Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

SUZUKI TL 1000 R


Spider

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, proszê o opinie o tym w³aœnie sprzêcie.Interesuje mnie rocznik ok 2000r, wiem ¿e pierwsze modele TL-ów mia³y kilka problemów technicznych zwi¹zanych z tzw. "wiekiem dzieciêcym" podobno pêka³y ramy w okolicach g³ówki, nie wiem czy dotyczt³o to tylko modelu S czy równie¿ R. Równie¿ podobno zosta³o to zlikwidowane w póŸniejszych modelach. Piszê podobno bo tylko gdzieœ o tym czyta³em. Proszê o opinie osób które mia³y kontakt z tym modelem, interesuj¹ mnie tematy eksploatacyjne, techniczne i inne pierdo³y zwi¹zane z u¿ytkowaniem tego sprzêta.Jeœli jest to mo¿liwe prosi³by bez zbêdnego spamu :wink: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oprĂłcz tych wad, to na serio niezÂły motocykl MiaÂłem okazje takim trochĂŞ pojeÂździĂŚ, ale w wersji S i bardzo mi ten motocykl przypadl do gustu - no moÂże mial za gÂłoÂśne wydechy, ale grzmial bardzo solidnie Koledze pekÂł waÂł i naprawa okazaÂła sie wÂłaÂściwie bezsensowna(drogi waÂł), wiĂŞc kupil silnik wÂłasnie z TL-R, co okazaÂło sie mÂądrzejszym posuniĂŞciem Aha, koledze wysiadÂł dosyc szybko tylny amortyzator. Jest to jakies dziwne rozwiÂązanie(Âłopatkowy) i siadaÂł prawdopodobnie z przegrzania....WiĂŞcej nie wiem, ale nie pogardziÂłbym takim cackiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicher to troszĂŞ dziwne najpierw:

Koledze pekÂł waÂł i naprawa okazaÂła sie wÂłaÂściwie bezsensowna(drogi waÂł), wiĂŞc kupil silnik wÂłasnie z TL-R, co okazaÂło sie mÂądrzejszym posuniĂŞciem  Aha, koledze wysiadÂł dosyc szybko tylny amortyzator. Jest to jakies dziwne rozwiÂązanie(Âłopatkowy) i siadaÂł prawdopodobnie z przegrzania....
potem
WiĂŞcej nie wiem, ale nie pogardziÂłbym takim cackiem
a na koniec dajesz : " :mrgreen: ",jak CiĂŞ zrozumieĂŚ???natomiast w od mojego kumpla szwagier miaÂł tlr ,sprzedaÂł,kupiÂł gsx-r750 i co ciekawe ÂżaÂłuje! znowu chce tl-r,kwestia gustu,i stany motocykla,pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisalem ze TL1000S nie polecam ale za to TL1000R jak najbardziej. Sluchac mi tu fachowca od Suzuki :mrgreen: :wink: [ Dodano: 2005-11-11, 00:09 ]

od mojego kumpla szwagier miaÂł tlr ,sprzedaÂł,kupiÂł gsx-r750 i co ciekawe ÂżaÂłuje! znowu chce tl-r,
Jak ten jego szwagier mieszka w Mikolowie i jest w klubie KAC to go znam i z tego co wiem chce teraz GSXR1000,byl kiedys u mnie ogladac mojego i chcial kupic ale nie mial jeszcze sprzedanego swojego 750.A ta TL1000R co mial kiedys chcialem od niego kupic ale sie nie dogadalismy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz z SDMC mial takiego "S" pogadaj z nim to ci go wybije z glowy napewno haha  , panewki
i z tego co sÂłyszaÂłem to za grosze chce go sprzedaĂŚ,moÂże Marcin SDMC siĂŞ wypowie :wink:
juÂż dawno sprzedany ale do tych groszy to bys musial jeszcze na solidny remont dozucic haha :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicher to troszĂŞ dziwne najpierw:
Koledze pekÂł waÂł i naprawa okazaÂła sie wÂłaÂściwie bezsensowna(drogi waÂł), wiĂŞc kupil silnik wÂłasnie z TL-R, co okazaÂło sie mÂądrzejszym posuniĂŞciem  Aha, koledze wysiadÂł dosyc szybko tylny amortyzator. Jest to jakies dziwne rozwiÂązanie(Âłopatkowy) i siadaÂł prawdopodobnie z przegrzania....
potem
WiĂŞcej nie wiem, ale nie pogardziÂłbym takim cackiem
a na koniec dajesz : " :mrgreen: ",jak CiĂŞ zrozumieĂŚ???natomiast w od mojego kumpla szwagier miaÂł tlr ,sprzedaÂł,kupiÂł gsx-r750 i co ciekawe ÂżaÂłuje! znowu chce tl-r,kwestia gustu,i stany motocykla,pozdro
Kolega mial wersjĂŞ "S". Nowy waÂł byl droÂższy niz uÂżywany silnik w nienagannym stanie z wersji "R". WiĂŞc zdecydowal sie na swap silnika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra a teraz ponowiê pytaniejak wygl¹da porównanie TL-a z SP-1no i jeszcze jedno, co z tym spalaniem litrowych V-ek?bo nawet jeœliby ten sprzet super sie sprawowa³ a za spalaniem poni¿ej 10l nie da³oby sie zejœÌ to jednak w dalszym ci¹gu zostanê przy rzedowej czwórcepozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra a teraz ponowiê pytaniejak wygl¹da porównanie TL-a z SP-1no i jeszcze jedno, co z tym spalaniem litrowych V-ek?bo nawet jeœliby ten sprzet super sie sprawowa³ a za spalaniem poni¿ej 10l nie da³oby sie zejœÌ to jednak w dalszym ci¹gu zostanê przy rzedowej czwórcepozdro
moja VTR, co prawda F (na gaÂźnikach), a nie SP, ciÂągnĂŞÂła okoÂło 10 l i nie chciaÂła inaczej, kolo, co ma SP 2 teÂż mi mĂłwiÂł, Âże poniÂżej 10 nie schodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.