Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

MAYDAY ??


Madzia Kawabusa

Rekomendowane odpowiedzi

Nora my wiemy,gdzie jestesmy na tych zdjeciach,nie musisz Nam przypominac i porĂłwnywac do jakis innych lasek  A to czy komus sie to nie podoba jak wyszÂłysmy mam to gÂłeboko w dupie   
Po 1 nie mam zamiaru was do nikogo porownywac.... rowniez nie napisaÂłam ze brzydkow wyszÂłyscie.Fakt ze doÂłaczyÂłam fotke dzieczyn... zostaÂł zle prze Ciebie odebrany, jako porownanie was do nich co nie byÂło moim zamiarem. To Anielica wkleiÂła linka z fotkami z mayday i nikt mi nie zabroni wklejac linka z fotkami kogo mi sie tylko podoba. Jezeli niechcecie zeby was ktos ogladaÂł, pretensje nie do mnie ale do admina strony na ktorej sa umieszczone fotki z mayday !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Timac a no od samegopoczatku prawie do samego konca... ale inaczej bym tego nie wytrzymala:) ja, ktora ubostwiam METALLICE, RAMMSTEIN I KATa ale dalam rade i za rok zas pojade sie tam odsztresowac... a czy juz pisaÂłam, ze nienawidze listopada... wiec dobrze ze mayday jest wtedy moge sie wyladowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dla porownania ...Dziewczyny ktore mi sie spodobaÂły  sliczne sÂą ... sexy chocolate ...http://www.mayday.pl/previous/?n=g&y=05&picNo=56&galNo=11
Te to nie zÂłe niunie, aÂż mi slinka leci Anielico nie zÂły przeskok z kata na mayday moÂże jeszcze Cannibal, Vader, Korn?? chyba maÂłe niezdecydowanie. To relaksuj sie na mayday'u juz za rok a tym czasem znowu czarne klimaty.Hej nora^^ a my kiedy jedziemy na baletyy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Midanium jak juz pisalam nie na tym forum jestem bardzo elsatyczna... wrecz ubostwiam metallice, pozniej jest rammstein i kat bardziej zrownowazona muza czyli np u2 tez moze byc a nawet bardzo a to ze uwielbiam sie pogibac na disco nei jest noczym zlym... nie jestem osoba nietolarcyjna...a to ze bawie sie tak jak sie bawie jest tylko i wylacznie moja oryginalnoscia... jestem otwarta na prawie wszystko a tak w ogole to cannibal czy vader nie, nie podoba mi sie ale korn jest calkiem calkiem... w ogole to o gustach sie nei rozmawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Midanium jak juz pisalam nie na tym forum jestem bardzo elsatyczna... wrecz ubostwiam metallice, pozniej jest rammstein i kat bardziej zrownowazona muza czyli np u2 tez moze byc a nawet bardzo a to ze uwielbiam sie pogibac na disco nei jest noczym zlym... nie jestem osoba nietolarcyjna...a to ze bawie sie tak jak sie bawie jest tylko i wylacznie moja oryginalnoscia... jestem otwarta na prawie wszystko a tak w ogole to cannibal czy vader nie, nie podoba mi sie ale korn jest calkiem calkiem...  w ogole to o gustach sie nei rozmawia
ja nic nie mowie o tym,ze nie jestes elastyczna tylko bys sie przez te czarne klimaty czasm nie zdolowala, bo do kolejnego listopada caÂły rok heeh ja tam klimat tem dobrze znam bo kiedys sie sluchaÂło, na dzieĂą dzisiejszy wole juz cos innego posluchac jak w ogĂłle znajde czas.Ja tylko mowie Âżebys za duzo sie nie nasluchala bo do listopada daleko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.