Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

MAYDAY ??


Madzia Kawabusa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na mayday byÂłem raz, ale podobno z roku na rok jest gorzej, dlatego preferuje QLIMAX.  http://events.q-dance.nl/2005-11_19-november_qlimax/
zalezy dla kogo, (a plotka nie nalezy wierzyc, lepiej samemu przetestowac ) Ja jestem co roku na mayday i za kazdym razem mi sie zajebiscie podoba... choc staje sie bardziej komercyjna impreza (muza) i traci troche ze swojego klimatu co do tego qlimaxa to tez pewnie zajebista impreza i w moim stylu czyli hardstyle,hardcore itd tylko troche daleko... jak na impreze od 21-7 rano i lineup jakis taki troche skromny...w polsce tez duzo fajnych i udanych imprez odbywa/odbylo sie... Crimefelds, soundtropolis, astygmatic wic nie mamy sie czego wstydzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timac, nikt nei spal na polanie, Madzia sie mi an chwilke stracila ale wrocila pozniej ja wlasnie o resztkach sil weszlam do domciu ale bylo genialnie i jeszcze tylko 364 dni do MAYDAYno tytus i Cie nei znalazlam na koncu pod lewa kolumna heheheh ale milo bylo poznac jak w ogole Ci co byli sie bawili, bo ja smialo moge powiedziec nawet za Madzie ze bylo swietnie i za rok znow, a teraz kochani dobranoc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ÂŁo matko ja wÂłasnie wstalam 8) No i coz moge powiedziec,hmmm byÂło ZAJEBISCIE :!: :!: :!: Anielica,dziekuje Ci bardzo za swietna zabawe :verycool: a stracilam sie na chwilke bo musialam sobie usiasc bo juz sil mi zaczelo brakowac :? no ale nie trwalo to za dlugo bo pozniej dalej byla jazda 8) Tytus i ja powtorze za kolezanka,bardzo milo bylo Cie poznac Nic wiec do przyszlego roku :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe fajna imrezka byla z dziewczynami z forum szkoda tylko ze przez ostatnie 2 godzinki nie moglismy sie znajesc - telefon wasz byl wyladowany a w srod prawi 15 tys ludzi to ciezkie zadanie... ogolnie bylo jak co roku zajebiscie! tylko moim zdjaniem troche gorsze oswietlenie i cichsza muza [ Dodano: 12 Listopad 05, 14:51 ]niezly LOL byl ok godz. 24 jak na duzej hali bylo tyle ludzi ze ochroniarze nie wpuszczali tam nikogo!!! dopiero gdy czesc wychodzila to nastepni wchodzili! i kilka fotek na oslode

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytus, przez pstatnie 2h to juz nie byl problem sie znalezc bo ludzi ubywalo... ale ja madzie tez gdzies zgubilam i Ciebie szukalam ale niestety....a co do tego wpuszczania hehehe mysmy tam jakos nie mialy problemow zeby wyjsc czy wejsc... panowie ochroniarze spod bramki nr 6 byli bardzo sympatyczni... poza tym z naszym darem przekonywania jak mogliby nas nie wpuscic :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.