Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ludzi szukam...


Miesko69

Rekomendowane odpowiedzi

... do jezdzeniaa tak napowaznie... kazdy z nas jezdzi, kazdy inaczej, jeden na plastiku po winkalch szura non stop inny np na chooperku turystycznie no wiadomo inny zkolei zamaist na dwuch woli na jednym , jezdzac z kims jest przyjemniej, ale wiadomo ze ludzie preferuja rozne style jazdy, i pod takim wzglendem dobieraja sobie "partnerow do latania", a jestk ktos na 4um z okolic mysÂłowic/katosow/sosnowca kto preferuje oprocz dluzszych wypadow, troszke ostrzejszy styl jazdy? np po miescie? cos w stylu "swiatÂła > ÂświatÂła" itd.... ?szukam ludzi do latania Fajnie by byÂło gdyby uzbieraÂła sie taka wiĂŞksza ekipka pozdrawiamMiĂŞskop.s. to apropo postu "moze by tak pochahozyc"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostrzejszy styl jazdy? np po miescie? cos w stylu "swiatÂła > ÂświatÂła
Sorry dziewczyny,bez urazy-nie drapmy sie ale osobiscie kojazy mi sie do z dresem.Nie jestem przykladem jesli chodzi o jazde po miescie ale to juz przesada Nie lepiej sobie smigac po takej S1?? Moze mam takie podejsie bo jest taka ekipa u mnie w miescie ale buraki z nich sa niesamowite... nic osobistego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virtual69, ejjj lepiej skoncz z dresem bo chyba newiesz kto to dres teraz nawet koles w dzinsach mzoe byc menelem  [ Dodano: 2005-11-08, 20:41 ]  uwaÂżam Âże jazda po miescie jest lepsza niÂż na s1 ale to moja tylko opinia na ten temAt
Tak z pewnoscia lepsza, mozesz sobie fajnym slalomem poomijac dziury, studzienki kanalizacyjne, tory tramwajowe, te elementy zawsze zapewniaja Ci super przyczepnosc i niezapomniane wrazenia POza tym jak to w miescie wogole nie ma samochodow i nikt Ci nagle z podporzadkowanej nie wyjedzie..........Mozna bez stresu pomykac ile sie da...Maly TGB..Wypowiadasz sie w kazdym temacie byleby tylko naklepac 3 wyrazy na tej klawiaturze Jak chcesz cos napisac to zastanow sie 2 razy i napisz cos konstruktywnego, a nie od razu wyzywaj wszystkich po kolei i udowadniaj jaki kozak jestes... A znajac zycie to na S1 jeszcze nie byles.... To bylo Off TOPIC :Off-Topic: Miesko, jak bedziesz mial ochote na takie smiganie to daj znac na forum. Ja Ci nie powiem teraz kiedy bede mogl Jak ustalisz date to sie wypowiem Smiganie po miescie tez moze byc, ale osobiscie wole jakies winkle, luki, itp Ale to nie znaczy, ze nie mozna tego pogodzic w jakis sposob W kazdym razie w tym sezonie to juz chyba odpada bo zimnooooo strasznie.Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pivko dla Virtuala i Zioba.Jeden dobrze mówi a drugi jeszcze lepiej to wsio kfituje.Zapomnia³eœ Ziobu ¿e jeszcze fajnie w jakiegoœ domowego zwierzaka zapier.... , albo jeszcze lepiej w goœcia który ma ze 3 promile i nie kuma któredy idzie i jak idzie a jak ktoœ jak¹œ babcie albo matkê z dzieckiem trafi to normalnie stawiam minimum litra................ :? :x Czekam na zg³oszenia-kto pierwsz to dostanie jeszcze smycz do kluczy lub telefonu w bonusiePozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle na pisali a 2 (no moze 3) konkrety, zapomniaÂłem dopisaĂŚ Âże piszÂąc to myÂśle juÂż o przyszÂłym sezonie dzieki za zaproszenie a swojÂą drogÂą ze jesli ktos zaklada temat np o skakniu po drzewach to sie niewypowiadam bo nie skakam po drzewach nielubie i tez moge powiedziec ze to niebezpieczne.. wiec prosze w tym topicu o wypowiedzi tychh ktozy sie pisza na to a nietych ktozy probuja uswiadomic mi (nam) ze drogi sÂą dziurawepozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znajac zycie to na S1 jeszcze nie byles.... byÂłem na s1:]i jakoÂś lubie jedziĂŚ po mieÂście wiec tego nei ukrwyam ;]Jak chcesh nabijaĂŚ posty to znam strone dla Ciebie www.skutery.slask.pl tam jest tylko dyktatura prowadzona przez choopera jakoÂś mi siĂŞ tu podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm i niemysle o jednym wypadzie, hmm moze co piatek jakies spotkanka i zwiedzanie okolicznych miast na poczatek spotkanie w jakiejs milej knajpce, po malej czarnej i wyjazd koniec przy piwku kas tam fajnie byÂłoby gdyby takie coÂś wypaliÂło, poprostu ludzie ktozy chca sobie poszarÂżowaĂŚ, to by wiedzieli ze tu i tu maja jechac zreszta.. sami wiecie oco chodzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mnie teÂż moÂżna liczyĂŚ P.S. duÂżo bardziej wole jazde w mieÂście-trasie niÂż zamkniĂŞtych odcinkach-takie sÂą dobre do poĂŚwiczenia jazdy.ale emocje,adrenalina,i wogĂłle wiĂŞcej siĂŞ dzieje na mieÂście.wydaje mi siĂŞ Âże pare gÂłoÂśnych tÂłumikĂłw i za 30min jeÂżdzenia bedziemy mieli do czynienia z policjÂą-jestem pewny ale to dodatkowo nakrĂŞca przelotĂłwke ze strumienica w wydechu bede na wiosna mioÂł takÂże do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mnie teÂż moÂżna liczyĂŚ P.S. duÂżo bardziej wole jazde w mieÂście-trasie niÂż zamkniĂŞtych odcinkach-takie sÂą dobre do poĂŚwiczenia jazdy.ale emocje,adrenalina,i wogĂłle wiĂŞcej siĂŞ dzieje na mieÂście.wydaje mi siĂŞ Âże pare gÂłoÂśnych tÂłumikĂłw i za 30min jeÂżdzenia bedziemy mieli do czynienia z policjÂą-jestem pewny ale to dodatkowo nakrĂŞca przelotĂłwke ze strumienica w wydechu bede na wiosna mioÂł takÂże do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.