŞgowano twojÂą kwotĂŞ i czy wysÂłano towar.Mnie wszystko przyszÂło idealnie tak jak miaÂło byĂŚ. ZapÂłaciÂłem 350 EURo + 50 zÂł za buty, kombik caÂły i rĂŞkawice.Co do zwrĂłcenia to nie wiem, na mnie pasowaÂło, wedÂług rozmiarĂłwki mam 50, wzi¹³em 52 i jest idealnie. Aha - goœÌ w louisie powiedziaÂł, Âże te moje buty trzeba wzi¹Ì o 1 wiĂŞcej. Ja mam 42, wzi¹³em 43 i jest idealnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest proœciej iœÌ do sklepu, gdzie sprowadzaja rzeczy z Louisa i tam zamówiÌ nie p³aci siê za przelew , a ceny s¹ takie same.Jedyny minus jest taki, ¿e dostawy s¹ co ,kilka tygodni (oko³o 2, 3) wiec tyle trzeba czekaÌ. Jak zamówisz i nie bêdzie pasowa³o to mo¿na zwróciÌ, nie ma z tym najmniejszego k³opotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.