Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

MAYDAY ??


Madzia Kawabusa

Rekomendowane odpowiedzi

W zwiazku z tym iz zbliza sie wielkimi krokami impreza MAYDAY ,tj.10 listopada 2005,chciaÂłabym sie dowiedziec czy moze ktos z Naszego szanownego Forum sie tam wybiera :?: :?: :?: Zapewne sa tu rowniez osoby,ktĂłre nie tylko sÂłuchaja rocka,blues`a,itp,dlatego kieruje do nich to pytanko-bo mozna byÂłoby sie gdzies w jakims miejscu spotkac i razem ruszyc na podbĂłj Spodka 8)No to czekam na Wasze odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

za cene biletu mam wzmacnianÂą zĂŞbatkĂŞ do tyÂłu do mojego moto...wolĂŞ zĂŞbatkĂŞ
a ja w radiu sÂłyszaÂłem Âże bilety sÂą po 5zÂł,ale widze Âże siĂŞ mylĂŞ???ktoÂś wie ile kosztujÂą??????? [ Dodano: 2005-11-02, 19:41 ]w tym radiu to chyba se jaja robili widocznie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timac, wlasnie w sprawie mayday chcialam od Ciebie numer madzi...bo zalatwilam jej bilecik za 80-90 zl zreszta mnie tez sie udalo dostac go w tej cenie... z tego co mi wiadomo to bilety w przedsprzedazy sa po 105 zl a w dniu sprzedazy po 126 zl:) aczkolwiek mozna zaryzykowac i moze u konikow bedzie taniej... Madzia Kawabusa, oj mam nadzieje ze bedziesz miala wolne sie pobawimy ziom !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem tylko tylko ze co Mayday to Mayday... konkretne granie Jutro bĂŞde wiedziaÂł na temat impry...Chodzi o to iz moj wujek prowadzi firmĂŞ garmaÂżeryjnÂą ktĂłra obsÂługuje wszytskie imprezy w spodku ( podczas koncertĂłw jest bakiet dla organizatorĂłw, producentĂłw itd.) wiec postaram siem o jakies wejsciowki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia Kawabusa,  ciekawe tylko jak ja dlugo tam wytrzymam... moze wczesniej przyjedziesz do Pszczyny i jakos sie juz w klimat wczujemy... bo tak na zywca to ja tam zbyt dlugo nei wytrzymam
A no nie ma problemu,moge wczesniej przyjechac do Pszczyny i juz wczesniej zaczniemy imprezowac 8) Saint dzieki Tweety moze i sie spotkamy na miejscy,ale tak szczerze to watpie w to,poniewaz tam bedzie tyle ludzi,ze trudno bedzie sie znalezc :? no ale miejmy nadzieje,ze moze jednak 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta chcialbym to zobaczyc Madzie w akcji  :wink:
A coz to za aluzja :| :?:
ÂŻadna aluzja-chcielibysmy sie tylko z Toba pogibaĂŚ na pÂłycie [ Dodano: 2005-11-02, 23:32 ]
tego co mi wiadomo to bilety w przedsprzedazy sa po 105 zl a w dniu sprzedazy po 126 zl:) aczkolwiek mozna zaryzykowac i moze u konikow bedzie taniej...
A co jeszcze jest w zestawie?Zimna pÂłyta, Âśledzik? Darmowa amfa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.